• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co najbardziej pruderyjnego/wstydliwego zrobiliście

Mężczyzna

Wojtek77

Cichy Podglądacz
Było to już kilka lat temu. Moja żona ma przepiękną i seksowną przyjaciółkę, z którą spędza dużo czasu, czasem bywa u nas więc dobrze się znamy. Żona dobrze wie że ślinię się na jej widok, ale jednocześnie dobrze wie że nie mam u niej szans więc nic sobie z tego nie robi. Pewnego dnia wróciłem z pracy, żona w kuchni rozmawiała z Agnieszką przez telefon. Podszedłem do żony po cichu od tyłu i ją pocałowałem w szyję. Odwróciła się do mnie i zaczęła mi robić ręką jednocześnie włączyła telefon na głośnomówiący. Agnieszce powiedziała że jest sama w domu i daje na głośnik bo w trakcie rozmowy będzie obierać ziemniaki. Niesamowicie się podnieciłem, a żona zaczęła naprowadzać rozmowę na sprośne tematy. Cały czas musiała mnie uciszać bo trudno było wytrzymać z podniecenia aż w końcu doszedłem, a Agnieszka spytała "co wy tam robicie ?". Żona się zmieszała ale odpowiedziała że jest sama tylko psa głaskała 😀. Nigdy więcej się to nie powtórzyło, nawet o tym nie rozmawialiśmy. Historia może nie za bardzo ostra, ale za to 100 % prawdziwa.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Było to już kilka lat temu. Moja żona ma przepiękną i seksowną przyjaciółkę, z którą spędza dużo czasu, czasem bywa u nas więc dobrze się znamy. Żona dobrze wie że ślinię się na jej widok, ale jednocześnie dobrze wie że nie mam u niej szans więc nic sobie z tego nie robi. Pewnego dnia wróciłem z pracy, żona w kuchni rozmawiała z Agnieszką przez telefon. Podszedłem do żony po cichu od tyłu i ją pocałowałem w szyję. Odwróciła się do mnie i zaczęła mi robić ręką jednocześnie włączyła telefon na głośnomówiący. Agnieszce powiedziała że jest sama w domu i daje na głośnik bo w trakcie rozmowy będzie obierać ziemniaki. Niesamowicie się podnieciłem, a żona zaczęła naprowadzać rozmowę na sprośne tematy. Cały czas musiała mnie uciszać bo trudno było wytrzymać z podniecenia aż w końcu doszedłem, a Agnieszka spytała "co wy tam robicie ?". Żona się zmieszała ale odpowiedziała że jest sama tylko psa głaskała 😀. Nigdy więcej się to nie powtórzyło, nawet o tym nie rozmawialiśmy. Historia może nie za bardzo ostra, ale za to 100 % prawdziwa.
Dziewczyna z fantazją to jakby dwie dziewczyny w jednej, plus bonus tele- razem trzy w jednym, Super:p
 
Mężczyzna

oxzkox

Seks Praktykant
Było to już kilka lat temu. Moja żona ma przepiękną i seksowną przyjaciółkę, z którą spędza dużo czasu, czasem bywa u nas więc dobrze się znamy. Żona dobrze wie że ślinię się na jej widok, ale jednocześnie dobrze wie że nie mam u niej szans więc nic sobie z tego nie robi. Pewnego dnia wróciłem z pracy, żona w kuchni rozmawiała z Agnieszką przez telefon. Podszedłem do żony po cichu od tyłu i ją pocałowałem w szyję. Odwróciła się do mnie i zaczęła mi robić ręką jednocześnie włączyła telefon na głośnomówiący. Agnieszce powiedziała że jest sama w domu i daje na głośnik bo w trakcie rozmowy będzie obierać ziemniaki. Niesamowicie się podnieciłem, a żona zaczęła naprowadzać rozmowę na sprośne tematy. Cały czas musiała mnie uciszać bo trudno było wytrzymać z podniecenia aż w końcu doszedłem, a Agnieszka spytała "co wy tam robicie ?". Żona się zmieszała ale odpowiedziała że jest sama tylko psa głaskała 😀. Nigdy więcej się to nie powtórzyło, nawet o tym nie rozmawialiśmy. Historia może nie za bardzo ostra, ale za to 100 % prawdziwa.
Fajna akcja
 
Mężczyzna

Tomasz (Kasia)

Seks Praktykant
Było to już kilka lat temu. Moja żona ma przepiękną i seksowną przyjaciółkę, z którą spędza dużo czasu, czasem bywa u nas więc dobrze się znamy. Żona dobrze wie że ślinię się na jej widok, ale jednocześnie dobrze wie że nie mam u niej szans więc nic sobie z tego nie robi. Pewnego dnia wróciłem z pracy, żona w kuchni rozmawiała z Agnieszką przez telefon. Podszedłem do żony po cichu od tyłu i ją pocałowałem w szyję. Odwróciła się do mnie i zaczęła mi robić ręką jednocześnie włączyła telefon na głośnomówiący. Agnieszce powiedziała że jest sama w domu i daje na głośnik bo w trakcie rozmowy będzie obierać ziemniaki. Niesamowicie się podnieciłem, a żona zaczęła naprowadzać rozmowę na sprośne tematy. Cały czas musiała mnie uciszać bo trudno było wytrzymać z podniecenia aż w końcu doszedłem, a Agnieszka spytała "co wy tam robicie ?". Żona się zmieszała ale odpowiedziała że jest sama tylko psa głaskała 😀. Nigdy więcej się to nie powtórzyło, nawet o tym nie rozmawialiśmy. Historia może nie za bardzo ostra, ale za to 100 % prawdziwa.
Miałem tak kiedyś z przyjaciółką mojej ex, ale full na prawdę w i realu. Popiły i dały się ponieść fantazji. Musisz stary wykorzystać sytuację i niech kiedyś napiją się u Was. Zobaczysz, że mogą się odpalić :) Tylko nic nie mów ani żonie, ani niech żona koleżance nie mówi o niczym. Jak będzie totalny spontan to może wyjść. Problem z kobietami jest tak, że one jak im powiesz o trójkącie to wszystkie się brzydzą, ale jak wypiją dwie lampki wina i mają okazje to często skorzystają :)
 
Mężczyzna

Ppkracony

Seks Praktykant
Ja też wąchałem i lizałem brudne majtki teściowej, zlizałem całe wycieki które były widoczne na majtkach a później spuściłem się na nie
Robię to ze 3 razy na tydzień i czasem biorę te które właśnie zdjęła ubieram na siebie i na to swoje spodenki które sa bardzo luźne. usiądę obok tak żeby mi było je widać przez nogawkę i wale konia tak żeby mnie (nie ) widziała
 
Mężczyzna

Martin 101

Nowicjusz
Kilka lat temu kompletnie nagi za to cały w błocie paradowałem i waliłem konia nad strumykiem.
 
Ostatnia edycja:
  • Like
Reactions: tpo
Mężczyzna

mmah

Podrywacz
Wyszedłem ok godz. 22 przed biuro w szpilkach zapalić fajkę
Również nocą na takim trochę odludnym parkingu chodziłem w szpilkach wokół samochodu
Udało mi się w mini, rajstopach i szpilkach pochodzić między garażami
Lizanie spermy po spuszczeniu się do szpilek
 
Mężczyzna

Ciekawy-swiata

Cichy Podglądacz
Ubranie sie w bieliznę, pończochy, szpilki i suknie ślubną i bycie poniżanym przez żonę - plucie, sikanie do ust, glebokie gardlo dildo do ksztuszenia sie, duży strapon (widok jak żona mnie rucha w sukni ślubnej musiał być bezcenny;)) i na koniec fisting mojego tyłka🫣 poki co tylko raz sie zdarzyło;)
 
Mężczyzna

mmah

Podrywacz
Ubranie sie w bieliznę, pończochy, szpilki i suknie ślubną i bycie poniżanym przez żonę - plucie, sikanie do ust, glebokie gardlo dildo do ksztuszenia sie, duży strapon (widok jak żona mnie rucha w sukni ślubnej musiał być bezcenny;)) i na koniec fisting mojego tyłka🫣 poki co tylko raz sie zdarzyło;)
Mega fantazja...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry