• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czego nigdy nie wybaczysz partnerowi / partnerce?

L

lingster

Guest
Zdradę fizyczną bym wybaczyła, ale emocjonalnej już nie. Skoro się z kimś wiążesz, to widocznie ta osoba jest wszystkim, czego mentalnie i na niwie emocjonalnej potrzebujesz. Jesteście sobie najbliżsi, więc po co tutaj dodatkowa osoba?
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Czego nigdy nie wybaczyłem partnerce?
Hmm, w zasadzie nigdy nie dopuściłem do sytuacji, gdzie białogłowa mogłaby pozwolić sobie na pokazanie co w niej naprawdę siedzi. "Potknięcia" były obliczone na spędzenie weekendu, ewentualnie urlopu, czy wypadu na koncert i jeśli z mojej strony nie zaiskrzyło, to i na tym się kończyło.
Trafiały się jednak sytuacje, w których białogłowy pozwalały sobie na fochy...
A te powodowały natychmiastowe wystawienie za drzwi, bo i jaki facet chce seksic z idiotka?
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Czego nigdy nie wybaczyłem partnerce?
Hmm, w zasadzie nigdy nie dopuściłem do sytuacji, gdzie białogłowa mogłaby pozwolić sobie na pokazanie co w niej naprawdę siedzi. "Potknięcia" były obliczone na spędzenie weekendu, ewentualnie urlopu, czy wypadu na koncert i jeśli z mojej strony nie zaiskrzyło, to i na tym się kończyło.
Trafiały się jednak sytuacje, w których białogłowy pozwalały sobie na fochy...
A te powodowały natychmiastowe wystawienie bialoglowy za drzwi, bo i jaki facet chce seksic z idiotka?
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
"Związek oparty na kłamstwie trwa krótko. Związek oparty na prawdzie jeszcze krócej."
Halred popisał się znajomością cytatu nawalonego filozofa, żyjącego na garnuszku Skarbu Państwa, jak każdy z nich, ktory absolutnie nic nie mowi. W tym środowisku jest to normalne.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Większość facetów gdy spotyka się z fochem bagatelizuje go zwalając na Jej zły humor, na przejęzyczenia itp.
W rzeczywistości foch jest próba wymuszenia, ukarania, pokazania środkowego palca za... za...
Jest oszustwem, szantażem, kłamstwem, kpina z męskiego IQ.
Przykład z życia.
Wracamy z dyskoteki, niedzielny poranek, olbrzymi parking w dzielnicy przemysłowej. Idealne miejsce na zajefajny seks.
Ona: nie bo ludzie!
- Jakie ludzie? Tu nie mam żywej duszy.
- Nie bo są ludzie
- Gdzie widzisz ludzi?
- Nie, bo sa ludzie!
- Jakie q...wa ludzie!
- Nie bo sa ludzie.
To były jej ostatnie słowa. Wtedy bylem kandydatem na dżentelmena, a wiec grzecznie odwiozłem do domu i tak samo grzecznie poprosiłem o zapomnienie mojego numeru telefonu.
Bo i po co mi oszustka?

Tak wiec na mojej prywatnej liście "nie wybaczę" na pierwszym miejscu stoją, a raczej stały, miłośniczki fochów.
 
Kobieta

SeiNoMegami

Cichy Podglądacz
Większość facetów gdyby się dowiedziało o zdradzie zakończyłoby związek. Tak samo większość kobiet, która doświadczyłaby szczerości, zwłaszcza jak chodzi o ich wygląd i zachowanie.
Zapewne tak. No właśnie nie. Faceci źle kategoryzują szczerość - To jest chore że facet nie potrafi mi na przykład powiedzeć ej jesteś gruba zrób coś z tym, albo jesteś okrutna.
Bardziej wkurza mnie to że są szczerzy pod względem takim że muszą być lepsi od kobiet.
 
O

ologreti

Guest
Wiecie czego bym nie wybaczyła?
Gdyby zdradzając mnie, okazało się, że zapylił inną. ☹️
Zgadzam się z Tobą. Jestem kobietą z dużym zapasem tolerancji.... Co do samej zdrady musiałaby być tego przyczyna(to jest moje zdanie) ale dziecko.... Nie...
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Zapewne tak. No właśnie nie. Faceci źle kategoryzują szczerość - To jest chore że facet nie potrafi mi na przykład powiedzeć ej jesteś gruba zrób coś z tym, albo jesteś okrutna.
Bardziej wkurza mnie to że są szczerzy pod względem takim że muszą być lepsi od kobiet.
Przepraszam ale ze mnie szczerość aż się wylewa i większość znajomych uważa że powinienem nieraz kłamać lub poprostu milczeć.
Zgadzam się z Tobą. Jestem kobietą z dużym zapasem tolerancji.... Co do samej zdrady musiałaby być tego przyczyna(to jest moje zdanie) ale dziecko.... Nie...
Zdrada zawsze jest z jakiegoś powodu a przynajmniej tak mi się wydaje. Jednak rozsiewanie potomstwa na boku faktycznie jest słabe.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry