• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy ktoś miał takie orgazmy?

Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Ja już za stara jestem na świecenie tyłkiem
Tzn. ile masz lat?
Jeśli 85 w nicku to Twój rocznik, to masz dopiero 38 lat - jak najbardziej nadajesz się do świecenia tyłkiem. ;)
Ogólnie, kobiety przed menopauzą jak najbardziej mogą świecić tyłkiem i uchodzić przy tym za atrakcyjne. Wszak wyznacznikiem atrakcyjności fizycznej jest wyglądanie na osobę zdrową i płodną. 40-latka potrafi wyglądać atrakcyjnie. 55-latce już dużo trudniej jest wyglądać na atrakcyjną - taka osoba może najwyżej wyglądać "wciąż młodo", a nie po prostu młodo.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Tzn. ile masz lat?
Jeśli 85 w nicku to Twój rocznik, to masz dopiero 38 lat - jak najbardziej nadajesz się do świecenia tyłkiem. ;)
Ogólnie, kobiety przed menopauzą jak najbardziej mogą świecić tyłkiem i uchodzić przy tym za atrakcyjne. Wszak wyznacznikiem atrakcyjności fizycznej jest wyglądanie na osobę zdrową i płodną. 40-latka potrafi wyglądać atrakcyjnie. 55-latce już dużo trudniej jest wyglądać na atrakcyjną - taka osoba może najwyżej wyglądać "wciąż młodo", a nie po prostu młodo.
Na wszelki wypadek odcinam się od fragmentu : "55-latce jest duzo trudniej..........", mam inne doświadczenia;):D
 
Kobieta

marzenka85

Cichy Podglądacz
Jeszcze mam 38 ale już nie długo :) ale to tak jak 55 ma już tak trudno to sam widzisz że nie dużo mi zostało. Są młodsze ładniejsze od mojego, celulitu nie mają i dzieci też więc kiepska partia ze mnie na castingi.

Za to może męski casting urzadzimy i z pewnością panowie będą mieli się czym pochwalić. :) :) :)
 
Kobieta

SaSy

Podrywacz
Tak sobie pomyślałam czy na prawdę nasz orgazm jest aż tak skomplikowany? Czy może to my same go komplikujemy? Kobieta zmienna jest ale czy w kwestii orgazmu też? Moze być z jednym partnerem lepszy a z innym gorszy? Darek to nie legenda po prostu wie coś więcej na ten temat choć nie mam pojecia gdzie sie tego nauczył? Bo każdy z nas uczy sie na błędach lub od kogoś a on był po prostu inny w tej konkretnej kwestii.
Moim zdaniem komplikujemy. Za bardzo analizujemy, rozważamy, itp. A tu przecież chodzi o dobrą zabawę.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry