• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czworokącik

Status
Zamknięty.
Kobieta

WhitePinkRed

Erotoman
Innymi słowy z tytułu można wywnioskować jakby ją ktoś na scenie pokroił a z treści nie wiadomo nawet jak te gacie sobie pocięła😄 żadnych fotek… z resztą, kto nie miał kiedyś problemu, żeby spodnie założyć, niech pierwszy rzuci kamieniem🤪
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Innymi słowy z tytułu można wywnioskować jakby ją ktoś na scenie pokroił a z treści nie wiadomo nawet jak te gacie sobie pocięła😄 żadnych fotek… z resztą, kto nie miał kiedyś problemu, żeby spodnie założyć, niech pierwszy rzuci kamieniem🤪
Bóg zapłać, myślałem, że nie będzie Ci się chciało tłumaczyć 😂
 
Kobieta

WhitePinkRed

Erotoman
A widzisz, akurat dzisiaj jestem miła, ale widzę, że zbyt miła. Żeby później nie było, że nie ostrzegałam. Z Wami jednak trzeba twardo😏
 
Mężczyzna

Wacław

Seks Praktykant
Próbowałem przebrnąć przez cały wątek ale się poddałem.... Jak mniemam wątek z czworokątem zakończył się tylko wątkiem?
 
Mężczyzna

DarylDixon

Seks Praktykant
Próbowałem przebrnąć przez cały wątek ale się poddałem.... Jak mniemam wątek z czworokątem zakończył się tylko wątkiem?
cała magia polega na tym, że nigdy nic nie wiadomo, zostaw swoją kandydaturę, a co będzie dalej tylko Ty się dowiesz. Obowiązuje omerta
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
C Czworokącik z przyjaciółmi Opowiadania erotyczne 3

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry