• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czworokącik

Status
Zamknięty.
Mężczyzna

kam98

Cichy Podglądacz
26 lat, wymagania spełnione.
Z wyglądu bliżej miśka, 180 cm, długie włosy i broda w typie wikinga :LOL::LOL:
Z zachowania raczej spokojny, inteligentny, początkowo dosyć nieśmiały, ale słyszałem, że cicha woda brzegi rwie ;)

Zapraszam do kontaktu, a jeśli nie jesteście Panie zainteresowane to tylko powiem, że rewelacyjny post, życzyłbym sobie żeby wszystkie kobiety i wszyscy faceci mieli tyle odwagi i zdecydowania w tym, czego chcą.
Miłego wieczorku.
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
26 lat, wymagania spełnione.
Z wyglądu bliżej miśka, 180 cm, długie włosy i broda w typie wikinga :LOL::LOL:
Z zachowania raczej spokojny, inteligentny, początkowo dosyć nieśmiały, ale słyszałem, że cicha woda brzegi rwie ;)

Zapraszam do kontaktu, a jeśli nie jesteście Panie zainteresowane to tylko powiem, że rewelacyjny post, życzyłbym sobie żeby wszystkie kobiety i wszyscy faceci mieli tyle odwagi i zdecydowania w tym, czego chcą.
Miłego wieczorku.
Pierwszy sensowny kandydat z opisem - dziękuję😉
 
Mężczyzna

Skrytyyy

Cichy Podglądacz
27 lat z wyglądu trochę więcej masy ale forma jest robiona :cool:
mam gdzieś 175 cm wzrostu, krótkie czarne włosy, większy zarost ale do brody wikinga mi daleko 😅
Z zachowania raczej spokojny, zabawny ,ale jak kolega wyżej na początku trochę nie śmiały ale potem zabawny ziomek ;)
Jak chcecie więcej informacji piszcie śmiało :)
 
Mężczyzna

Marek35

Seks Praktykant
Toszto dopiero jest ogłoszenie… Brawo, brawo … pytanie co dalej z tego wszystkiego wyjdzie… kurła nawet coś tam z tej listy warunków obowiązkowych spełniam… dobra czas spać i powodzenia w spełnianiu hmm… fantazji, marzeń? Planu tego kobiecego🤪😈
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Czyli powinnyśmy nie mieć zębów czy wyciągać kasę? Wtedy byłoby realnie🤩😂
Biegałem sobie i mi się wkręciło to ogłoszenie, no i myślę se, jak one sprawdzą to, czy gościu jest żonaty, zlustrują go jakoś, o akt ślubu poproszą, czy wystarczy, że wyczai gdzieś tombakowe coś i se założy :D
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Pracuję w urzędzie miasta, będę nawet wiedziała jaką masz wielkość działki😂 żartuję😋 oczywiście, że przejdzie research. Jeżeli nie znajdę odpowiedzi na nasze pytania, a nasz kandydat nie będzie chciał tego udowodnić we wskazany sposób to nie będzie bzykał🤷🏻‍♀️😉
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
Pytanie, co wam daje stan małżeński u kandydata?
To mi wygląda na ładnie zakrojony eksperyment
No w sumie, gdyby to napisał ktoś, inny to też bym się zaczęła zastanawiać czy to nie jest jakiś wkręt 😉 Ale zapewnić Was na ten moment inaczej nie możemy, jak tylko słowami.
Obrączka pełni funkcję niejako gwarancji, że nic nie zajdzie za daleko i że po wszystkim przybijemy sobie piątkę, rozejdziemy się w swoje strony i już nigdy więcej się nie zobaczymy.
I tak, doskonale wiem, że tego rodzaju gwarancje zawodzą... Ale niczego innego nie mamy...
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
C Czworokącik z przyjaciółmi Opowiadania erotyczne 3

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry