• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co najbardziej pruderyjnego/wstydliwego zrobiliście

Kobieta

Frytka69

Seks Praktykant
Pewnie większość nie zrozumie albo będzie się brzydzić ale były chłopak był mega zboczony i miał głowę pełną pomysłów i co tylko z nim miałam to czasem kończyl na jedzeniu albo w napojach,na początku jak zapytał czy tak zrobimy to powiedziałam mu że chyba oszalał ale po pewnym czasie sama zaproponował i mnie to podniecało choć wiem że większość nie zrozumie 🙈poprostu sperma mega mnie kręci ale każdy ma jakiś fetysz.
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Pewnie większość nie zrozumie albo będzie się brzydzić ale były chłopak był mega zboczony i miał głowę pełną pomysłów i co tylko z nim miałam to czasem kończyl na jedzeniu albo w napojach,na początku jak zapytał czy tak zrobimy to powiedziałam mu że chyba oszalał ale po pewnym czasie sama zaproponował i mnie to podniecało choć wiem że większość nie zrozumie 🙈poprostu sperma mega mnie kręci ale każdy ma jakiś fetysz.
I potem jadłaś to lub piłaś? Mnie też to kręci ;)
 
  • Like
Reactions: tpo
Mężczyzna

Footprint

Cichy Podglądacz
Pewnie większość nie zrozumie albo będzie się brzydzić ale były chłopak był mega zboczony i miał głowę pełną pomysłów i co tylko z nim miałam to czasem kończyl na jedzeniu albo w napojach,na początku jak zapytał czy tak zrobimy to powiedziałam mu że chyba oszalał ale po pewnym czasie sama zaproponował i mnie to podniecało choć wiem że większość nie zrozumie 🙈poprostu sperma mega mnie kręci ale każdy ma jakiś fetysz.
Spoko, fajne :) Jak dla mnie to im bardziej zboczone rzeczy się robi, tym lepiej. Na mnie to działa w dużym stopniu jak wentyl bezpieczeństwa - taka ucieczka od stresu i codziennych zmartwień. Chciałbym żeby moja kobieta była mega zboczona, ale niestety jest "klasyczna", no, z małymi odstępstwami... :)
 
Kobieta

Frytka69

Seks Praktykant
Spoko, fajne :) Jak dla mnie to im bardziej zboczone rzeczy się robi, tym lepiej. Na mnie to działa w dużym stopniu jak wentyl bezpieczeństwa - taka ucieczka od stresu i codziennych zmartwień. Chciałbym żeby moja kobieta była mega zboczona, ale niestety jest "klasyczna", no, z małymi odstępstwami... :)
Oooo fajnie że tak uważasz,dla mnie to poprostu dobra zabawa ale do dobrego sexu i otwartości potrzeba zaufania a o to ciężko.Faceci lubią Się wszystkim chwalić do kolegów nawet jak nie zaliczyli to i tak rozpowiadają co oni to nie robili:)
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Oooo fajnie że tak uważasz,dla mnie to poprostu dobra zabawa ale do dobrego sexu i otwartości potrzeba zaufania a o to ciężko.Faceci lubią Się wszystkim chwalić do kolegów nawet jak nie zaliczyli to i tak rozpowiadają co oni to nie robili:)
Dobrzy faceci nawet nie pisną słówka, że spali z Tobą. O ile mają szacunek do Ciebie.
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
To prawda:)tylko wiesz dla kogoś kto nie bzyka to wstyd to musi się dowartościować a Ci którzy nie mają z tym problemu to dla nich to przyjemność której nie muszą każdemu oznajmiać.
Prawda. W końcu jakoś swoje ego muszą podbić, realnie nie da się to krążą niestworzone historie. Kto mądry dzieli takie informacje co najmniej na pół.
 
Mężczyzna

Footprint

Cichy Podglądacz
Oooo fajnie że tak uważasz,dla mnie to poprostu dobra zabawa ale do dobrego sexu i otwartości potrzeba zaufania a o to ciężko.Faceci lubią Się wszystkim chwalić do kolegów nawet jak nie zaliczyli to i tak rozpowiadają co oni to nie robili:)
Tak, trudno o zaufanie. Ja kolegom nigdy się nie chwaliłem z prostego względu - bo wstydziłbym się takie totalnie zboczone rzeczy opowiadać, np. że wypiłem dziewczyny "złoty deszcz" i że była to totalna ekstaza, albo że kręci mnie używana damska bielizna - wolę to robić niż rozpowiadać, bo nie spodziewam się zrozumienia :)
 
  • Like
Reactions: tpo

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry