• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy ktoś miał takie orgazmy?

Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Ogólnie moim osobistym skromnym zdaniem i po tym co przeżyłam, orgazmu nie porównała bym do śmierci nawet w małym stopniu bo umiera się tylko raz i nie można trochę umrzeć czy trochę żyć. Bardziej utratę przytomności od orgazmu porównała bym do największej rozkoszy jaką kobieta może mieć choć pierwszy raz można się wystraszyć ale to uczucie tuż przed to kosmos do kwadratu bo później jak stracisz przytomność i ja odzyskasz to dalej masz orgazm i traci się przytomność kilka razy 2-5 powiedzmy i w tym czasie kompletnie nie wiesz co się dzieje ciężko też cokolwiek zapamiętać tak jak za dużo się wypije i urwie się film więc czy to porównywać do śmierci? Każdy może mieć swoją własną opinię ja uważam że nie :)
Przytomność? Naprawdę aż tak?
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Ogólnie moim osobistym skromnym zdaniem i po tym co przeżyłam, orgazmu nie porównała bym do śmierci nawet w małym stopniu bo umiera się tylko raz i nie można trochę umrzeć czy trochę żyć. Bardziej utratę przytomności od orgazmu porównała bym do największej rozkoszy jaką kobieta może mieć choć pierwszy raz można się wystraszyć ale to uczucie tuż przed to kosmos do kwadratu bo później jak stracisz przytomność i ja odzyskasz to dalej masz orgazm i traci się przytomność kilka razy 2-5 powiedzmy i w tym czasie kompletnie nie wiesz co się dzieje ciężko też cokolwiek zapamiętać tak jak za dużo się wypije i urwie się film więc czy to porównywać do śmierci? Każdy może mieć swoją własną opinię ja uważam że nie :)
Ale to nie była moja opinia, odnosiłam się do określenia "mała śmierć" a nie do Twojego stanu.
 
Kobieta

Wiczkaa

Cichy Podglądacz
Jestem 38letnia kobietą która wiele w życiu widziała i wiele przeszła.
Mój temat który chce poruszyć tyczy się mojego byłego faceta i orgazmu.
Więc 4 lata temu rozstałam się z Darkiem moim byłym z którym miałam najlepsze orgazmy w życiu.
Już nie mówię o tym że nogi mi się trzasły kiedy dochodziłam albo wytryski które mialam orgazmy analne,
Ale kilka razy doprowadził mnie do takiego orgazmu innego od reszty... wyglądał tak że wszystkie skurcze któremu miałam nagle znikły a orgazm rozpłynął się dosłownie wszędzie na całe moje ciało dareczek potrafił taki stan utrzymać przez kilka godzin 2-3 bez przerwy i potrafiłam wtedy tracić przytomność.

Teraz pytanie do pań bo miałam po rozstaniu z nim już 7 partnerów i żaden ale to żaden nawet nie umie się zbliżyć do tego co on umiał czy wy dziewczyny miałyście podobne doświadczenia i takich facetów jest więcej czy może to czego się obawiam i jest tylko jeden którego przypadkiem spotkałam?
Hej! :) niestety nie odpowiem Ci na pytanie, ale może Ty odpowiesz na moje?
Powiedz mi proszę jak to jest, że miałaś takie orgazmy i tak tęsknisz za tym co oferował Ci Twój były, kiedy ja jedyne co czułam to stosunku to ulgę. Owszem- miałam orgazmy bo czułam te skurcze, ale nigdy nie były „wow”. Po prostu nagle były skurcze, ja nie czułam już napięcia i tyle. Łazienka i do spania. I żeby nie było- to nie tak że był kiepski w te klocki- kiedy się masturbuję to efekt jest taki sam. Co jest ze mną nie tak? Może było coś co Was do siebie przyciągało? Może potrafiłaś coś, czego nie potrafię ja? Oddałabym wszystko za coś takiego, co przeżyłaś Ty :(
 
Mężczyzna

Marek01

Cichy Podglądacz
Jak najbardziej potwierdzam że to co opisałaś jest możliwe. Jestem mężczyzną ale doświadczyłem tego z kilkoma partnerkami. Jak kobieta jest wyluzowana i jest chemia to takie orgazmy ,odczucia,wytryski i utraty przytomności są prawie za każdym razem.Ale też tu rola faceta by wiedział co robi .chciał i potrafił. Wiem że kobiety tego nie mają bo pierwsze ic pytanie po tym to ,, co to kur.. było,,. A same są zaskoczone że to potrafiąi zdziwione że jest tak mocno. Wiem że kobietom rzadko się to zdarza więc stąd pewnie brak wypowiedzi
 
Kobieta

Wiczkaa

Cichy Podglądacz
Jak najbardziej potwierdzam że to co opisałaś jest możliwe. Jestem mężczyzną ale doświadczyłem tego z kilkoma partnerkami. Jak kobieta jest wyluzowana i jest chemia to takie orgazmy ,odczucia,wytryski i utraty przytomności są prawie za każdym razem.Ale też tu rola faceta by wiedział co robi .chciał i potrafił. Wiem że kobiety tego nie mają bo pierwsze ic pytanie po tym to ,, co to kur.. było,,. A same są zaskoczone że to potrafiąi zdziwione że jest tak mocno. Wiem że kobietom rzadko się to zdarza więc stąd pewnie brak wypowiedzi
Wiem, że odpisałeś autorce posta, ale chciałabym pociągnąć temat jeśli mogę. Jeżeli chodzi o chemię pomiędzy partnerem a mną to raczej jej nie było- tu chodzi o zaufanie które mam mocno ograniczone. Jeśli chodzi o wyluzowanie to nie mam z tym problemu i brak zaufania (tak mi się wydaje) nie miał tu nic do rzeczy. Po prostu nigdy go nie kochałam (o czym wiedział, relacja fwb). Robiliśmy i próbowaliśmy naprawdę różnych rzeczy, wiedział co lubię, robił to naprawdę dobrze. Ale pomimo całego napięcia i wyczekiwania na koniec było tylko rozluźnienie, ulga i tyle. On z kolei raz miał „zwykłe” orgazmy, a czasami ich intensywność była naprawdę porażająca. Rozmawialam z koleżankami, czy coś takiego miały, ale niestety nie są na tyle otwarte i jedyne co proponowały to lekarzy i masaże. Jakieś rady? 😟
 
Mężczyzna

Marek01

Cichy Podglądacz
Wiem, że odpisałeś autorce posta, ale chciałabym pociągnąć temat jeśli mogę. Jeżeli chodzi o chemię pomiędzy partnerem a mną to raczej jej nie było- tu chodzi o zaufanie które mam mocno ograniczone. Jeśli chodzi o wyluzowanie to nie mam z tym problemu i brak zaufania (tak mi się wydaje) nie miał tu nic do rzeczy. Po prostu nigdy go nie kochałam (o czym wiedział, relacja fwb). Robiliśmy i próbowaliśmy naprawdę różnych rzeczy, wiedział co lubię, robił to naprawdę dobrze. Ale pomimo całego napięcia i wyczekiwania na koniec było tylko rozluźnienie, ulga i tyle. On z kolei raz miał „zwykłe” orgazmy, a czasami ich intensywność była naprawdę porażająca. Rozmawialam z koleżankami, czy coś takiego miały, ale niestety nie są na tyle otwarte i jedyne co proponowały to lekarzy i masaże. Jakieś rady? 😟
Napisałem to co sam przeżyłem i widziałem. Wiem że to co robiłem było dla nich nowe . Później w rozmowach wychodziło że nikt nimi się tak nie zajął i trwało to często kilka godzin. Może chodzi tu o czas ale faktem jest że każda kobieta jest inna choć ja trafiłem na kilka tak czujących
 
Mężczyzna

Ilikebanana

Seks Praktykant
Wiem, że odpisałeś autorce posta, ale chciałabym pociągnąć temat jeśli mogę. Jeżeli chodzi o chemię pomiędzy partnerem a mną to raczej jej nie było- tu chodzi o zaufanie które mam mocno ograniczone. Jeśli chodzi o wyluzowanie to nie mam z tym problemu i brak zaufania (tak mi się wydaje) nie miał tu nic do rzeczy. Po prostu nigdy go nie kochałam (o czym wiedział, relacja fwb). Robiliśmy i próbowaliśmy naprawdę różnych rzeczy, wiedział co lubię, robił to naprawdę dobrze. Ale pomimo całego napięcia i wyczekiwania na koniec było tylko rozluźnienie, ulga i tyle. On z kolei raz miał „zwykłe” orgazmy, a czasami ich intensywność była naprawdę porażająca. Rozmawialam z koleżankami, czy coś takiego miały, ale niestety nie są na tyle otwarte i jedyne co proponowały to lekarzy i masaże. Jakieś rady? 😟
Może wystarczy znaleźć odpowiedniego partnera zamiast robić to dla sportu 🤔
 
Kobieta

Wiczkaa

Cichy Podglądacz
Napisałem to co sam przeżyłem i widziałem. Wiem że to co robiłem było dla nich nowe . Później w rozmowach wychodziło że nikt nimi się tak nie zajął i trwało to często kilka godzin. Może chodzi tu o czas ale faktem jest że każda kobieta jest inna choć ja trafiłem na kilka tak czujących
Pewnie masz rację. No trudno, może kiedyś też tak trafię :)
 
Kobieta

marzenka85

Cichy Podglądacz
Hej! :) niestety nie odpowiem Ci na pytanie, ale może Ty odpowiesz na moje?
Powiedz mi proszę jak to jest, że miałaś takie orgazmy i tak tęsknisz za tym co oferował Ci Twój były, kiedy ja jedyne co czułam to stosunku to ulgę. Owszem- miałam orgazmy bo czułam te skurcze, ale nigdy nie były „wow”. Po prostu nagle były skurcze, ja nie czułam już napięcia i tyle. Łazienka i do spania. I żeby nie było- to nie tak że był kiepski w te klocki- kiedy się masturbuję to efekt jest taki sam. Co jest ze mną nie tak? Może było coś co Was do siebie przyciągało? Może potrafiłaś coś, czego nie potrafię ja? Oddałabym wszystko za coś takiego, co przeżyłaś Ty :(
Widzisz uswiadomie Cie w czyimś bo... mozesz mi wierzyc badz nie ale mialam tak samo jak Ty zanim poznalam Darka. Teraz zdziwiona jesteś? Ale przeciez jak to moglas miec takie orgazmy a wczesniej ledwo moglam dojsc? Pytanie jak i odpowiedz jest strasznie skomplikowana bo wiem co przezylam nikt mi nie wmowi ze klamie a jednoczesnie nie umiem odpowiedzieć skad sie te orgazmy wziely... to bylo tak jakby moje Cialo przestalo mnie sluchac a sluchalo jego doslownie jakby mial pilota do sterowania np orgazm kiedy dojdziesz to przejdzie po 20-30sekundach a z nim mialam 10minut 20-30 bez przerwy malo tego umial tak ze orgazm moglbyc delikatny albo mocny w tym czasie. I uwierz mi nic nie jest z Toba nie tak. Ja na przyklad Wmawialam sobie ze nie moje orgazmy sa beznadziejne nawet mi sie nie podobaly i byl okres ze nie mialam z nich przyjemnosci.
Dlatego tak mnie to frustruje ze nie tyle odpowiedziec ale wytlumaczyc skad sie taki orgazm bierze potrafi tylko jedna osoba :(
 
Kobieta

Wiczkaa

Cichy Podglądacz
Dzwonek dobra rzecz, ale czy nie zechciałabyś, abym podśpiewywał Ci to osobiście niczym serenadę? :D
O rety. To będzie albo bardzo złe, albo zadziwiająco dobre. Z pewnością będzie ciekawie. Nie wiem tylko co sąsiady powiedzą na Twoją twórczość. Do tego postać Darka i jego dokonania mogą nieco ich zszokować ;)
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
O rety. To będzie albo bardzo złe, albo zadziwiająco dobre. Z pewnością będzie ciekawie. Nie wiem tylko co sąsiady powiedzą na Twoją twórczość. Do tego postać Darka i jego dokonania mogą nieco ich zszokować ;)
W jakiejś mierze też Darek zyska dzięki nam rozgłos, a gdy oczaruję Cię talentem wokalnym, przygrywając jeszcze na minipianinie, to już droga do Twojego serca będzie tak ekspresowa, jak droga Darka do dawania orgazmów :D
 
Kobieta

Wiczkaa

Cichy Podglądacz
W jakiejś mierze też Darek zyska dzięki nam rozgłos, a gdy oczaruję Cię talentem wokalnym, przygrywając jeszcze na minipianinie, to już droga do Twojego serca będzie tak ekspresowa, jak droga Darka do dawania orgazmów :D
O kurwa hahah oplułam się 😂 kto wie, może jak go wywołasz to może jednak pójdę za polecajka? Nie mogę znaleźć w sieci recenzji Twojej osoby, a Darek ma już dwa solidne komentarze, więc… :D
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry