• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Cyberseks - uprawiacie? Kręci was to?

Mężczyzna

eska

Cichy Podglądacz
Hmmmm cyberseksholikami też są często kobiety, tylko nie chcą się do tego przyznać.... nie każdy cybersexoholik nie ma jak i z kim... to jest inna wersja fascynacji, sexualnego podniecenia, którego w swoim "normalnym" związku już nie ma.... taka niby zdrada, ale jednak nie zdrada (zależy oczywiście, jakie kto ma do tego podejście).... ja uważam, że to nie zdrada, ale mój mąż owszem każdy ruch w tym kierunku uważa za zdradę.....
Na samą myśl że patrzyła by na mnie kobieta jak się bawię zaczyna mi lecieć
 
Kobieta

Shakalaka

Podrywacz
Co myślicie o tym rodzaju sexu?? Czy "uprawianie" go przez internet z inną osobą niż swoim partnerem to zdrada??
Myślę, że na bezrybiu i rak ryba. Ja tam wyrosłam z tego typu eventów… chyba, że wypisuję takie rzeczy ze swoim Panem. 😈
Czy zdrada? Zależy od paru aspektów.
Czy "uprawianie" go ze swoim pratnerem, który jest w dalszej odległosci od nas moze nas w jakis sposób "zaspokoić"??
Ponawiam: na bezrybiu i rak ryba 😆
P.S Szukałam w szukajce ;) nic mi sie znalazło...mam nadzieje, ze takiego tematu nie ma :D
Ech, piękne czasy, gdy forumowiczom jeszcze się chciało przestrzegać regulaminu oraz dbali o porządek w tym chaosie XDDDDD
 
Mężczyzna

Foliowy

Cichy Podglądacz
Myślę, że na bezrybiu i rak ryba. Ja tam wyrosłam z tego typu eventów… chyba, że wypisuję takie rzeczy ze swoim Panem. 😈
Czy zdrada? Zależy od paru aspektów.

Ponawiam: na bezrybiu i rak ryba 😆

Ech, piękne czasy, gdy forumowiczom jeszcze się chciało przestrzegać regulaminu oraz dbali o porządek w tym chaosie XDDDDD
Ja oddał bym się dominie która by mnie wprowadziła w ten świat... Na początku delikatnie żeby odkryć siebie. No i wykorzystać swój niszowy fetysz.
 
Mężczyzna

Krasnoludek924

Nowicjusz
Jeśli chodzi o mnie to bardzo lubię. Oczywiście nigdy to nie zastąpi prawdziwego seksu, ale jest to fajne urozmaicenie życia seksualnego :) Więc jeśli któraś z Pań tego forum miałaby chęć to serdecznie zapraszam na priv :D
 
Mężczyzna

NormalnieNienormalny

Seks Praktykant
Cyber jest całkiem pozytywnym sposobem na spędzenie czasu. Jeżeli jeszcze masz możliwość zabawy ze swoją kobietą...
Wtedy jest idealnie
Chyba że kręcą Cię nieznajome
 
Mężczyzna

Julianek

Cichy Podglądacz
ja próbowałam po angielsku ;) jesli wchodzę na jakieś czaty to tylko zagraniczne, bo wolę gadać ze zboczeńcami po angielsku i czegoś sie nauczyc niż tylko się przerazić chamstwem Polaków :)

i bawiłam się w ten cyber sexik i szczerze powiem, że facet mówił, że jest zajarany, podniecony i że doszedł (kto to sprawdzi ;)) a ja tylko bekę miałam :lol: i sie nauczyłam kulki zbereźnych angielskich słów- moze mi sie keidys przydzadzą- kto wie?
O proszę
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry