• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy gej obciąga lepiej niż kobieta?

Kobieta

Ustieno

Seks Praktykant
2-Photoroom-png-Photoroom.png
 
Mężczyzna

Przypalove

Seks Praktykant
Raz w życiu facet robił mi loda, ciągnął jak odkurzacz. Po chwili byłem bliski orgazmu. Coś w tym jest. Ale i tak wolę kobiety. Niemniej - doświadczenie ciekawe
 
Mężczyzna

_povg_

Podrywacz
Przecież to nie o samo obciąganie/ciągnięcie chodzi, liczy się cała otoczka, kto to robi, jak wygląda, jak spogląda itd.
Wybieram opcję kobiecą albo w ogóle ;)
 
Mężczyzna

likedicks

Cichy Podglądacz
Facetowi łatwiej zaspokoić drugiego, bo doskonale wie jak to zrobić. Poza tym istotny jest aspekt psychologiczny. Facet, który ociąga kutasa drugiemu facetowi robi to, bo czerpie z tego ogromną seksualną rozkosz. W pełni aprobuje i afirmuje męskość partnera. To przecież daje się wyczuć. Ta akceptacja i widoczne podniecenie robiącego loda faceta sprawia, że pieszczony też bardziej się nakręca. Faceci robiący loda najczęściej traktują ten akt jak stosunek i dążą do orgazmu partnera. W większości przypadków podnieca ich wytrysk na twarz lub w ustach. Zatem w wychodxi na to, że facet lepiej zaspokoi oralnie faceta.
 
Mężczyzna

donaldziak

Cichy Podglądacz
Oczywiście że faceci:)
Gdy ja obciągam to staram się to robić tak jak sam bym tego chciał.
Kobiety często robią to od niechcenia albo na odpierdol...
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Gej albo bi, z opowieści wiem tylko ale wydaje się że powinien lepiej, i to co widziałem z bliska potwierdzą mi ta teorie, ale napewno są panie które robią to perfekcyjnie be watpienia
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Nie mam pojęcia, jak obciąga gej.
Jestem zbyt niski, aby się o tym przekonać. Celem uzyskania erekcji, muszę nozdrzami wyczuć zapach damskiego łona. Podczas owulacji zapach ten jest odurzający. Jestem zwierzęciem i poddałem się imperatywom wynikającym z mojej natury.
 
Podobne tematy

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry