• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Do kobiet: lubicie patrzeć na wytrysk spermy?

Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Uwielbiam patrzeć na wytrysk, ja po prostu jestem mocno nakręcona na spermę więc wszystko co towarzyszy wytryskowi jest dla mnie praktycznie magiczne i patrzę bardzo uważnie. Gdy mężczyzna dochodzi jest w tym coś pięknego, a ja jestem oczarowana. Dochodzenie w środku też ma moc, ale to nie o nie było pytanie.
 
Mężczyzna

Agam

Nowicjusz
Moja żona trochę brzydzi się spermy. Na początku związku pozwalała mi kończyć na jej pięknej buzi pod prysznicem, ale to było dawno. Jak przyszła rutyna to już kończyłem tylko w środku. Od początku roku znów rozbudzam nasze łóżko eksperymentami. Pewnego razu podczas namiętnego seksu powiedziałem wprost, że rano się masturbowałem i będzie problem dojść. Wzięła to na siebie i na różne sposoby chciała mnie skończyć. Wyszło jednak tak że tylko lodzikiem można mnie bylo skończyć. Moment kiedy po super lodziku zacząłem walić konia nad jej twarzą i trysnąłem na jej buzię musiał jej się spodobać. Od tej pory gdy czuje jak zbliża się orgazm od razu wyskakuje i robię finał na jej buzi, szyi, biuście. Moja żonka już nie protestuje. Podoba jej się.
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Moja P. natomiast lubi ten moment kiedy w Nią wchodzę. Nie może oderwać wzroku jak stopniowo zanurzam się kutasem w jej cipce :).
 
  • Like
Reactions: tpo

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry