• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co najbardziej pruderyjnego/wstydliwego zrobiliście

Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
kiedyś będąc na kilka dni z żoną u jej siostry
Pewnie większość nie zrozumie albo będzie się brzydzić ale były chłopak był mega zboczony i miał głowę pełną pomysłów i co tylko z nim miałam to czasem kończyl na jedzeniu albo w napojach,na początku jak zapytał czy tak zrobimy to powiedziałam mu że chyba oszalał ale po pewnym czasie sama zaproponował i mnie to podniecało choć wiem że większość nie zrozumie 🙈poprostu sperma mega mnie kręci ale każdy ma jakiś fetysz.
też uwielbiam spermę w jedzeniu i napojach, najbardziej lubię spuszczać się na czekoladę lub słodkie ciasteczka i do cocacoli
 
Mężczyzna

Al3xx

Nowicjusz
To chyba właściwy temat dla mnie żeby móc się w końcu rozpisać:

1. masturbacja w gimnazjum w szatni na czyjś zostawiony zeszyt (otworzyłem go sobie, zwaliłem, zamknąłem, mam nadzieję że właściciel go później znalazł ;)
2. oczywiście wszystkie tematy z próbowaniem własnej spermy (na ile to jeszcze jest pruderyjne, a na ile coraz bardziej normalne? :D )
- nogi za głowę, spust do ust i połknięcie
- autofellatio z natychmiastowym połknięciem spustu
-mrożenie spermy i kolejnego dnia podgrzanie spermy i picie w trakcie masturbacji lub używanie tej spermy jako kostek lodu do swojego drinka z whisky z colą (na odwagę do takich pruderyjnych rzeczy ;) )
-wielorazowe spuszczanie się pod prysznicem na dłoń i od razu zlizywanie całej spermy z przełykaniem
3. Za każdym razem gdy żona wyjeżdża na kilka dni to przygotowuję się odpowiednio w różne bajery z allegro i testuję różne zabawki:
-analny masturbator prostaty
-analne kulki gejszy włączane również na pilota- wychodzenie publicznie do ludzi i włączanie sobie wibracji ;)
-korki analne, gdy tylko przyszło do paczkomatu to od razu poszedłem do galerii handlowej do toalety i wcisnąłem sobie korek do odbytu. Satysfakcja z chodzenia z korkiem analnym wśród ludzi którzy niczego nie podejrzewają - bardzo podniecające ;)
-raz z korkiem analnym poszedłem z samego rana do pracy.
4. Wielorazowe przebieranie się w pracy tak by w przebieralni stanąć całkiem nago (bez majtek, które normalnie zostawiam i nie zdejmuję) - rozbieram się do naga, majtki chowam do torby, spodnie zakładam na gołego penisa. Skarpety ściągam (mała satysfakcja z chodzenia boso- coś mnie kręci w takim naturalizmie, chodzeniu publicznie boso, czuję się wtedy taki nagi ;)
5. A propo bycia nago publicznie- strasznie mnie to kręci, ale zarazem boję się nakrycia. W publicznym garażu wiele razy bawiłem się w ten sposób że siadałem w swoim samochodzie na miejscu pasażera, rozbierałem się do naga, ciuchy kładłem na miejscu kierowcy- musiałem wyjść z samochodu całkiem nago, obejść samochód (oczywiście z mega stojącą pałą, bo zanim wysiadłem z samochodu miałem 2 cockringi założone i powaliłem chwilę) i wsiąść z powrotem do samochodu by się ubrać i móc iść do domu. Oczywiście boso, mając nadzieję że na klatce schodowej nikogo nie spotkam :D
6. Wracając z imprezy, w środku nocy, długi kawał przeszedłem ze zdjętymi skarpetami i butami (całkiem boso, ciekawe, zarazem poniżające i podniecające doznanie) do domu. Po drodze stała taksówka i czekała chyba na klienta, ale musiałem przejść obok niej więc tylko odwróciłem wzrok i dalej przeszedłem obok niej boso :D
7. Wymieniałem się fotkami żony (wtedy jeszcze dziewczyny) z typem z tego forum ;)
- Lubię edytować zdjęcia swojej żonki, tak by do jej pięknej twarzyczki dodać cycuszki laski którą dostałem od tego typa- te przerobione zdjęcia mam zachowane na swoim telefonie- często do nich sobie walę, ale też miałem fazę i fantazję żeby te zdjęcia (twarz mojej niuni i cycuszki innej laski- całkiem ładnie zlane w programie graficznym) wydrukować i porozwieszać na klatce schodowej (wyszedłem to zrobić bez majtek, tylko dresy, pała strasznie stała ;). Porozwieszałem, porobiłem zdjęcia do których sobie teraz walę (fantazjuję na temat udostępniania ciałka mojej żony innym osobom ;) strasznie mnie jara i podnieca jak moja niunia pokazuje swoje wdzięki innym.)



Oczywiście to jeszcze nie wszystko, na tę chwilę piszę to co na szybko pamiętam ;)
 
Mężczyzna

Al3xx

Nowicjusz
po napisaniu tego posta naszła mnie chęć na public naked :D. Wyszedłem w rajstopach, dresach, kurtce (bez koszulki itp). Poszedłem do parku, zdjąłem wszystko, obiegłem duży krzak dookoła w samych rajstopach (ale polubiłem te rajstopy :D można niby całkiem boso, ale nie aż tak widocznie że jestem całkiem nagi :D. Po przebiegnięciu, wziąłem ciuchy, przeszedłem jeszcze kawałek w samych rajstopach i dopiero przed przejściem dla pieszych (oświetlonym) się ubrałem. Zacząłem lubić chodzenie takie ,,boso" po ulicach. Strasznie podnieca takie czucie ziemii gołymi stopami ;)
 
Mężczyzna

apszczecin

Cichy Podglądacz
Dlaczego tkwisz w związku z osobą, o której twierdzisz, że zgorszyłoby ją to, co lubisz? Jaki to ma sens?
Bez sensu jest trzymanie takich rzeczy w tajemnicy przed osobą, z którą jest się w najbardziej intymnej relacji.
Dlatego szukam i się rozglądam bo mi czegoś brakuje...właśnie tej otwartości i gotowości na wszystko bez zahamowań...
 
Kobieta

Ellena

Podrywacz
Zostawiłam telefon z uruchomioną apką do lovensa. Akurat był program wibracji w rytm muzyki, czyli, że sprzęcik wibruje w rytm muzyczki. Wydarzyła się w biurze pewna rzecz i musiałam szybko podejść do innego biurka. W trakcie zadzwonił telefon i biurowa koleżanka postanowiła być uczynną i odebrała myśląc, że to mój szczególnie, ze ekran się świecił na różowo i coś tam "migało" ;). Zaczęła więc przesuwać palcem po całym ekranie kilka razy generując taką falę wibracji, po której zorientowałam się, że stoję obok biurka z otwartą buzią, mętnym wzrokiem i ściśniętymi udami. Na szczęście się nie zorientowała i odłożyła mówiąc, że to nie twój, albo nie zdążyłam odebrać ;)
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Zostawiłam telefon z uruchomioną apką do lovensa. Akurat był program wibracji w rytm muzyki, czyli, że sprzęcik wibruje w rytm muzyczki. Wydarzyła się w biurze pewna rzecz i musiałam szybko podejść do innego biurka. W trakcie zadzwonił telefon i biurowa koleżanka postanowiła być uczynną i odebrała myśląc, że to mój szczególnie, ze ekran się świecił na różowo i coś tam "migało" ;). Zaczęła więc przesuwać palcem po całym ekranie kilka razy generując taką falę wibracji, po której zorientowałam się, że stoję obok biurka z otwartą buzią, mętnym wzrokiem i ściśniętymi udami. Na szczęście się nie zorientowała i odłożyła mówiąc, że to nie twój, albo nie zdążyłam odebrać ;)
Musiało być przyjemnie 😋
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry