• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czego kobiety oczekują od mężczyzn na sexforum.pl?

Mężczyzna

Really1394

Seks Praktykant
Kiedy to nie jest detal... To podstawy pisowni 😅 Niby nie zwracają, ale kupkę piachu na wycieraczce w swoim samochodzie to potrafią dojrzeć i marudzić 😁
Bo samochod, to oczko w glowie faceta, no i troche ego podnosi ;) Kupka piachu, to wyjatek, od reguly :D
 
Kobieta

Saanvi

Erotoman
Kiedy to nie jest detal... To podstawy pisowni 😅 Niby nie zwracają, ale kupkę piachu na wycieraczce w swoim samochodzie to potrafią dojrzeć i marudzić 😁
Tak Was czytam i mam wrażenie, że nie przeszłyście jeszcze przez wiadomości w stylu - poka pipe i do tego dołączony fiut w rozkroku. To były czasy gdy i mi przeszkadzały przecinki :p
 
Mężczyzna

_povg_

Podrywacz
Faceci, az tak nie zwracaja uwagi po prostu, na detale. To tak, jak kobiety potrafia zakupy robić kilka ladnych godzina, a faceci, chwila i po zakupach ;)
Jeśli chodzi o pisownię to nie detale, a brak elementarnej wiedzy i omijanie lekcji języka polskiego w szkole. To też szacunek do drugiej osoby. Oczywiście błąd popełnić zdarza się każdemu, ale jeśli w pewnym momencie widzisz, że błędy nie są przypadkowe, to coś jest nie halo...
Co do zakupów to się zgadzam ;)
 
  • Like
Reactions: Rhi
Mężczyzna

Really1394

Seks Praktykant
Jeśli chodzi o pisownię to nie detale, a brak elementarnej wiedzy i omijanie lekcji języka polskiego w szkole. To też szacunek do drugiej osoby. Oczywiście błąd popełnić zdarza się każdemu, ale jeśli w pewnym momencie widzisz, że błędy nie są przypadkowe, to coś jest nie halo...
Co do zakupów to się zgadzam ;)
Ja tam alfa i omega, nie jestem. Jak juz jednak pouczasz innych, o elementarnej wiedzy. Powinieneś wiedzieć, nie tylko kiedy wsadzić fiuta, w cipkę ( biorac pod uwage specyfike tego forum), ale także znaki interpunkcyjne, w odpowiednie miejsce ;)
 
Mężczyzna

_povg_

Podrywacz
Ja tam alfa i omega, nie jestem. Jak juz jednak pouczasz innych, o elementarnej wiedzy. Powinieneś wiedzieć, nie tylko kiedy wsadzić fiuta, w cipkę ( biorac pod uwage specyfike tego forum), ale także znaki interpunkcyjne, w odpowiednie miejsce ;)
"Alfą i Omegą" ja też nie jestem bo takich osób nie ma, ale pewien poziom warto jednak trzymać.
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Rhi

Seks Praktykant
Tak Was czytam i mam wrażenie, że nie przeszłyście jeszcze przez wiadomości w stylu - poka pipe i do tego dołączony fiut w rozkroku. To były czasy gdy i mi przeszkadzały przecinki :p
Współczuję przeogromnie! Teraz wiem, dlaczego jesteś taka twarda i nie do zdarcia 😁 Mam tylko nadzieję, że wiadomości tego typu nie pojawiają się z czasem 😅
 
Kobieta

Saanvi

Erotoman
Współczuję przeogromnie! Teraz wiem, dlaczego jesteś taka twarda i nie do zdarcia 😁 Mam tylko nadzieję, że wiadomości tego typu nie pojawiają się z czasem 😅
Dzięki moja kochana :* ale ja już się poddałam i zablokowałam priva :D nawet ja miałam dość ;)
 
  • Sad
Reactions: Rhi
Mężczyzna

_povg_

Podrywacz
Tak Was czytam i mam wrażenie, że nie przeszłyście jeszcze przez wiadomości w stylu - poka pipe i do tego dołączony fiut w rozkroku. To były czasy gdy i mi przeszkadzały przecinki :p
Chyba nie przeszły :p
Na forum jestem ze 3 tygodnie, a sam już miałem propozycje wymiany zdjęć, podzielenia się fotkami żon, koleżanek, siostry. I hit :D Wspólnego walenia pod biedronką. No atrakcja nie z tej ziemi :p Tym bardziej, że od faceta ;)
 
Kobieta

Saanvi

Erotoman
Chyba nie przeszły :p
Na forum jestem ze 3 tygodnie, a sam już miałem propozycje wymiany zdjęć, podzielenia się fotkami żon, koleżanek, siostry. I hit :D Wspólnego walenia pod biedronką. No atrakcja nie z tej ziemi :p Tym bardziej, że od faceta ;)
Rozważ tę biedronkę. Bo i zaspokojony i zakupy zrobione ;)

Pytasz o moją listę? A ile masz czasu? :p
 
Mężczyzna

_povg_

Podrywacz
Na stacji to i praktycznie bo przynajmniej jest gdzie później ręce umyć :p
Gwoli ścisłości to nie propozycja!
 
Mężczyzna

Kermit

Cichy Podglądacz
Jeśli ten element zostanie spełniony w zadowalajacym dla mnie stopniu to oczywiście potem mam listę dalszych wymagań. Nie chcę jednak żeby to brzmiało jak selekcja na castingu. Każde z nas ma taką listę bardziej bądź mniej podświadomie.
Temat zaczęłam od tego, że jeśli "nie umiesz rozmawiać" to ze mną kawy nie wypijesz

Jeśli ten element zostanie spełniony w zadowalajacym dla mnie stopniu to oczywiście potem mam listę dalszych wymagań. Nie chcę jednak żeby to brzmiało jak selekcja na castingu. Każde z nas ma taką listę bardziej bądź mniej podświadomie.
Temat zaczęłam od tego, że jeśli "nie umiesz rozmawiać" to ze mną kawy nie wypijesz ;)
Pytam z czystej ciekawości. Listę wymagań piszesz z prawnikiem i psychologiem?
I ten cały proces dokonuje się podświadomie.Wynka z tego , że bez udziału twojej świadomości.😉
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry