• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czego kobiety oczekują od mężczyzn na sexforum.pl?

Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
W życiu bym nawet się za Tobą nie obrócił, jak Ty o innych mężczyznach myślisz per koleś :p
"Koleś - inaczej kolo, czyli typ gość, o którym wyrażamy się raczej w dobrym świetle"

"W latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych słowo koleś zastępowało w polszczyźnie potocznej faceta, określaliśmy tak nie tylko znajomego, lecz po prostu mężczyznę."

Gdy podrywał mnie szacowny dżentelmen, od którego czuć było woń zacnych trunków zmieszanych z potem, myślałam, że chce mnie okraść.
Oh jak bardzo mi przykro, że nie podpasowałam. Idę klęczeć na grochu, poleję się dla pewności wodą święconą i posypię popiołem.

Co złego jest w "kolesiu"?
dzięki :*
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
"Koleś - inaczej kolo, czyli typ gość, o którym wyrażamy się raczej w dobrym świetle"

"W latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych słowo koleś zastępowało w polszczyźnie potocznej faceta, określaliśmy tak nie tylko znajomego, lecz po prostu mężczyznę."

Gdy podrywał mnie szacowny dżentelmen, od którego czuć było woń zacnych trunków zmieszanych z potem, myślałam, że chce mnie okraść.
Oh jak bardzo mi przykro, że nie podpasowałam. Idę klęczeć na grochu, poleję się dla pewności wodą święconą i posypię popiołem.


dzięki :*
Syp, syp, jedyny ratunek :p A określenie koleś jest po prostu lekceważące :)
 
Mężczyzna

Avatar

Erotoman
Mnie najbardziej chyba interesuje pisanie z kimś, kto ma wyobraźnię, potrafi pisać, podniecać słowami, wspólnego stymulowania się i podniecania. Chodzi o jakąś interakcję. Był ktoś taki, ale nieoczekiwanie znikł bez słowa. Szybko się można przyzwyczaić do dobrego. I potem brakuje takiego rozmówcy. Więc Panowie, oczekuję również NIEZNIKANIA 😉 bez słowa.
Dobrze nie ma takiej możliwości ♥️♥️
 
Mężczyzna

Kermit

Cichy Podglądacz
"Koleś - inaczej kolo, czyli typ gość, o którym wyrażamy się raczej w dobrym świetle"

"W latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych słowo koleś zastępowało w polszczyźnie potocznej faceta, określaliśmy tak nie tylko znajomego, lecz po prostu mężczyznę."

Gdy podrywał mnie szacowny dżentelmen, od którego czuć było woń zacnych trunków zmieszanych z potem, myślałam, że chce mnie okraść.
Oh jak bardzo mi przykro, że nie podpasowałam. Idę klęczeć na grochu, poleję się dla pewności wodą święconą i posypię popiołem.


dzięki :*
Opis szacownego dżentelmena rozbawił mnie do łez. Dzięki🤣
 
Mężczyzna

Kermit

Cichy Podglądacz
Czasami chodzi po prostu o zwykłą rozmowę, a nie o pakowanie się od razu ze zdjęciami na PW. Wchodząc na to forum liczyłam na otwartość, ale może nie aż tak daleko idącą 😂 bo zobaczyłam coś, co nazwałabym zalewem spermy połączonym z tekstami dosyć niskich lotów 😂 Ale w tym całym jeziorze da się znaleźć tę fajną jednostkę, z którą można normalnie pogadać, jak również pozwolić sobie na całkiem dużo, ale ze smakiem, czasem słodkim, a czasem ostrym, w zależności od nastroju, potrzeby i ogólnie mówiąc flow.
No i lecę z moim tekstem w obawie czy nie za nisko ,żeby nie wpaść do tego zalewu.
Zdjęcia penisa schowane daleko w czeluściach internetu, gdzieś w okolicach bram piekieł.Niech nie kusi wysłać.
Zdjęcie sylwetki kumpla zrobione ,oczywiście w ubraniu,gotowe tylko wysłać Moje zdjęcie żona mogła by rozpoznać.
Gdyby jakiś wyciekło .W Necie wszystko możliwe.A wiem coś na ten temat.Bywam na portalach gdzie zdjęcia umieszcza się bez widocznej twarzy.No więc wszystko gotowe,
teraz tylko text wiadomości.Zakasałem więc rękawy i ...wypiłem dwa drinki.
Wena twórcza mnie opuściła ale mam początek. Hejka.
Bądź cierpliwa wkrótce się odezwę.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry