• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Do kobiet: czy robicie loda z połykiem czy bez?

Mężczyzna

algos

Cichy Podglądacz
Z mojej strony dodam, że jako facet nie jestem fanem połyku. Wolę spust na twarz i patrzeć jak ocieka nasieniem.
 

Bjslover

Erotoman
Pełen spontan, wszystko zalezy od rozwoju akcji, ale ogolnie najlepsze obciaganie to to z finiszem w ustach i koniecznie z mokrym buziakiem po 😁

Jestem zagorzałą fanką spermy mojego obecnego faceta, uwielbiam oral z nim w kazdej pozycji i sytuacji. Sanie pałki to must have praktycznie kazdego sekszenia sie :giggle:

Poczatki jak kazde inne, duzo zachodu, emocje czy sie uda czy nie, sporo pracy ustami, reką i kombinowanie, jak tu kurna utrafic w ten moment, gdy trysnie fontanna..:oops:
Rikke nic dodac nic ujac...tzn. dodac zawsze mozna 😋😋😋 albo dolac, dotrysnac 🤣🤣
 

bezstosunkowwy

Cichy Podglądacz
Podpinam się do pytania
Domyślam sie że zostane postrzegany jako kolejny "zbok" ale jestem dojrzałym emocjonalnie facetem i mam pytanie a mianowicie
Czy istnieje prawdziwa miłośniczka męskiego nasienia, wytrysku spermy?
kobieta ktorą to niesamowicie podnieca i ma na tym punkcie bizka (w pozytywnym tego slowa znaczeniu)?.czy takowe kobiety wogóle istnieją? Bardzo chętnie nawiąże kontakt z kobietą ktora coś może na ten temat powiedzieć (nie koniecznie z własnej perspektywy i autopsji ale chociażby z relacji koleżeńskich etc ).a jeśli jest wśród was to odważy sie przyznać?
 
Mężczyzna

Penioryk

Nowicjusz
Istnieją takie. Ostatnio taką spotkałem. Dwa razy sex i dwa razy pragnęła spustu do buzi. Szeptała do ucha żebym nakarmił ją spermą
 
Kobieta

Aga DP

Seks Praktykant
Pytanie raczej do Kobiet.
Czy robicie raczej loda z połykiem czy bez?
Jak i czy wam smakuje sperma partnera ?
Jaki był wasz pierwszy raz jak zrobiłyście loda z połykiem ???
Takie czasy ,że robienie loda ,stało się rzeczą normalną,a to czy połykam czy nie, zależy w sumie z kim to robię,ale przeważnie tak połykam.Co do smaku spermy ,to po tylu latach brania do buzi ,obyłam się z tym smakiem,wiem że może mieć różne smaki i konsystencję,najgorsza jest taka grudkowata, i nie jest to coś super smacznego,bo jadłam w życiu wiele smaczniejszych rzeczy,ale czego się nie zrobi ,żeby zadowolić partnera.
Mój pierwszy raz .....to było na weselu kuzynki,zrobiłam to mojemu drużbie ,samo obciąganie było fajne,ale na końcu jak już miałam wszystko w buzi nie bardzo wiedziałam jak się zachować i po prostu połknęłam.
 
Mężczyzna

Hedonist

Cichy Podglądacz
Pytanie wprawdzie do kobiet, ale odpowiem. 😁 No więc niektóre z moich byłych połykały, a niektóre nie. Jednak to i tak dla mnie bez znaczenia, bo jestem na tyle wygibany, że potrafię sam sobie obciągnąć. I zawsze ze smakiem spijam wszystko to, co wytrysnę. Sperma i kobiece stópki to najsmaczniejsze rarytasy! ;)
 
Kobieta

Calleo_678

Nowicjusz
Dla mnie lód z połykiem jest mega, jeden z kilku idealnych finiszy. I co tu dużo gadać, działa to trochę na kobiecą próżność - "Kto go doprowadził do tego gigantycznego orgazmu...? Ja!!! 😈"
Ale prawdą jest też to, że seks oralny bez połyku też jest seksem i rozumiem, że niektórym kobietom może przeszkadzać smak, konsystencja, ilość, etc. I nie ma co się zmuszać do połyku, bo osiągnie się efekt odwrotny od zamierzonego.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry