• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czworokącik

Status
Zamknięty.
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
Jednen z najlepszych postow jakie czytalem. Poczucie humoru autorki i sam jej styl przykuwa uwage. A potem do czytelnika dociera tresc ogloszenia ktora wali miedzy oczy niczym ksiadz ministranta. 3 bardzo interesujace kobiety szukajace kolegi w celach czysto rekreacyjnych. Nie chcialbym byc wasza skrzynka odbiorcza, od wczoraj pewnie widziala wiecej penisow niz barman Blekitnej Ostrygi.
Jako reprezentant swojego nicku ktory spelnia wszystkie wymagania (nawet z naddatkiem) czuje sie zmuszony zglosic swoja kandydature. Jesli nie trafi sie nikt bardziej interesujacy - dajcie znac. Moglbym nawet pojawic sie z malzonka jesli faktycznie macie ochote na jeszcze jedna atrakcyjna kobiete:p
 
Mężczyzna

Midnight Rambler

Seks Praktykant
Drogie Panie nie mogę powstrzymać się od komentarza. Nie wierzę, że po przeczytaniu tego posta nie poszedł przynajmniej jeden zawał :) Jest tak bezlitosny, że trudno mi sobie wyobrazić coś okrutniejszego 😀 życzę Wam powodzenia i oddaję się cierpieniu!
 
Mężczyzna

szalony_szaleniec

Cichy Podglądacz
Tak sobie przeglądam to forum i natrafiłem na Wasze ogłoszenie. Jak dla mnie trochę wygląda na eksperyment społeczny, ale jeżeli nie, to zgłaszam kandydaturę.
O mnie - mam 30 lat, jestem zadbany i wysportowany, 187 cm, 105 kg, nie jestem typem modela, bardziej męskiego sportowca heavyweight 😉 z resztą jeżeli będziecie zainteresowane, prześlę swoje zdjęcia 😉. Miałem kilka razy dwie, było super, ale 3 to wyzwanie, którego chciałbym się podjąć. Nie wątpię, że dam radę 😁 tak, jestem pewny siebie, ale nie jestem narcyzem, także spokojnie. Takie kwestie jak dyskrecja, zdrowie, bezpieczeństwo itd. są oczywiste. Tak jak wspomniałyście, miejsce dowolne, ja jestem dyspozycyjny i mobilny, także piszcie na PW i działamy Dziewczyny 😉
 
S

sheepdog

Guest
Tak sobie przeglądam to forum i natrafiłem na Wasze ogłoszenie. Jak dla mnie trochę wygląda na eksperyment społeczny, ale jeżeli nie, to zgłaszam kandydaturę.
O mnie - mam 30 lat, jestem zadbany i wysportowany, 187 cm, 105 kg, nie jestem typem modela, bardziej męskiego sportowca heavyweight 😉 z resztą jeżeli będziecie zainteresowane, prześlę swoje zdjęcia 😉. Miałem kilka razy dwie, było super, ale 3 to wyzwanie, którego chciałbym się podjąć. Nie wątpię, że dam radę 😁 tak, jestem pewny siebie, ale nie jestem narcyzem, także spokojnie. Takie kwestie jak dyskrecja, zdrowie, bezpieczeństwo itd. są oczywiste. Tak jak wspomniałyście, miejsce dowolne, ja jestem dyspozycyjny i mobilny, także piszcie na PW i działamy Dziewczyny 😉
No i pozamiatałeś:)
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
105kg przy 187cm jeśi to same mięśnie to na najwyższym tempie max godzina, albo zawał. :p Tutaj trzeba maratończyka. :D(no offence), też się zgłoszę, ale wieczorem. ^^
Oczywiście full respect bo taką formę utrzymać to naprawdę trzeba się postarać.
Na mnie nie licz, wolę asfalt :D:D:D
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Dobry wieczór, najlepiej jak zaczynać to od początku... ta we wstępach to tylko jedych jestem dobry. Stop. Na poważnie.

Mam 25 lat(hurra, rozpoczynam widełki :D) i już w pewnym sensie jestem na początku. Wrostu mam 188cm i ważę aktualnie 82kg, ramiona szerokie żeby Was wszystkie objąć skutek uprawianego przeze mnie sportu pływania.
Dobrze przechwałki na bok, prodigy kid nie jestem, ale wkładam zawsze całe serce w to co robię i jestem dość ambitny tzn. jak ma być zrobione to będzie dopóki będę zadowolony z rezultatu końcowego.
Jestem osobą sympatyczną i lubię się bawić w dobrym towarzystwie szeczególnie nadającym na tych samych falach w którym można mówić otwarcie o wszystkim. :p
Od razu przyznam się, że obrączki na palcu nie posiadam niestety nie należę do żadnej sekty( :D )czy jakiś układów.
Pisane z dużym uśmiechem na ustach bo sama wiadomość od Was dała bardzo pozytywną rekację.

Sosen
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
C Czworokącik z przyjaciółmi Opowiadania erotyczne 3

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry