• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co poza lodem sprawia facetom przyjemność?

Mężczyzna

Swiezak

Podrywacz
Mi przyjemność sprawia jak kobieta w niestandardowym miejscu pokaż kawałek odsłoniętego ciała, czy to piersi czy tyłeczka....
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
A ja lubię jak kobieta nieraz milczy. Kurwa jakie to potrafi być przyjemne gdy nikt ci nie pierdoli koło ucha w momencie gdy starasz się celebrować daną chwilę. Nieraz z informacją że mam iść do sklepu albo brać się za obiad można poczekać te dziesięć minut
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
gdy nikt ci nie pierdoli koło ucha w momencie gdy starasz się celebrować daną chwilę.
A nie lubisz np. dirty talks w wykonaniu kobiety? Ja bardzo lubię.
Nieraz z informacją że mam iść do sklepu albo brać się za obiad można poczekać te dziesięć minut
To może lepiej zadawać się z kobietą, która ma więcej wyczucia i mówi więcej przyjemnych rzeczy, a mniej o swoich wymaganiach wobec ciebie?
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
A nie lubisz np. dirty talks w wykonaniu kobiety? Ja bardzo lubię.

To może lepiej zadawać się z kobietą, która ma więcej wyczucia i mówi więcej przyjemnych rzeczy, a mniej o swoich wymaganiach wobec ciebie?
Po 12 latach razem to wierz mi że jak mnie wkurwi to podczas seksu śpiewam jej piosenki z reklam albo opowiadam kawały.
I tak szczerze to mam większą frajdę z naszych małych wojenek i przepychanek słownych niż z samego seksu. Seks można uprawiać z każdym ale mało kto potrafi mi podnieść ciśnienie jednocześnie nie wywołując złości. To coś jak szacunek i podziw dla wroga.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry