• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Da się "zmusić" mężczyznę do romantyzmu? I dlaczego romantyzm odrzuca facetów?

Mężczyzna

Swiezak

Podrywacz
Ciężko jest według mnie być jednocześnie macho i romantykiem. Kobiety szukają facetów z romantycznych komedii, które są oderwane od rzeczywistości??
I tak naprawdę co to jest romantyzm? Jeżeli facet codziennie będzie zasypywał kobiety prezentami, kwiatami, komplementami itp. to dla kobiet stanie się to powszechne i po jakimś czasie się znudzi. Jeżeli facet jest macho to kobieta chce romantyka, jeżeli jest romantykiem to po jakimś czasie ogląda się za przysłowiowym hydraulikiem 😉
Ale teraz kobiet będą miały teraz ciekawiej z takimi mało romantycznymi facetami w rurkach, którzy przy zagrożeniu chowają się za swoje partnerki 😜
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
...Ale teraz kobiet będą miały teraz ciekawiej z takimi mało romantycznymi facetami w rurkach, którzy przy zagrożeniu chowają się za swoje partnerki 😜
Nasz problem w tym, ze kobiety nie zawsze potrawa racjonalnie myśleć a że przy tym najczęściej kierują się potrzeba "chwili", a my faceci nie rozumiemy tego. Ba, nie akceptujemy tego!

Aby nie byc glosowanym, swego czasu fotografowałem parking samolotów przeznaczony tylko dla pilotek. Fotografowałem bo tam był burdel do en-tej potęgi.
Na kazdym lotnisku, lądowisku sa wyraźnie znaczone miejsca parkowania, ale akurat tutaj dano wolna rękę pilotkom 🙂 przyznając im wolna strefę parkowania na damskiej stojance.
Burdel, to stanowczo za mało!
A ja fotografowałem to.
Po wygaszeniu silników pokazała mi środkowy palec, "ja na chwile na śniadanie"
Tylko....
🙂
 
Mężczyzna

Swiezak

Podrywacz
Mężczyźni są z Marsa, kobiety są z Wenus....
Problem jest brak porozumienia się, mężczyźni lubią tak zwaną kawę na ławę, a kobiety wolą" domyśl się"....
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
To w przypadku kobiety, w przypadku mężczyzny z zamiłowaniem do wielkich zadań, zatraceniem w przypadku uczucia, cierpieniem z jego powodu. Nic fajnego
Jakie zadania masz na myśli?
I jakie cierpienia możesz sprawiać ta miłość? nie odpowiadasz kobiecie - trudno, zostawiasz ją w spokoju i oczekujesz pożądania ze strony innej osoby. Taką stratę jak utrata możliwości współżycia z konkretną kobietą łatwo przeboleć.
 
Mężczyzna

Barteq1

Biegły Uwodziciel
Jakie zadania masz na myśli?
I jakie cierpienia możesz sprawiać ta miłość? nie odpowiadasz kobiecie - trudno, zostawiasz ją w spokoju i oczekujesz pożądania ze strony innej osoby. Taką stratę jak utrata możliwości współżycia z konkretną kobietą łatwo przeboleć.
Np. nie możesz się ograniczyć do dbania o nią, musisz zrobić coś wielkiego, za co by Cię podziwiała, co by jej imponowało; romantyk buduje sobie jakieś marzenia o wielkiej miłości, po czym spada z wysokiego "C"
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Np. nie możesz się ograniczyć do dbania o nią, musisz zrobić coś wielkiego, za co by Cię podziwiała, co by jej imponowało; romantyk buduje sobie jakieś marzenia o wielkiej miłości, po czym spada z wysokiego "C"
To wygląda mi na jakieś urojenia, ocierające się o zaburzenia psychotyczne (schizofrenię).
 
Mężczyzna

Qqq111

Cichy Podglądacz
To wygląda mi na jakieś urojenia, ocierające się o zaburzenia psychotyczne (schizofrenię).
Po części tak jest ale tego się nie da ominąć ... Jak coś jest to musi boleć szczególnie jak się to traci ... Ale co ja mogę wiedzieć świeżo po zawale jestem 🤦 ... Ale będę żył i zmienię co muszę
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Hmmm, w którym momencie?
W momencie projekcji, że kobieta oczekuje wykonania dla niej jakiegoś trudnego zadania. Kobieta raczej nie będzie za to podziwiać mężczyzny.
To tylko projekcja, która nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Ja swojej definicji miłości nie podam, bo to uczucie mnie nie dotyczy.

A co do tzw. cierpienia, to kobiety lepiej znoszą rozstania, same inicjują podobno 80% rozwodów. Skoro one mogą sobie z rozstaniem poradzić, to i my nie powinniśmy się takim rozstaniem za bardzo przejmować.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Panowie, a co w ogóle znaczy byc romantycznym?
Proszę o przykłady, bo mam nijakie problemy ze zrozumieniem tego, co się za tym kryje.
 

chrupka

Biegły Uwodziciel
W dzisiejszych czasach - powiedz mi Saj, który facet w dzisiejszych czasach pisze listy własnoręcznie napisane? który rezygnuje z kupienia biletu na pociąg aby podarować kobiecie kwiatek?
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Może romantyzm umarł przez te wszystkie tik toki, instagramy i snapy? czy warto być romantycznym? jakie są z tego korzyści, bo przecież nie można być non stop romantycznym bo takie uczucie może być przesłodzone i już niesmaczne
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Znalezione na pierwszej stronie tematu 🙂

Baśka, no ja osobiście jestem zwolenniczką najprostszych metod i wręcz nie znoszę kombinacji i owijania wełenki na kłębek ;) Myślę, że najszybciej i najskuteczniej będzie posadzić delikwenta na krześle i przedstawić konkretne uwagi co do deficytów w związku. Mówisz, że brakuje tego i tamtego i jaki ma pomysł, aby to zmienić. Jak się okaże że żaden, to oczywiście będziesz przygotowana (a co! ^^) i podsuwasz gotowe spisane propozycje. Niech je schowa do portfela i zastosuje w praktyce i żeby nie było, że jesteś egoistka to niech się tyż facet wygada jak mu coś na wątrobie leży i już macie uczciwy układ :)
Nie jestem przekonany, czy będzie to uczciwy układ, jak twierdzi Anika, raczej rewolucyjny i jestem skłonny przypiąć jej tabliczkę: Uwaga damska Che guevara 🙂
Ech, nasze panie potrafią byc zabawne 🙂
 
Mężczyzna

Barteq1

Biegły Uwodziciel
Panowie, a co w ogóle znaczy byc romantycznym?
Proszę o przykłady, bo mam nijakie problemy ze zrozumieniem tego, co się za tym kryje.
Ja myślę o romantyku jako o takim, co to przywiązuje wielką wagę do sfery emocjonalnej, uczucia stanowią dla niego priorytet, prowadzi bogate życie wewnętrzne.
 

chrupka

Biegły Uwodziciel
Może romantyzm umarł przez te wszystkie tik toki, instagramy i snapy? czy warto być romantycznym? jakie są z tego korzyści, bo przecież nie można być non stop romantycznym bo takie uczucie może być przesłodzone i już niesmaczne
Nie wierzę co czytam :oops: co jak co ale uważam że jesteś jednym z najbardziej romantycznych facetów których miałam okazję poznać. Nie wiem czemu taki pesymizm. To, że panna z tobą zerwała nie znaczy że jesteś gorszy i nie sądzę aby ona była ślepa i nie zauważała, że jesteś typem romantyka... owszem przesłodzony romantyzm bardzo łatwo wyczuć ale niektórzy faceci są tacy z natury a ty nie jesteś typem maczo, który robi coś na pokaz. Jesteś takim słodkim misiem do przytulania :)
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Twojej argumentacji nie da się nic zarzucić, dobra jesteś!
Hut ab!
🙂
Odnosząc do siebie... urodziłem się w spodniach i już z racji tego posiadam prawo do bycia sobą, i to ze wszystkimi plusami i minusami przypisanymi mojej płci.
W praktyce znaczy to, że za wszystkich chińskich bogów nie będę trzymał gwoździa przy ścianie, kiedy kobieta będzie waliła w niego młotem.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
owszem przesłodzony romantyzm bardzo łatwo wyczuć ale niektórzy faceci są tacy z natury a ty nie jesteś typem maczo, który robi coś na pokaz. Jesteś takim słodkim misiem do przytulania :)
Misiów to lubią faceci, a nie kobiety.

Ja myślę o romantyku jako o takim, co to przywiązuje wielką wagę do sfery emocjonalnej, uczucia stanowią dla niego priorytet, prowadzi bogate życie wewnętrzne.
Ale można prowadzić bogate życie wewnętrze, a nawet nie dowiedzieć się, na czym polega ta miłość.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry