• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy wielkość penisa ma znaczenie?

Mężczyzna

martb

Podrywacz
Nie sprzęt a technika czyni prawdziwego zawodnika
sex-telefon.gif
:LOL:
Tylko nie kazdy sprzet sie nadaje do kazdej dziorki od klucza
Bo jak masz kluczyk yalowski to do dziorki od swietochowskich wejdzie, nawet pokrecisz ale otworzyc ni dudu, bo dziorka za duza
A wielkim kluczem bramowym do gwrdy nie wejdziesz
🤣😜😈
 
Mężczyzna

Kanciarz

Cichy Podglądacz
Co do penisa to wiadomo że im większy tym lepszy, najlepiej jakby był taki wielki z 2 metry dlugosci jak wąż i mogłabym się nim owijać w nocy w zimę. A tak serio to co wy macie z tym rozmiarem, w kółko tylko wielkość penisa. Zacznijcie robić tematy może" .. Nauka gry wstępnej, Nauka Minetki, ,,Jaki sport uprawiać żeby się nie zmęczyć po 2 minutach"
Chętnie bym poczytał...
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Podsumowując - dla większości kobiet rozmiar się nie liczy, chyba że jest baaaardzo mały lub duży.
Dla tych bab (bo na pewno nie kobiet) które oceniają wg wielkości wacka mam jasny i klarowny przekaz, tożsamy z zakończeniem nowego albumu Rammsteina - adieu, goodbye, aufwiedersehen. I od siebie - do kibla z wami i szybko wodę spłukać.
 
Mężczyzna

Tymoteusz

Cichy Podglądacz
Wielkość ma znaczenie moja luba woli długie penisy. Rozmawiałem z nią na ten temat wiele razy. Jej eks miał ponad 22cm.

Jestem wkorwiony na to. Mój jest krótszy.
Dochodzi że mną ale woli długie.
 
Mężczyzna

Tymoteusz

Cichy Podglądacz
Ps.
Takie życie doznania miała dobre. Ale ja coś wymyślę i będzie dobrze.
Nie będę swirowal z powiększaniem.
Dam radę swoim.
Czy ktoś z was używał nakładek na członka??
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
Nie liczy się wielkośc, tylko technika 😉
Jeśli lubię czuć uderzenia kutasa tam prawie na macicy, to nie wyobrażam sobie, że 12 cm kutas, dzięki odpowiedniej technice tak mi zrobi... U mnie się sprawdzają takie 19 do 23 cm. Ale doskonale rozumiem, że są kobiety, które wolą mniejsze. Tylko niepotrzebnie wszyscy tak bardzo mają parcie na udowodnienie, że to oni mają rację. I to ciągłe umniejszanie innym... bo tamta patrzy tylko na wielkość- a to sucz podła, przez takie mężczyźni mają kompleksy :) Cóż, każdy szuka tego co dla niego najlepsze
 
Mężczyzna

Tymoteusz

Cichy Podglądacz
Jeśli lubię czuć uderzenia kutasa tam prawie na macicy, to nie wyobrażam sobie, że 12 cm kutas, dzięki odpowiedniej technice tak mi zrobi... U mnie się sprawdzają takie 19 do 23 cm. Ale doskonale rozumiem, że są kobiety, które wolą mniejsze. Tylko niepotrzebnie wszyscy tak bardzo mają parcie na udowodnienie, że to oni mają rację. I to ciągłe umniejszanie innym... bo tamta patrzy tylko na wielkość- a to sucz podła, przez takie mężczyźni mają kompleksy :) Cóż, każdy szuka tego co dla niego najlepsze
No to lubisz to co moja luba lubi. Mnie troszkę brakuje.Tak to prawda. Jeśli chodzi o tabletki to sprawdzone ktoś ma??

Jak by miała do wyboru .podałem.jej parę przykładów woli aby był kutas długi ale nie za gruby.
Na jeźdzca od tyłu. Mam problem ze ona jak się rozkręci to wypadam z niej.
Jak mogę poprawić ta pozycje??




Czy nakładki dają takie same doznanania??
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
Podsumowując - dla większości kobiet rozmiar się nie liczy, chyba że jest baaaardzo mały lub duży.
Dla tych bab (bo na pewno nie kobiet) które oceniają wg wielkości wacka mam jasny i klarowny przekaz, tożsamy z zakończeniem nowego albumu Rammsteina - adieu, goodbye, aufwiedersehen. I od siebie - do kibla z wami i szybko wodę spłukać.
No proszę Was Panowie, czyli uważacie że kobieta powinna nie mieć prawa wyboru tylko brać co dają? Wy chyba też wybierając kobietę kierujecie się jakimś swoim typem. Nie mów że jesteś w stanie też bzyknąc każdą jedną kobietę, nawet jak będzie totalnie nie taka jakie Cię podniecają? Jeśli facet gustuje w młodych laskach to odrzucając kobietę w wieku lat np 60 też można uznać że nie zasługuje na miano mężczyzny. Przecież od lat ludzie muszą sobie pasować żeby była z tego fajna zabawa i przyjemność
 
Mężczyzna

Hyperion

Cichy Podglądacz
Wysuniętym językiem można dać orgazm, gdy się człowiek postara. Więc z poleceniem schowania jęzora to niekoniecznie dobry pomysł.
Szczęsliwa będzie kobieta, która dzięki minecie będzie miała orgazm za orgazmem. Ale co z kobietą której lizanie cipki językiem nic nie daje? Która potrzebuje mocnych doznań ?

Panowie trochę porównam to do zakup auta. Potrzebujesz w celach zawodowych kupić ciężarówkę. Musi być duże i pakowne. Nie zamienisz tego na zrywne, sportowe autko. Bo jakiś dealer Ci proponuje od ręki. Kierujesz się przy wyborze konkretną potrzebą.
Ja poznając jakieś tam kobiety też kierowałem się tym jakie kobiety mi się podobają. Nie umowie się na seks inna która odbiega całkowicie od mojego typu. Jeśli jakaś kobieta nie jest dla mnie atrakcyjna to seks z nią nie byłby przyjemnością. ani dla mnie ani dla niej.
 
Mężczyzna

Hyperion

Cichy Podglądacz
Osobiście dla mnie.. Lubię większe rozmiary.. Oczywiście nie do przesady;)
A inna kobieta woli "małego wariata" i spoko taki jest dla niej idealny super i dobrze uważam że włśnie ma prawo wybrać taki jak ją kręci ale dlaczego przy okazji gdy druga czeka na wilelkoluda, ta sugeruje, że kobiety mają w genach narzekanie. Czyli co? Ma nie czekać na to co potrzebuje, skoro mniejszym też można na różne sposoby orgazm osiągnąć... No ręce opadają. Każdy szuka dla siebie tego co lubi.
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
A zdajecie sobie sprawę, że kobiety kłamią... skąd macie pewności, że ,,mały wariat,, zrobi dobrze? nie tylko udają orgazm, aby małemu nie zrobić przykrości ale starał się, nie tak bardzo jak poprzedni z giga kutasem
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry