• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy chodzicie nago w domu?

Mężczyzna

man63

Cichy Podglądacz
Często chodzę bez ubrania szczególnie latem gdy jest ciepło, ale nawet teraz jak wchodzę na taką stronkę zawsze odruchowo zdejmuję całe ubranie bo dodatkowo mnie to podnieca . Teraz jak to pisze jestem nago i coś mi dodatkowo sterczy jak drut ...
 
Mężczyzna

Młody393

Cichy Podglądacz
Tak, chodzę nago po domu od niedawna mimo że mieszkam z matką. A konkretnie od dnia gdy po imprezie, na dodatek z "urwanym filmem" zwaliłem konika przy niej podczas oglądania telewizji lecz nie za bardzo to pamiętam 🙈. W dni gdy jestem w domu chodzę ze stojącym najczęściej kutaskiem na wierzchu 😉
 
Mężczyzna

Ppkracony

Seks Praktykant
Tak, chodzę nago po domu od niedawna mimo że mieszkam z matką. A konkretnie od dnia gdy po imprezie, na dodatek z "urwanym filmem" zwaliłem konika przy niej podczas oglądania telewizji lecz nie za bardzo to pamiętam 🙈. W dni gdy jestem w domu chodzę ze stojącym najczęściej kutaskiem na wierzchu 😉
Ja kiedyś po imprezie wstałem żeby się napić wody iwg , przypadkiem trafiłem na ciotkę, która wyszła z łazienki Dodam tylko że byłem w samych skarpetkach i do tego kutas mi sterczał a ona spojrzała i bez słowa poszła do pokoju,😁 nieźle wystraszyłem i podnieciłem 🥵🫣
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Nie chodzę z kilku powodów - duże okna bez firanek (sąsiedzi), dzieci w domu, żona która powiedziała że jak się naogląda mojego fiuta to już nie będzie jej rajcował i nie podoba jej się jak jest flakiem. Na golasa tylko śpię, opalam się i kąpię w basenie jak nie ma domowników.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry