• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czworokącik

Status
Zamknięty.
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Jak to?! Koniecznie cała relacja, zdjęcia, przed, po, wyłonienie zwycięzcy i wszyscy ochotnicy którzy wzięli udział wspólny obiad przed z uczestnikami.

A tak poważnie to dziw mnie bierze, ponieważ nie zgłosiła się żadna kobieta, a też Wy możecie dziewczyny, chyba, że każda z Was jest powyżej 40dziestki i tu w sumie śmiesznie bo mężczyźni mają tolerancję do 45. :D
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
Jak to?! Koniecznie cała relacja, zdjęcia, przed, po, wyłonienie zwycięzcy i wszyscy ochotnicy którzy wzięli udział wspólny obiad przed z uczestnikami.
Przekonałeś! 🤩 Wspólny wypad gdzieś w Polskę, obiad, zdjęcia i mega impreza. I kto wie, może spośród uczestników powstaną dodatkowe czworokąty - Ty to masz łeb! 🤩😆😉

A tak poważnie to dziw mnie bierze, ponieważ nie zgłosiła się żadna kobieta, a też Wy możecie dziewczyny, chyba, że każda z Was jest powyżej 40dziestki i tu w sumie śmiesznie bo mężczyźni mają tolerancję do 45. :D
A skąd ta pewność, że się takowa nie zgłosiła, hmm? 😏
 
Mężczyzna

Kratos

Cichy Podglądacz
Przekonałeś! 🤩 Wspólny wypad gdzieś w Polskę, obiad, zdjęcia i mega impreza. I kto wie, może spośród uczestników powstaną dodatkowe czworokąty - Ty to masz łeb! 🤩😆😉


A skąd ta pewność, że się takowa nie zgłosiła, hmm? 😏
Zawsze jak słysze "Ty to masz łeb" to mam przed oczami tę scenę
 
Mężczyzna

Marsowy 42

Cichy Podglądacz
Przekonałeś! 🤩 Wspólny wypad gdzieś w Polskę, obiad, zdjęcia i mega impreza. I kto wie, może spośród uczestników powstaną dodatkowe czworokąty - Ty to masz łeb! 🤩😆😉


A skąd ta pewność, że się takowa nie zgłosiła, hmm? 😏
To ja się piszę na taki wypad, ale bez zdjęć 😁, dajcie znać tylko kiedy i gdzie.
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Przekonałeś! 🤩 Wspólny wypad gdzieś w Polskę, obiad, zdjęcia i mega impreza. I kto wie, może spośród uczestników powstaną dodatkowe czworokąty - Ty to masz łeb! 🤩😆😉


A skąd ta pewność, że się takowa nie zgłosiła, hmm? 😏
Takiej pewności nie mam lecz publicznie się nie zgłosiła. Publicznie! :D

Uczestników... i zacznie się jedna wielka orgia... trzeba będzie przynajmniej świadomych(czworokącik) uczestników jakoś odciąć od towarzystwa jeśli nie to wtedy zrobi się średnia pewnie 5m do 1k. XD
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
Ziombel, miałem zapytać, ile za pay-per-view będzie :D
Nie będzie! For participants' eyes only 😏

To ja się piszę na taki wypad, ale bez zdjęć 😁, dajcie znać tylko kiedy i gdzie.
Damy znać 🤩

Ej! A jak ktoś dwukąty woli?
To odpada z takich czworokątów, proste 😆

Takiej pewności nie mam lecz publicznie się nie zgłosiła. Publicznie! :D
Zgadza się, publicznie nie... 😏

Hello, a po co ja tu siedzę? :D
No właśnie nie wiem 🤔
(Yeah, I like you too! 😆😉)
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Nie będzie! For participants' eyes only 😏


Damy znać 🤩


To odpada z takich czworokątów, proste 😆


Zgadza się, publicznie nie... 😏


No właśnie nie wiem 🤔
(Yeah, I like you too! 😆😉)
Retorycznie pytałem :D No przecie mogą się dwukąty na imprezie utworzyć chyba, nie? :p A Wy tam bawcie się po swojemu :D
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Hello, a po co ja tu siedzę? :D
Siedzisz bo jesteś ciekawy, a ciekawość to pierwszy stopień do piekła. :D

Tak z ciekawości jeśli o niej już mowa... czy dzień wyboru kandydatki/kandydata również będzie utajniony i jeżeli ma odbyć się to w lato to w ostatni dzień kwartału możemy być pewni, że przygoda zakończyła się powodzeniem? :D
W sumie to by było intrygujące wiedzieć, że dzieje się, a tak naprawdę nie wiadomo kiedy, z kim i gdzie. xD
 
Mężczyzna

Marsowy 42

Cichy Podglądacz
Siedzisz bo jesteś ciekawy, a ciekawość to pierwszy stopień do piekła. :D


Tak z ciekawości jeśli o niej już mowa... czy dzień wyboru kandydatki/kandydata również będzie utajniony i jeżeli ma odbyć się to w lato to w ostatni dzień kwartału możemy być pewni, że przygoda zakończyła się powodzeniem? :D
W sumie to by było intrygujące wiedzieć, że dzieje się, a tak naprawdę nie wiadomo kiedy, z kim i gdzie. xD
Myślę, że się odezwiemy 🤣
 
Mężczyzna

Nurek

Nowicjusz
Siedzisz bo jesteś ciekawy, a ciekawość to pierwszy stopień do piekła. :D


Tak z ciekawości jeśli o niej już mowa... czy dzień wyboru kandydatki/kandydata również będzie utajniony i jeżeli ma odbyć się to w lato to w ostatni dzień kwartału możemy być pewni, że przygoda zakończyła się powodzeniem? :D
W sumie to by było intrygujące wiedzieć, że dzieje się, a tak naprawdę nie wiadomo kiedy, z kim i gdzie. xD
Oczekiwanie jak na wygraną w eurojackpot a później to będzie jak w lotto- niby jest zwycięzca ale nikt nigdy go nie widział🤭
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Siedzisz bo jesteś ciekawy, a ciekawość to pierwszy stopień do piekła. :D


Tak z ciekawości jeśli o niej już mowa... czy dzień wyboru kandydatki/kandydata również będzie utajniony i jeżeli ma odbyć się to w lato to w ostatni dzień kwartału możemy być pewni, że przygoda zakończyła się powodzeniem? :D
W sumie to by było intrygujące wiedzieć, że dzieje się, a tak naprawdę nie wiadomo kiedy, z kim i gdzie. xD
Bez transmisji to bida, a nie stopień do czegokolwiek :D
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
C Czworokącik z przyjaciółmi Opowiadania erotyczne 3

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry