• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co najbardziej pruderyjnego/wstydliwego zrobiliście

Mężczyzna

kyiubi

Nowicjusz
Ja obudzilem sie kilka dni temu w sexownych damskich majtkach z wycieta dziora zeby ptaszek tylko wystawal kolczykiem w sutku i nakladka wibrujaca na jajkach
 
Kobieta

Wednesday

Cichy Podglądacz
Kocham fetysz kupy i robiłem ją naprawdę w wielu miejscach:

w przedziale w pociągu
na podłogę w wc w pociągu
w spodnie w majtki spacerując po rynku miasta
nagi stojąc przy torach, kiedy pociąg powoli przejeżdżał, wypięty robiłem kupę
kupa do zlewu w miejscu pracy
wydalanie na imprezie masowej w tłumie wieczorem, zsunąłem spodnie i wypuściłem stolec, potem dalej się bawiąc
podczas jazdy rowerem przez las
nad zaporą wodną

i wiele różnych miejsc i akcji z kałem. To co kocham
Ja narobiłam w majty jak miałam 16 lat ale to było nie specjalnie i nikt o tym nie wie
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Kocham fetysz kupy i robiłem ją naprawdę w wielu miejscach:

w przedziale w pociągu
na podłogę w wc w pociągu
w spodnie w majtki spacerując po rynku miasta
nagi stojąc przy torach, kiedy pociąg powoli przejeżdżał, wypięty robiłem kupę
kupa do zlewu w miejscu pracy
wydalanie na imprezie masowej w tłumie wieczorem, zsunąłem spodnie i wypuściłem stolec, potem dalej się bawiąc
podczas jazdy rowerem przez las
nad zaporą wodną

i wiele różnych miejsc i akcji z kałem. To co kocham
Wszystko rozumiem, do póki się nie zanieczyszcza miejsc publicznych, czy jakichkolwiek, gdzie ktoś to będzie musiał odczuwać, czy sprzątać.
 
Mężczyzna

Al3xx

Nowicjusz
nagrałem pod prysznicem jak sikam do dzbanka, potem nadziewam się analnie na realistyczne dildo przyssane do ziemi, następnie zabawiam się tym moczem, biorę do buzi, masturbuję się polewając się nim i w końcu wylanie wszystkiego sobie na głowę. Kręcą mnie zabawy z pissem, niestety żonce ani przez myśl bawić się czymś takim :/
Przy okazji zebrały mi się z tego wydarzenia całkiem fajne screeny dla lubiących te tematy ;) najchętniej bym jakiejś kobiecie wysłał te fotki
 
Mężczyzna

krestonik

Cichy Podglądacz
Nie wiem czy łapie się w temacie. Kilka lat temu przez cały urlop chodziłem bez bielizny. Na początku było dziwnie... ale szybko się przyzwyczaiłem. Musiałem się tylko kontrolować bo każde, nawet najmniejsze podniecenie było od razu widać
 
Mężczyzna

migoamigo

Cichy Podglądacz
Moja partnerka nazbierała pełną po brzegi buzię śliny i jak miała jej bardzo dużo to dawała mi ją wypić. Bardzo mnie to kręci jak mogę otrzymać pełną buzię kobiecej śliny
 
Mężczyzna

luzik27

Cichy Podglądacz
Pruderyjnych to aż ciężko wybrać:
- piss do ust, w obie strony
- anal piss,
- rimming w galerii handlowej,
- seks w różnych miejscach 😅
I pewnie jeszcze trochę 😛

A wstydliwych też się znajdzie trochę...
- podglądałem kiedyś kobiety w toalecie 🫣 (tego chyba najbardziej się wstydzę)
- bieganie nago
- pływanie nago (jezioro)
- i raz zostałem z dziewczyną przyłapany w czasie akcji i burak wszedł mocno 😂
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry