• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co najbardziej pruderyjnego/wstydliwego zrobiliście

Mężczyzna

Mtb

Cichy Podglądacz
Ja kiedyś na kompie mojej kobiety znalazłem kilka nagrań z jej ex. Nie wiem, czy to wstydliwe, ale ich oglądanie jara mnie do dziś. Oczywiście do wszystkiego się przyznałem i koniec końców zdarzało nam się oglądać je wspólnie. Na początku partnerka była mocno zawstydzona i niechetna, ale kiedy zobaczyła jak to dobrze na mnie działa, to zaczęło się Jej to podobać :)
W sumie to takie spełnienie cuckoldu, fantazji o oglądaniu kobiety jak uprawia seks z kimś innym, tylko bez konieczności faktycznego robienia tego. No a dodatkowej pikanterii dodaje fakt, że on też ma te filmy (zresztą nagie foty również). Ciekawe, ile osób je widziało.
Zazdro
 
Mężczyzna

Jebaniutki

Nowicjusz
Kochałem się kiedyś z Kobietą na wieży widokowej i nakryło nas jakieś małżeństwo. Ale mieli zdziwko😂

A i drugi temat kiedyś spotykałem się na seks z dziewczyną poznaną w necie (miała wtedy coś koło 26l ja z 18-19). Pieprzyliśmy regularnie w środku dnia po całym jej pokoju w małym mieszkaniu a jej brat normalnie krążył po mieszkaniu.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Reko

Cichy Podglądacz
Namówiłem siostrę żeby zrobiła kupę na mój brzuch. Nie chciała się zgodzić, oporowała ale w końcu się zgodziła. I powiem wam, bardzo średnie wrażenia. Więcej się na to nie zdecyduję. Stwierdziliśmy z siorką, że klimaty scat to nie dla nas.
 
Mężczyzna

mr13

Nowicjusz
Po zmroku wyszedłem na opustoszałą ulicę ubrany tylko w buty i doprowadziłem się do wytrysku przed domem sąsiadki.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry