• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy chodzicie nago w domu?

Mężczyzna

pawciolek

Nowicjusz
I to co dalej się z tym faktem stanie pozostaje w kwestii modelki 😉 Jeśli taka ochota wystąpi to ja zapraszam do rozmowy pw i możemy się wymienić
 
Mężczyzna

SensualMind

Cichy Podglądacz
Jak najbardziej, lubię chodzić nago a jeszcze fajniej jak robię stream, połączenie np. na skype z kimś, lub nagrywac przy okazji filmiki na snap, kamerki. Kręci jak ktoś mnie ogląda a nie wiem kto. Chodź ostatnio znajoma z netu straciła chyba ochotę na takie zabawy. Najlepiej z plugiem w pupie to wszystko. Ale jak ktoś chce się zapoznać to pw.
 
Mężczyzna

Ppkracony

Seks Praktykant
Gdy wynajmowałem mieszkanie na spółkę z koleżanką i jej chłopakiem to gdy go nie było zawsze chodziłem po korytarzu nago z sterczącym kutasem, podniecało mnie to że mogła by mnie przyłapać
 
Mężczyzna

man63

Cichy Podglądacz
w naszym mieszkaniu jest to normą , rano i wieczorkiem po prysznicu zawsze z żoną chodzimy bez ubrania i szlafroczków , lubimy tak chodzić oraz często się przytulać gdy przechodzimy koło siebie ..
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry