• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy chodzicie nago w domu?

Kobieta

GoldenWing

Cichy Podglądacz
Ja lubię ale mąż sie wkurza wiec chodzę jak go nie ma
Mąż się wkurza? A ma jakiś powód do tego? Ja z moim normalnie chodzimy nago albo sama chodzę bo lubię go kusić, żeby patrzył na mnie.
Jak niby ukradkiem przechodzę do pokoju bez bluzeczki to tylko czekam na reakcje aż do mnie przychodzi i chce podotykac ☺️🥰
Albo jak jestem nago i po coś muszę sięgnąć i się nachyle, albo myje zęby.. to wypięta pupcia kusi a mnie to jara na maxa 🥰
 
Kobieta

monika.smerf

Nowicjusz
Mąż się wkurza? A ma jakiś powód do tego? Ja z moim normalnie chodzimy nago albo sama chodzę bo lubię go kusić, żeby patrzył na mnie.
Jak niby ukradkiem przechodzę do pokoju bez bluzeczki to tylko czekam na reakcje aż do mnie przychodzi i chce podotykac ☺️🥰
Albo jak jestem nago i po coś muszę sięgnąć i się nachyle, albo myje zęby.. to wypięta pupcia kusi a mnie to jara na maxa 🥰
No niestety. Boi się, że ktoś mnie podejrzy przez okno ;).
Ale jak go nie ma to często chodzę jak jestem sama:)
Miałam kiedyś takich chlopaków co tak nie umieli utrzymać rąk i fjutka przy sobie:)
 
Mężczyzna

Robcixxx

Cichy Podglądacz
Oczywiście że jeżeli mogę to chodzę nago po mieszkaniu, nie zawsze to mogę robić bo jednak jestem studentem więc współlokatorzy często są na mieszkaniu, więc wtedy nie mogę się ponieść naturze.
 
Kobieta

Babcia57

Cichy Podglądacz
Pół życia chodzę nago po domu. Chodziłam, gdy dzieci były małe, potem przestalam, ale odkąd wyfrunęły z gniazda to wracam do starych nawyków.
 
Mężczyzna

blazej@

Cichy Podglądacz
Też uwielbiam chodzić nago po domu.. robię to często, w sumie codziennie ;) niema co się wstydzić swojego ciała ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry