• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy wąchanie kobiecej bielizny Was podnieca?

Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Ja uwielbiam! Kiedyś będąc u znajomych znalazłem w łazience jej majtki, kąpała sie przed moim wejściem, lezały z boku na podłodze. Jest piękną kobietą, także wziołem je do ręki, powąchałem. Pachniały przepięknie, musiała być podniecona przed kąpielą lub mieć okres płodny. To było bardzo podniecające doświadczenie gdyż majtki pschniały intendywnie cipką. Pozatym lubię obwąchiwać partnerki, gdy na przykład coś robią w kuchni, podejść i od tylu wbić nos w pośladki aby poczuć zapach cipeczki. Lub też jako grę wstępną, gdyż wiele kobiet bardzo to podnieca. Wszystkie zmysły bez wyjątku mają wpływ na nasze podniecenie i zapach nie jest tu wyjątkiem.
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
W liceum miałam chłopaka, którego to najwyraźniej mocno rozpalało, ponieważ w pewnym momencie zaczęłam zauważać, że znikają mi z domu moje majtki, ale nie tylko, rajstopy również. Sądziłam, że po praniu omyłkowo zgarniała je moja starsza siostra, ale nie! Znalazłam u Jaśka kilka sztuk moich majtek, kilka par noszonych wcześniej rajstop i chyba ze dwie bluzki. Nie powiem, zajęło mi trochę czasu ogarnięcie umysłem tej fascynacji 🙈
Ale zabawy bielizną totalnie obcej kobiety do tej pory nie potrafię zrozumieć.
 
Mężczyzna

Krzysiek0808

Cichy Podglądacz
W liceum miałam chłopaka, którego to najwyraźniej mocno rozpalało, ponieważ w pewnym momencie zaczęłam zauważać, że znikają mi z domu moje majtki, ale nie tylko, rajstopy również. Sądziłam, że po praniu omyłkowo zgarniała je moja starsza siostra, ale nie! Znalazłam u Jaśka kilka sztuk moich majtek, kilka par noszonych wcześniej rajstop i chyba ze dwie bluzki. Nie powiem, zajęło mi trochę czasu ogarnięcie umysłem tej fascynacji 🙈
Ale zabawy bielizną totalnie obcej kobiety do tej pory nie potrafię zrozumieć.
Wydaje mi się że u wielu mężczyzn węch pełni pewną rolę stymulatora, zapach który pochłaniały majteczki lub rajstopy przez cały dzień może dać niewiarygodne podniecenie zwłaszcza w połączeniu z wyobraźnią o tej osobie która je nosiła. W moim przypadku nigdy nie były to obce kobiety, zawsze dziewczyna, koleżanka, partnerka... Itd..
 
Mężczyzna

Xin0

Cichy Podglądacz
Mnie to jakoś bardzo nie kręci. Ale pamiętam jeszcze z dawnych czasów, jak bywaliśmy u jednego znajomego co miał całkiem niezła matkę. To niektórzy przeglądali jej szuflady z bielizną. 😏😏
 
Mężczyzna

QTS_PL

Cichy Podglądacz
Zdarzało mi się podkradać damską bieliznę, a najbardziej fascynowały mnie majtki siostry mojej ówczesnej dziewczyny. Tylko, że w moim przypadku chodziło o coś innego niż zapach. Zawsze gdy miałem okazję grzebałem w jej szufladzie, gdzie znajdowała się czysta bielizna. Faktycznie przykładałem je do twarzy, ale to była forma rozgrzewki, bo dla mnie liczyło się masturbowanie. W tamtym czasie wyruchałem dosłownie wszystkie jej majteczki owijając jej stringi i figi na moim twardym penisie. To co mnie w tym podniecało to to, że nieświadomie wsuwała na dupkę majtki, które miały bezpośredni kontakt z moim pobudzonym kutaskiem. Traktowałem jej majtki jako pośrednika między moim napalonym członkiem a jej zakazaną dla mnie cipką. Tylko raz odważyłem się spuścić się bezpośrednio na jej bieliznę... Wybrałem stringi w białym kolorze, na których sperma nie była bardzo widoczna i odłożyłem je na miejsce. To było dawno temu i już nie jestem w związku z jej siostrą, a jednak często wracam do tego myślami przy masturbacji. Obecnie nadal jara mnie temat bielizny i pomimo tego, że wolę czystą to w razie możliwości powąchania noszonej również bym z tego skorzystał, aczkolwiek daleko mi do kupowania od laski jej majtek, ja idę w inną stronę. Wiem, że jestem w mniejszości, ale może ktoś na forum ma podobnie?
 
Mężczyzna

Midnight Rambler

Seks Praktykant
Musi być schludna, czysta i jedynie pachnieć kobietą :D Wtedy tak. Nawet bardzo! Znoszone i brudne majtasy jakoś mnie nie kręcą :p Jak pewnie ogromna grupa mężczyzn jestem miłośnikiem takich perfum ;) Natura! Nic nie poradzimy :D
 
Mężczyzna

spragniony69

Cichy Podglądacz
Zdarzało mi się podkradać damską bieliznę, a najbardziej fascynowały mnie majtki siostry mojej ówczesnej dziewczyny. Tylko, że w moim przypadku chodziło o coś innego niż zapach. Zawsze gdy miałem okazję grzebałem w jej szufladzie, gdzie znajdowała się czysta bielizna. Faktycznie przykładałem je do twarzy, ale to była forma rozgrzewki, bo dla mnie liczyło się masturbowanie. W tamtym czasie wyruchałem dosłownie wszystkie jej majteczki owijając jej stringi i figi na moim twardym penisie. To co mnie w tym podniecało to to, że nieświadomie wsuwała na dupkę majtki, które miały bezpośredni kontakt z moim pobudzonym kutaskiem. Traktowałem jej majtki jako pośrednika między moim napalonym członkiem a jej zakazaną dla mnie cipką. Tylko raz odważyłem się spuścić się bezpośrednio na jej bieliznę... Wybrałem stringi w białym kolorze, na których sperma nie była bardzo widoczna i odłożyłem je na miejsce. To było dawno temu i już nie jestem w związku z jej siostrą, a jednak często wracam do tego myślami przy masturbacji. Obecnie nadal jara mnie temat bielizny i pomimo tego, że wolę czystą to w razie możliwości powąchania noszonej również bym z tego skorzystał, aczkolwiek daleko mi do kupowania od laski jej majtek, ja idę w inną stronę. Wiem, że jestem w mniejszości, ale może ktoś na forum ma podobnie?
Mi też się tak zdarzało. Niesamowicie mnie to kręci 😁 kilka razy się spuściłem na kogoś stringi, zazwyczaj świeże☺️
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Najbardziej podnieca mnie wąchanie bielizny na kobiecie albo bezpośrednio zdjętej. Uwielbiam włożyć czasami głowę pod spódniczkę i delektować się tym aromatem a przy okazji wycałować tyłeczek czy cipkę przez majtki.
Żona wie, że to lubię i czasami przed seksem sama zdejmuje majtki (jeżeli akurat ma je na sobie 😉) i kładzie mi na twarzy...
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Najbardziej podnieca mnie wąchanie bielizny na kobiecie albo bezpośrednio zdjętej. Uwielbiam włożyć czasami głowę pod spódniczkę i delektować się tym aromatem a przy okazji wycałować tyłeczek czy cipkę przez majtki.
Żona wie, że to lubię i czasami przed seksem sama zdejmuje majtki (jeżeli akurat ma je na sobie 😉) i kładzie mi na twarzy...
Musisz mieć super żonę...
😃
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry