• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy wielkość penisa ma znaczenie?

Mężczyzna

Tymoteusz

Cichy Podglądacz
Strasznie wszystkich przepraszam ale zmieniłam zdanie. Zarówno w tym temacie jak i w kilku innych podobnych wypowiadałam się na tym forum, że wielkość penisa ma drugorzędne znaczenie i że preferuję te średniej wielkości. Mam sylwetkę typy "F", jestem maleńka i filigranowa i całkiem po prostu ze strachu unikałam dużych penisów. No ale teraz wszystko się zmieniło. Pracuję w sklepie i w sobotę na jakieś pół godziny przed zamknięciem zaczął do mnie zarywać długowłosy, wysoki blondas. W jego lewej nogawce spodni widać było zgrubienie, które sięgało może nie do kolana ale przynajmniej do 2/3 długości uda. Był sympatyczny, pociągająco pachniał i skończyło się tym, że wylądowaliśmy w moim mieszkaniu. Kiedy zdjął spodnie, to czubek penisa sterczał mu z nogawki bokserek, bo się w nich nie mieścił. W życiu nie widziałam takiego fiuta. Lubię oglądać filmy przyrodnicze i jego przyrodzenie kojarzyło mi się z fujarą słonia w okresie w rui. Byłam przerażona, że gościu mnie porozrywa ale jednocześnie ciekawa jak będzie. Bzykaliśmy się całą noc. Facet nie tylko, że miał wielkiego, nie miał problemów z erekcją i w dodatku znał się na seksie i wiedział jak zadowolić kobietę. Nigdy w życiu czegoś takiego nie przeżyłam. Doznania niesamowite. Darłam się jak głupia, aby rżnął mnie dalej. Nie wiem, ile orgazmów miałam - kilkanaście ? Obudziłam się w niedzielę około południa obolała w kroku ale tak zaspokojona jak nigdy w życiu. Wtedy facet zaproponował, że zadzwoni do swojego brata, aby ten wpadł do nas na trzec,iego. Coś mi w łebku odjebało i się zgodziłam. Przyszedł po godzinie. Okazało się, że to bracia jednojajowi bliźniacy. Trochu się różnili. Ten drugi miał jeszcze większego chuja - coś jak wieloryb płetwal błękitny. W kolejnej rundzie moje ciasne dziurki były penetrowane przez dwa penisy jednocześnie. Wcześniej zdarzało mi się uprawiać seks z dwoma facetami ale nigdy nie byli tak obdarzeni przez naturę. A teraz miałam dwa pytony w pochwie i anusie jednocześnie a potem jak mnie rozciągnęli to oba te giganty znalazły się w mojej podnieconej do granic niemożliwości cipce, z której płynęła rzeka śluzu. Dziś jest wtorek a mnie tam na dole jeszcze wszystko boli ale jestem zadowolona. Nie miałam wcześniej do czynienia z mężczyznami z wielkimi i grubymi penisami i pojęcia nie miałam, jak silne mogą być doznania. Ci bliźniacy w dodatku mieli duże doświadczenie, wiedzieli, jak się to robi i byli ze sobą zgrani. Ech ! Mamy się znowu spotkać w najbliższą sobotę. 😼
Ile cm miał członek??
 
Mężczyzna

Swiezak

Biegły Uwodziciel
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
To jest pytanie w stylu: czy pomidory są dobre? Dla niektórych kobiet to ma duże znaczenie, dla innych średnie, a jeszcze dla innych małe. Ja się mieszczę w średniej. Żadnych zawodów z tego powodu nie miałem, ale też dla niektórych mój kobiet mój kutas mógłby być za mały, tak jak dla mnie niektóre piersi są zbyt małe. I co z tego? Ano absolutnie nic. Generalnie zauważyłem, że głównie faceci się z tego powodu nakręcają. Kobieta chyba rzadko kiedy wyrzuca z łóżka dobrego kochanka, nawet jak ma zbyt małego.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

pionow

Cichy Podglądacz
Oczywiście, że ma znaczenie, ale też nie popadajmy w skrajności. Powiedzmy, że taki "przeciętny" jest akceptowalny. Niemniej jednak jak kobieta chce poszaleć to potrzebuje konkretnego sprzętu. Wystarczy wejść na jakiś portal erotyczny, a tam są ogłoszenia w stylu "poszukiwany Pan z dorodnym sprzętem" itp.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry