• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czworokącik

Status
Zamknięty.
Mężczyzna

Image

Erotoman
Ciągnął bym to dalej i powiedziałbym, że w takim razie uznajesz, że ten cały temat jest mniej formalny ( :D ), aczkolwiek toczy już się obecna dyskusja i przyjmuje ona charakter frywolny. Co za tym idzie w pełni się z Tobą zgadzam i mam nadzieję, że żaden nietoperz nie został ranny podczas pisania naszych wygłupów.

Dziękuję :*
Wzruszyłeś mnie, wybłagam Ci ten czworokąt u dziewcząt naszych, akuratnych, bożych (Szkolną oglądam od śmierci Majora intensywnie :p) :D
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Wzruszyłeś mnie, wybłagam Ci ten czworokąt u dziewcząt naszych, akuratnych, bożych (Szkolną oglądam od śmierci Majora intensywnie :p) :D
Czyli ja jestem wiedźminem, a Ty bardem? I niekoniecznie będzie to odwzorowanie bohaterów. :D (Oglądało się patostreamy miały peak w kiedy codziennie oglądało ich ponad 100tyś osób dziennie na żywo, problem w tym, że telewizja zaczęła ich niszczyć i wróciły wszystkie patoprogramytelewizyjne na które pluję bo są wyreżyserowane i sztuczne nie to co zwierzyniec, rozbicie dzbana i innych fajnych perypetii internetowych jak Kungfu Panda. :D
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Czyli ja jestem wiedźminem, a Ty bardem? I niekoniecznie będzie to odwzorowanie bohaterów. :D (Oglądało się patostreamy miały peak w kiedy codziennie oglądało ich ponad 100tyś osób dziennie na żywo, problem w tym, że telewizja zaczęła ich niszczyć i wróciły wszystkie patoprogramytelewizyjne na które pluję bo są wyreżyserowane i sztuczne nie to co zwierzyniec, rozbicie dzbana i innych fajnych perypetii internetowych jak Kungfu Panda. :D
A ja się nie dziwię się! :)
 
Kobieta

WhitePinkRed

Erotoman
Ciągnął bym to dalej i powiedziałbym, że w takim razie uznajesz, że ten cały temat jest mniej formalny ( :D ), aczkolwiek toczy już się obecna dyskusja i przyjmuje ona charakter frywolny. Co za tym idzie w pełni się z Tobą zgadzam i mam nadzieję, że żaden nietoperz nie został ranny podczas pisania naszych wygłupów.

Dziękuję :*
Nietoperz?! O nie… teraz może Ci pomóc tylko błaganie @Image ’a😜
 
Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
Kilka pytań mam
1. Czy będzie ogłoszone zakończenie rekrutacji
2. Czy będzie ogłoszone zakończenie wyborów interesantów
3. Jakoś wam to ucichło
 
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
Podpinam sie pod kolege (huehue) ale mnie interesuje:
1) kiedy beda zdjecia
2) kto ile razy doszedl (postawilem 21zl i 37gr na Ade)
3) kiedy polska dostanie KPO?
 
Mężczyzna

Keny łest

Biegły Uwodziciel
Przecież nawet jeśliby coś było, to nie powiedzą prawdy jakby było chujowo, co by gościowi smutno nie było. To lepiej niech nic nie piszą i zostanie to tajemnicą
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Przecież nawet jeśliby coś było, to nie powiedzą prawdy jakby było chujowo, co by gościowi smutno nie było. To lepiej niech nic nie piszą i zostanie to tajemnicą
Raczej wszystkim niewybranym. Chyba, że ten co wybrany i odpowiedzialność jaka nim spocznie. :p
Taaaaa... tajemnica u nich:ROFLMAO:
Ostatnio coś przycichło... :p

Obserwujemy z oblrzymim entuzjazmem. ;)
 
Mężczyzna

DarylDixon

Seks Praktykant
To może lepiej poczekaj na takie ogłoszenie, w którym nie będziesz sprowadzony do roli li tylko kandydata, ale równorzędnego partnera :D
ja ze swoim szczęściem to wpadam na ciekawe wątki średnio 2 tygodnie po czasie, więc zostaje mi tylko posprzątanie po imprezie :p ale jak to mówią, pożyjemy - zobaczymy
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
C Czworokącik z przyjaciółmi Opowiadania erotyczne 3

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry