• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czego nigdy nie wybaczysz partnerowi / partnerce?

O

ologreti

Guest
Przepraszam ale ze mnie szczerość aż się wylewa i większość znajomych uważa że powinienem nieraz kłamać lub poprostu milczeć.

Zdrada zawsze jest z jakiegoś powodu a przynajmniej tak mi się wydaje. Jednak rozsiewanie potomstwa na boku faktycznie jest słabe.
Dla mnie gorsze od zdrady jest znęcanie się psychiczne przez lata nad kobieta🙄 Wtedy taka kobieta zamyka się na wszystko i wszystkich dokoła nie wspominając o seksie. 😕
 
O

ologreti

Guest
Trudno nie prznac Ci racji, ale co w takim razie reprezentowała sobą kobieta?
Nie wszystkie kobiety potrafią powiedzieć dość. Nie mając pomocy z zewnątrz, tak tkwią w toksycznym związku zwłaszcza jeśli są jeszcze do tego dzieci. Wiem co mówię Retnu. Jeśli kobieta jest zdominowana przez partnera, męża to boi się własnego cienia więc co mogła sobą reprezentować? Swój cien😕 Jak w głowie ma zakodowane ze jest do niczego, że bez niego sb nie da rady i jest zwykłym zerem...... I tak przez kilka lat w koło.... To jak myślisz co zostanie z psychiki takiej kobiety? 🤔 Strzępy.... Jedna powie dosyć i zacznie walczyć a druga w najgorszym przypadku wyląduje albo w psychiatryku albo 2 merty pod ziemią.....
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
@Mal@, smutny wpis... niestety w 100% zgodny ze stanem rzeczywistym.
Nie kazda osoba jest na tyle silna, by wyrwac sie z piekła, jakie zgotował jej mąz czy partner. Jesli doda sie do tego jeszcze przeszłosc owej kobiety, a tam bardzo mozliwy scenariusz, ze wychowała sie z przemocą domową ojca wobec matki to przepis na błedne koło gotowy :cautious: Przekonanie, ze sytuacja jest bez wyjscia potrafi byc tak silne, ze wrecz niemozliwe do przełamania, bo tylko taki schemat związku jest znany. Owszem, łatwo gdybac, co "reprezentuje soba" taka osoba, łatwo ją oceniac, ze jest słaba , bo przeciez wystarczy "wziac sie w garsc". Niestety rzeczywistosc jest inna, strach potrafi sparalizowac na długo, w najgorszym razie na całe zycie. Brak wsparcia bedzie go pogłebiał, az zniszczenie psychiki stanie sie tak duze, ze nie ma juz czego zbierac ani naprawiac.
 
O

ologreti

Guest
Wychowała sie z przemocą domową ojca wobec matki to przepis na błedne koło gotowy
Nie tylko to wpływa na psychike takiej kobiety, takze wychowanie się w niepełnej rodzinie....np bez ojca.. Taka kobieta szuka w mężczyźnie czułości, bezpieczeństwa, wsparcia. Zakłada rodzinę i już myśli że jej się uda. Stara się robić wszystko tak jak powinno być... Wychowuje dzieci, dba o wszystko a w zamian dostaje upokorzenia psychiczne... I tak w kolko.... Co wtedy jej zostaje.... Albo bierze się w końcu w garść i walczy dla dobra przede wszystkim swojego i rodziny albo do końca żyje w strachu, bezlisnosci i poczuciem ze jest do niczego.....
Wtedy zamyka się na świat zewnętrzny...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mężczyzna

lobuzik

Cichy Podglądacz
Zdrady, puszczania się i wpadki, używania narkotyków, alkohol jedynie sporadycznie i w małych ilościach.

Tak jak Klara27 napisała: brak szacunku, kłamstwa
 
Mężczyzna

Midnight Rambler

Seks Praktykant
O! Ciekawe pytanie. Dla mnie istotniejsza od przewinienia jest chyba postawa po. Chyba, bo szczerze to nie wiem. Mam problem z niewybaczaniem 😂 Jestem wyjątkowo niepamiętliwy. Przypuszczam, że najbardziej by mnie zabolał jakiś rodzaj zdrady emocjonalnej. Cholera wie 😁 Generalnie im dalej mi do "wiary ojców" tym bliżej do puszczania przewin w zapomnienie. A może po prostu się starzeję 😁
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Życie nauczyło mnie aby nigdy nie mówić nigdy, ale rzeczy której szczerze i z ogromną pasją nie nawidzę to kłamstwo! Kłamstwa też nie wybaczam, odruchowo odwracam się na pięcie i tyle się znaliśmy... Jest to nie tylko oznaka braku szacunku w stosunku do okłamywanego, ale i również tchórzostwa, gdyż osoba kłamiąca nie jest w stanie wyznać prawdy twarzą w twarz, boi sie jej! Z drugiej strony prawda jest najwyższą z wartości, przy obronie ktorej umierały i wciąż umierają jednostki...
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
Mnie chyba życie aż tak mocno (jeszcze...?) nie przetestowało, bo naprawdę ciężko jest mi powiedzieć, co takiego musiałaby zrobić druga strona, bym jednoznacznie stwierdziła, że to koniec. Poza tym, wiem, że mi samej do kryształów daleko.
 
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
jako osoba wychowana w mysl tradycjno-chrzescijanskich wartosci pewnie nie wybaczylbym zdrady. Gdyby napisala ze chce zerznac typa z pracy i czy moze - a to co innego, ale tak za plecami to bym sie zdenerwowal. A poza tym to moja druga polowka moze sobie robic co chce, jestem z nia tyle lat ze tyle dwie rzeczy moglyby nas poroznic. Pierwsza opisalem, druga to sprzedanie mojego roweru za ta cene ktora ode mnie uslyszala:p
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry