• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy wąchanie kobiecej bielizny Was podnieca?

Mężczyzna

KosmosLBN

Nowicjusz
Kiedyś po wypadzie nad jezioro moja koleżanka zostawiła w moim samochodzie swoje majtki. Nie mogłem się powstrzymać i je powachalem. Cudownie pachniały. Mam nadzieję kiedyś jeszcze to zaliczyć.
 
Mężczyzna

Ipkiss

Cichy Podglądacz
Kiedyś po wypadzie nad jezioro moja koleżanka zostawiła w moim samochodzie swoje majtki. Nie mogłem się powstrzymać i je powachalem. Cudownie pachniały. Mam nadzieję kiedyś jeszcze to zaliczyć.
Piękna sprawa. Ja bym je dobrze wywąchał, potem polizał, założył na kutasa i się nimi onanizował, a na koniec spuścił w nich 😁
 
Mężczyzna

Krzysiek0808

Cichy Podglądacz
Jakiś czas temu pojechalismy ze znajomymi do domku letniskowego przy którym był basen, słoneczna pogoda więc pomysł odrazu był już oczywisty. Wszyscy przebrali się w stroje i ruszyli do wody. Była tam też Kasia znajoma która od dłuższego czasu mi się podobała, wszedłem do domku a tam w łazience spódniczka Kasi i na niej jej majtki, jeszcze wilgotne z soczków. Nie mogłem się powstrzymać cudowny zapach...
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Kiedyś moja dziewczyna a dzisiaj żona, na dłuższe rozstanie wymagała ode mnie oddania noszonego tshirta. Ja nie miałem (i dalej nie mam) takich potrzeb, czy to odzież czy bielizna.
 
Mężczyzna

lukasz1234

Cichy Podglądacz
Pytanie kieruję głownie do Panów, choć kto wie...

Zdarzyło Wam się wąchać kobiecą bieliznę, fantazjując przy tym? Chyba nie muszę dodawać, że mam na myśli taką zaraz po zdjęciu z dziewoi.
Powiem ci ze tak, mam ciocie teraz juz40+ ale nadal jest piekna kobieta i nocujac tam 2 badz 3 nocki idac wieczorem wziac kapiel gdy tylko zamknolem drzwi od lazieki automatycznie nurkowalem w koszu na pranie wszystkie ciotki majteczki rozwiesikem, wachalem i trzepalem 2 pary zabralem do domu gdy nawet nigdy nie myslalem o takim czyms... A teraz to gdy mam okazje i jestem u tesciowej 40+ nie wiem co ta kobieta ma w sobie takiego naprawde z wygladu przecietna kobiet.. ale zamykam oczy jakas glupia mysl i penis twardy az mnie boli co ja man z na za fntazje to poezja,, a wachajac majteczki strinngi, figi ,czy i i skarpetki tez czesto a nawet spuszczam sie w nie kture , trzepalem sie nie mam pijecia ile razy. Kiedys jak ja zlapie to zrucham jak za kare jak suke, dziwke , bede pchal wszedzie w kazda dziure, ciagal za kudly trzaskal w dupsko az bedzie prosic ze bym przestal tak jej kurwa pragne
 
Mężczyzna

Fireman

Nowicjusz
Kiedyś moja dziewczyna a dzisiaj żona, na dłuższe rozstanie wymagała ode mnie oddania noszonego tshirta. Ja nie miałem (i dalej nie mam) takich potrzeb, czy to odzież czy bielizna.
Ja na początku znajomości z moją połówką lubiłem czuć jej zapach na kocu pod którym wcześniej leżała. Zostawał jej zapach który działał na moje zmysły. Ale bielizna nie, próbowałem wąchać ale nie działa w żaden sposób to na mnie.
 
C

col. Greg

Guest
Uwielniałem równiez zapach mojej w tym bielizny, jak sie potem okazało byl to wspaniały
'old spice", którego nie ma od latna rynku i przestałem wąchac, a był tak intesywny, ze po prostu przchodzil na "całą Ją", a szkoda cholera.
 
Mężczyzna

Kokos90

Nowicjusz
Zajebista sprawa. Mnie też to jara. Np. jak jesteśmy z moją u jej koleżanki w odwiedziny i idę do łazienki. Ta koleżanka na szczęście taka trochę bałaganiara i wszystko leży na widoku. W łazience nie raz sobie waliłem z jej mokrymi majteczkami na ustach i później sobie siedzimy razem wszyscy i mogę na nią popatrzeć i później znowu na walenie konia z jej soczkami :)))
Na wyjeździe ze znajomymi, wszyscy siedzieli przed domkiem a ja poszedłem na piętro, a tam torby dwóch fajnych dupeczek z naszej ekipy. No to zaraz zajrzałem i miałem świeżo zdjęte majteczki obu, takie po całym dniu na plaży. W sekundę zwaliłem :))
 
Mężczyzna

Kokos90

Nowicjusz
Zajebista sprawa. Mnie też to jara. Np. jak jesteśmy z moją u jej koleżanki w odwiedziny i idę do łazienki. Ta koleżanka na szczęście taka trochę bałaganiara i wszystko leży na widoku. W łazience nie raz sobie waliłem z jej mokrymi majteczkami na ustach i później sobie siedzimy razem wszyscy i mogę na nią popatrzeć i później znowu na walenie konia z jej soczkami :)))
Na wyjeździe ze znajomymi, wszyscy siedzieli przed domkiem a ja poszedłem na piętro, a tam torby dwóch fajnych dupeczek z naszej ekipy. No to zaraz zajrzałem i miałem świeżo zdjęte majteczki obu, takie po całym dniu na plaży. W sekundę zwaliłem :))
Ale oczywiście nie ma to jak mokra cipka. Najlepiej wylizać cycuchy porządnie, żeby się mocno mokra zrobiła i wtedy wyssać soczki mmmmmmm 😍😍😍
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry