• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czworokącik

Status
Zamknięty.
Mężczyzna

Image

Erotoman
Dobry wieczór, najlepiej jak zaczynać to od początku... ta we wstępach to tylko jedych jestem dobry. Stop. Na poważnie.

Mam 25 lat(hurra, rozpoczynam widełki :D) i już w pewnym sensie jestem na początku. Wrostu mam 188cm i ważę aktualnie 82kg, ramiona szerokie żeby Was wszystkie objąć skutek uprawianego przeze mnie sportu pływania.
Dobrze przechwałki na bok, prodigy kid nie jestem, ale wkładam zawsze całe serce w to co robię i jestem dość ambitny tzn. jak ma być zrobione to będzie dopóki będę zadowolony z rezultatu końcowego.
Jestem osobą sympatyczną i lubię się bawić w dobrym towarzystwie szeczególnie nadającym na tych samych falach w którym można mówić otwarcie o wszystkim. :p
Od razu przyznam się, że obrączki na palcu nie posiadam niestety nie należę do żadnej sekty( :D )czy jakiś układów.
Pisane z dużym uśmiechem na ustach bo sama wiadomość od Was dała bardzo pozytywną rekację.

Sosen
Gadała raz pewna Sosna,
co rodem z samego Krosna,
Że ma palącą potrzebę,
dla pań trzech stać się niebem,
Że szerokimi swymi ramiony,
obejmie te wszystkie lachony.
Kupioną już ma wszak viagrę,
nie cierpi na żadną podagrę.
Choć nie ma jeszcze małżonki,
Za to ni grama oponki,
Nie ma więc co dalej szukać,
Tylko się Sośnie dać zruchać :D
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Gadała raz pewna Sosna,
co rodem z samego Krosna,
Że ma palącą potrzebę,
dla pań trzech stać się niebem,
Że szerokimi swymi ramiony,
obejmie te wszystkie lachony.
Kupioną już ma wszak viagrę,
nie cierpi na żadną podagrę.
Choć nie ma jeszcze małżonki,
Za to ni grama oponki,
Nie ma więc co dalej szukać,
Tylko się Sośnie dać zruchać.
Uśmiałem się i wzruszyłem. :D
 
S

sheepdog

Guest
Przypuszczam,że te penisy na privach u Pan to tylko ściema, żeby robic szydere z facetów i znimi nie gadac, po za tym też podziwiam tego gościa:);)
 
Kobieta

WhitePinkRed

Erotoman
Gadała raz pewna Sosna,
co rodem z samego Krosna,
Że ma palącą potrzebę,
dla pań trzech stać się niebem,
Że szerokimi swymi ramiony,
obejmie te wszystkie lachony.
Kupioną już ma wszak viagrę,
nie cierpi na żadną podagrę.
Choć nie ma jeszcze małżonki,
Za to ni grama oponki,
Nie ma więc co dalej szukać,
Tylko się Sośnie dać zruchać :D
O ludzie, jaka poezja😍👍🏻
Mi się bardzo podoba, wierze, że Ada jak wstanie po baletach wczorajszych to też się zgodzi😂


Przypuszczam,że te penisy na privach u Pan to tylko ściema, żeby robic szydere z facetów i znimi nie gadac, po za tym też podziwiam tego gościa:);)
Nie dostałyśmy żadnych penisów - prov zablokowany🤪
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Wątpię, że ściema jeśli chodzi o wysyłanie dickpicków, raczej nie kwestia tego, że tutaj może tego może być mniej bo forum...
Też myślałem, że będzie większa ilość osób nawet 4fun, pokazać się jednkaże trzeba mierzyć siły na zamiary, gdybym nie był tego pewny nie podejmowałbym się. :p
 
S

sheepdog

Guest
Słuchaj, żadna sztuka. W lotnictwie wojskowym mówi się , że mają przewagę wysokości, a więc mogą robić co chcą, z nikim się nie licząc.
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
@Image ooosz kurcze, you made my day! 🤩😆 Czekam na Odę do Wściekłego! 😆😆😆

@WscieklyRuchacz z żoną mówisz... 🩵😎 Ale oprócz wymaganych badań, jakieś zaświadczenie od kardiologa ogarniesz, co? 😆 Bo wiesz, cztery kobiety... Hmm... My defibrylatorów w torebkach raczej nie nosimy 😆

A z tymi wyłączonymi privami to nie przewidziałam jednego - nie ogarnęłam, że nie dotyczy to osób, z którymi się już kiedyś rozmawiało. Ale nie ma tego złego, bo teraz okazuje się, że jednak kurcze da się wyrzeźbić kilka rzeczowych i normalnych zdań bez załączania zdjęć sterczących pał, które sorry, ale wiemy jak wyglądają 😉😉😉 Można? Można! 😁

I kto tu w ogóle zlicza ilość chętnych na nasze ogłoszenie, no ludzie... Dajcie spokój, wolę nawet jedną, realną i konkretną odp od kogoś, kto wie na co się pisze, niż X dupopostów od tych "najwytrawniejszych kochanków ever", a takich na forum zatrzęsienie 😆 [Jak to było? Kozak w necie, pi**a w świecie? 😉] No chyba, że chcemy tu mieć pure fun only, to wtedy może i tak 🤩🍿😂
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
@Image ooosz kurcze, you made my day! 🤩😆 Czekam na Odę do Wściekłego! 😆😆😆

@WscieklyRuchacz z żoną mówisz... 🩵😎 Ale oprócz wymaganych badań, jakieś zaświadczenie od kardiologa ogarniesz, co? 😆 Bo wiesz, cztery kobiety... Hmm... My defibrylatorów w torebkach raczej nie nosimy 😆

A z tymi wyłączonymi privami to nie przewidziałam jednego - nie ogarnęłam, że nie dotyczy to osób, z którymi się już kiedyś rozmawiało. Ale nie ma tego złego, bo teraz okazuje się, że jednak kurcze da się wyrzeźbić kilka rzeczowych i normalnych zdań bez załączania zdjęć sterczących pał, które sorry, ale wiemy jak wyglądają 😉😉😉 Można? Można! 😁

I kto tu w ogóle zlicza ilość chętnych na nasze ogłoszenie, no ludzie... Dajcie spokój, wolę nawet jedną, realną i konkretną odp od kogoś, kto wie na co się pisze, niż X dupopostów od tych "najwytrawniejszych kochanków ever", a takich na forum zatrzęsienie 😆 [Jak to było? Kozak w necie, pi**a w świecie? 😉] No chyba, że chcemy tu mieć pure fun only, to wtedy może i tak 🤩🍿😂
Musi przyjść wena :D
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
C Czworokącik z przyjaciółmi Opowiadania erotyczne 3

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry