• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy wielkość penisa ma znaczenie?

Mężczyzna

Icarium

Nowicjusz
Zakończyłam swój zwiazek z facetem, który miał małego bo miał na jego punkcie takie kompleksy, że nie dało sie z tym facetem żyć.
Ciągłe tłumaczenia, zaprawnianie, komplementy i przede wszystkim nawet moje orgazmy nie robiły mu nic.

Ja lubię małe i średnie. I o ile seks jest udany to serio wielkość penisa nie jest dla mnie tak ważna jak relacja z jego posiadaczem ;)
Brawo, wpis powinien zakończyć wątek by wszyscy wchodzący mogli go przeczytać.
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Ja pokazuje tylko z potzvh
Zakończyłam swój zwiazek z facetem, który miał małego bo miał na jego punkcie takie kompleksy, że nie dało sie z tym facetem żyć.
Ciągłe tłumaczenia, zaprawnianie, komplementy i przede wszystkim nawet moje orgazmy nie robiły mu nic.

Ja lubię małe i średnie. I o ile seks jest udany to serio wielkość penisa nie jest dla mnie tak ważna jak relacja z jego posiadaczem ;)
Musiało to być straszne. Nie penis oczywiście, lecz mentalność. Żyjemy w czasach, gdzie Polacy uprawiają coraz mniej seksu, zatem zdecydowanie lepiej postawić na częstotliwość stosunków niż fiksowanie się na wielkości.
 
Mężczyzna

Swiezak

Biegły Uwodziciel
Ja pokazuje tylko z potzvh

Musiało to być straszne. Nie penis oczywiście, lecz mentalność. Żyjemy w czasach, gdzie Polacy uprawiają coraz mniej seksu, zatem zdecydowanie lepiej postawić na częstotliwość stosunków niż fiksowanie się na wielkości.
A nie na jakoś?
 
Mężczyzna

wronskjan

Biegły Uwodziciel
Ja pokazuje tylko z potzvh

Musiało to być straszne. Nie penis oczywiście, lecz mentalność. Żyjemy w czasach, gdzie Polacy uprawiają coraz mniej seksu, zatem zdecydowanie lepiej postawić na częstotliwość stosunków niż fiksowanie się na wielkości.
Nie tylko Polacy, i nie z powodu problemów z wielkoscią.
 
Kobieta

czerwona

Cichy Podglądacz
czy to jaką wielkość ma penis jest istotne ?

czy byście zakończyły związek tylko dlatego, że facet jest obdarzony nie tak jak byście tego chciały i nie zaspakaja waszych potrzeb ?

a może da się to jakoś przeboleć bo wg was to nic znaczącego ?

a wy faceci co o tym myślicie ?

macie na tym punkcie kompleksy, przejmujecie się reakcjami waszych partnerek ?

pochwały was ""uskrzydlają"" ? ; p

kiedyś już wspomniałam, że gdyby facet nie potrafił mnie zaspokoić na tle seksualnym to bym z nim zerwała.

w sumie jestem w stanie to podtrzymać bo mimo wszystko seks jest bardzo ważny w związku i jest to takie fizyczne dopełnienie miłości.

także jeśli bym nie miała satysfakcji z seksu to prędzy czy później byłoby to przyczyną jakichś frustracji, poddenerwowania i wreszcie stracenia resztek cierpliwości i wyrozumiałości co skończyłoby się zakończeniem związku.

ktoś powie, że jak się kocha to takie coś jak rozmiar nie ma najmniejszego znaczenia.

a właśnie, że ma ; D

przynajmniej dla mnie bo jako posiadaczka partnera obdarzonego przez naturę idealnie jak dla mnie nie wyobrażam sobie sytuacji gdyby seks z ukochanym facetem byłby dla mnie jedynie mechanicznymi r******i, które nic by mi nie dawały x p

jest to wiadomo indywidualna kwestia dopasowania się tam tych dwóch naszych dolnych elementów do siebie i jak dla mnie d*pa blada gdybym miała się z kimś tak męczyć bo by jego klocek średnio pasował do mojego x D
 
Mężczyzna

dzikispid1111

Cichy Podglądacz
Moim zdaniem:
1: Umiejętności (wyobraźnia partnera ) długa namiętna gra wstępna
2:Temperament
3: Dostosowanie się do sytuacji
4 : rozmiar ma znaczenie ( mój nie mały ) czasem może przestraszyć 🙈,lecz jest tyle różnych pozycji że nie ma problemu
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry