• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy wielkość penisa ma znaczenie?

Kobieta

Natalia9542

Nowicjusz
Co do penisa to wiadomo że im większy tym lepszy, najlepiej jakby był taki wielki z 2 metry dlugosci jak wąż i mogłabym się nim owijać w nocy w zimę. A tak serio to co wy macie z tym rozmiarem, w kółko tylko wielkość penisa. Zacznijcie robić tematy może" .. Nauka gry wstępnej, Nauka Minetki, ,,Jaki sport uprawiać żeby się nie zmęczyć po 2 minutach"
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Co do penisa to wiadomo że im większy tym lepszy, najlepiej jakby był taki wielki z 2 metry dlugosci jak wąż i mogłabym się nim owijać w nocy w zimę. A tak serio to co wy macie z tym rozmiarem, w kółko tylko wielkość penisa. Zacznijcie robić tematy może" .. Nauka gry wstępnej, Nauka Minetki, ,,Jaki sport uprawiać żeby się nie zmęczyć po 2 minutach"
To się wzięło stąd, że niektóre kobiety mają takie wymagania i chłopaki bardzo się tym przejmują.
To tak jak z powiększeniem biustu przez baby, z przekonania że 'wszyscy faceci lubią duże'.
Ilu ludzi tyle gustów, lecz nie do każdego/każdej to dociera.
 

PanTak

Seks Praktykant
Zamiast zadawać pytania czy wielkość penisa ma znaczenie, to nie lepiej zadać pytanie jak zadowolić kobietę, jak poprawić technikę, "wytrzymałość" albo po prostu jak urozmaicić seks? 🤔 .
 
Mężczyzna

martb

Podrywacz
To się wzięło stąd, że niektóre kobiety mają takie wymagania i chłopaki bardzo się tym przejmują.
To tak jak z powiększeniem biustu przez baby, z przekonania że 'wszyscy faceci lubią duże'.
Ilu ludzi tyle gustów, lecz nie do każdego/każdej to dociera.
to się wzięło z lat 90', gdzie w świerszczykach zaczeto pokazywac pytony po 20 a i 25 cm
i się zaczęło
wcześniej nie było mody na duże rozmiary, były duże owszem ale rozmiary B+, C- były normalnymi, a nie tak jak teraz double K, a dzidy wielkości wioseł...
moze ja i jestem trochę w tym względzie staroświecki - ale dla mnie duże nie znaczy lepsze, a takie double K czy dziesięcio calowy rapestick to oznaka chorobotwórcza..
;)
 

Halred

Erotoman
Nie ma znaczenia skoro i tak wolicie anal.
Jak faceci wolą anal, to znaczy że kobiety wolą anal, faceci robią to co chcą kobiety, inaczej by nigdy żadnej nie mieli.
Ja nie lubię żadnych zabaw z kałem.
Co do penisa to wiadomo że im większy tym lepszy, najlepiej jakby był taki wielki z 2 metry dlugosci jak wąż i mogłabym się nim owijać w nocy w zimę. A tak serio to co wy macie z tym rozmiarem, w kółko tylko wielkość penisa. Zacznijcie robić tematy może" .. Nauka gry wstępnej, Nauka Minetki, ,,Jaki sport uprawiać żeby się nie zmęczyć po 2 minutach"
Jak kobieta pyta o rozmiar to nie omamisz jej tekstem o sporcie, mistrzu minety albo gry wstępnej.

To się wzięło stąd, że niektóre kobiety mają takie wymagania i chłopaki bardzo się tym przejmują.
Dokładnie, z tym że "niektóre" to spore niedoszacowanie.
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Co do penisa to wiadomo że im większy tym lepszy, najlepiej jakby był taki wielki z 2 metry dlugosci jak wąż i mogłabym się nim owijać w nocy w zimę. A tak serio to co wy macie z tym rozmiarem, w kółko tylko wielkość penisa. Zacznijcie robić tematy może" .. Nauka gry wstępnej, Nauka Minetki, ,,Jaki sport uprawiać żeby się nie zmęczyć po 2 minutach"
Ot kompleksy. Trafi taki jeden na jakąś pustą kobietę, która ocenia facetów na podstawie długości, a potem będzie jęczał, że większość taka jest. I nie przetłumaczysz. Ale pośmiać się można, bo w sumie fajnie poczytać wątek, gdzie kolejna kobieta mówi, że to nie jest tak ważne, a grono facetów między sobą przekonuje się, że jest odwrotnie. Ubaw po pachy.
 

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Jak faceci wolą anal, to znaczy że kobiety wolą anal, faceci robią to co chcą kobiety, inaczej by nigdy żadnej nie mieli.
Ja nie lubię żadnych zabaw z kałem.

Jak kobieta pyta o rozmiar to nie omamisz jej tekstem o sporcie, mistrzu minety albo gry wstępnej.


Dokładnie, z tym że "niektóre" to spore niedoszacowanie.
Może i nie lubisz, ale jak większość pewnie uważasz, że odczucia są lepsze.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Może i nie lubisz, ale jak większość pewnie uważasz, że odczucia są lepsze.
Proszę, przestań przekonywać nas o wyższości seksu analnego nad klasycznym, kiciu!
Seks analny nie pozbawi Cię świadomej kontroli nad ciałem podczas orgazmu, a klasyczny jednak może.to uczynić. Ulegniesz do końca.
 

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Proszę, przestań przekonywać nas o wyższości seksu analnego nad klasycznym, kiciu!
Seks analny nie pozbawi Cię świadomej kontroli nad ciałem podczas orgazmu, a klasyczny jednak może.to uczynić. Ulegniesz do końca.
Myślę że po tym, co napisałeś (sam wiesz) nie próbuj to Ty mnie przekonać, do wyższości klasyka.
 

Halred

Erotoman
Może i nie lubisz, ale jak większość pewnie uważasz, że odczucia są lepsze.
Jak by były lepsze, to bym lubił.
Ot kompleksy. Trafi taki jeden na jakąś pustą kobietę, która ocenia facetów na podstawie długości, a potem będzie jęczał, że większość taka jest. I nie przetłumaczysz.
Statystycznie to jest większość i to że dwie czy 3 kobiety na jakimś forum powiedzą inaczej nie zmieni nic w skali 3mld populacji, nie rozumiesz matematyki.
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Matematyki? Chyba fantastyki. Nie widzę tu żadnych liczb lub danych. A fantastykę akurat lubię, ale nie uważam, że ma coś wspólnego z prawdą.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry