• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co najbardziej pruderyjnego/wstydliwego zrobiliście

Mężczyzna

Mikołaj

Cichy Podglądacz
Cześć !

Czym możecie się pochwalić, lub też nie związanego ze sprawami seksu, fetyszy itd.? Lub może coś śmiesznego?

Zacznę ja :) chyba najbardziej pruderyjne co mi się przydarzyło to kobieta oddająca mocz na moją twarz.
 
Mężczyzna

Midnight Rambler

Seks Praktykant
Łoho! Podejrzewam, że pytający miał na myśli coś innego niż to co napisał, ale odniosę się literalnie, bo tak mi bardziej pasuje :LOL: Pruderyjnych akcji to ja mam na koncie całą masę! Przytoczę jedną, bo wydaje mi się zabawna :ROFLMAO: Umówiłem się ze znajomą z pracy, że odbiorę ją z imprezy firmowej, na którą sam się nie wybrałem z jakiegoś powodu. Miałem lekką obsuwę i chwilę na mnie czekała, a że siąpiło lekko i zawiewało, to schowała się pod wiatą przystanku. Kiedy wsiadła do auta, słusznie porobiona, od razu rzuciła, że dobrze, że w końcu jestem, bo już jest cała mokra :p Przeprosiłem za spóźnienie i zapewniłem, że szybko będzie w domu. Powiedziała mi, że nie śpieszy się jej, bo mąż jest na robocie :p Potem zaczęła mi biadolić, że szkoda, że mnie nie było, bo nie miała z kim tańczyć. Musiałem jej wyjaśniać, że moja obecność nic by nie zmieniła, bo ja i taniec to są dwie proste równoległe - żadnych punktów stycznych. Przez pół drogi dalej ubolewała nad tym jaka jest mokra, po czym ni z gruchy ni z pietruchy, że ma ochotę na takie "chiacho z dziurką" :ROFLMAO: Najlepiej lukrowane :p Nie widziałem innej opcji, jak podrzucić ją do McDonalda na donuta :p Zjadła bez entuzjazmu i dała odwieźć się pod blok, przypominając po drodze jeszcze raz, że mąż na robocie :ROFLMAO: Może nie pruderia w czystej postaci, ale jednak :ROFLMAO:
Co do wstydu, to trochę mam alergię na tę emocję. Jest fatalna i unikam jak ognia. W temacie seksualności w ogóle nie widzę na nią miejsca - przynajmniej wobec siebie - o ile nie wyrządza się komuś szkody, lub przykrości. Nieśmiałość, owszem - wstyd, paskudztwo. To jest jedna z gorszych rzeczy jakie mogą człowieka spotkać.
 
Mężczyzna

Nudista

Nowicjusz
Przeglądałem dawne rozmowy mojej partnerki z jej byłym chłopakiem, gdzie pisali między sobą jacy są na siebie napaleni i wysyłali sobie nagie zdjęcia. Oczywiście masturbowałem się przy tym... 😰
Ja kiedyś na kompie mojej kobiety znalazłem kilka nagrań z jej ex. Nie wiem, czy to wstydliwe, ale ich oglądanie jara mnie do dziś. Oczywiście do wszystkiego się przyznałem i koniec końców zdarzało nam się oglądać je wspólnie. Na początku partnerka była mocno zawstydzona i niechetna, ale kiedy zobaczyła jak to dobrze na mnie działa, to zaczęło się Jej to podobać :)
W sumie to takie spełnienie cuckoldu, fantazji o oglądaniu kobiety jak uprawia seks z kimś innym, tylko bez konieczności faktycznego robienia tego. No a dodatkowej pikanterii dodaje fakt, że on też ma te filmy (zresztą nagie foty również). Ciekawe, ile osób je widziało.
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Łoho! Podejrzewam, że pytający miał na myśli coś innego niż to co napisał, ale odniosę się literalnie, bo tak mi bardziej pasuje :LOL: Pruderyjnych akcji to ja mam na koncie całą masę! Przytoczę jedną, bo wydaje mi się zabawna :ROFLMAO: Umówiłem się ze znajomą z pracy, że odbiorę ją z imprezy firmowej, na którą sam się nie wybrałem z jakiegoś powodu. Miałem lekką obsuwę i chwilę na mnie czekała, a że siąpiło lekko i zawiewało, to schowała się pod wiatą przystanku. Kiedy wsiadła do auta, słusznie porobiona, od razu rzuciła, że dobrze, że w końcu jestem, bo już jest cała mokra :p Przeprosiłem za spóźnienie i zapewniłem, że szybko będzie w domu. Powiedziała mi, że nie śpieszy się jej, bo mąż jest na robocie :p Potem zaczęła mi biadolić, że szkoda, że mnie nie było, bo nie miała z kim tańczyć. Musiałem jej wyjaśniać, że moja obecność nic by nie zmieniła, bo ja i taniec to są dwie proste równoległe - żadnych punktów stycznych. Przez pół drogi dalej ubolewała nad tym jaka jest mokra, po czym ni z gruchy ni z pietruchy, że ma ochotę na takie "chiacho z dziurką" :ROFLMAO: Najlepiej lukrowane :p Nie widziałem innej opcji, jak podrzucić ją do McDonalda na donuta :p Zjadła bez entuzjazmu i dała odwieźć się pod blok, przypominając po drodze jeszcze raz, że mąż na robocie :ROFLMAO: Może nie pruderia w czystej postaci, ale jednak :ROFLMAO:
Co do wstydu, to trochę mam alergię na tę emocję. Jest fatalna i unikam jak ognia. W temacie seksualności w ogóle nie widzę na nią miejsca - przynajmniej wobec siebie - o ile nie wyrządza się komuś szkody, lub przykrości. Nieśmiałość, owszem - wstyd, paskudztwo. To jest jedna z gorszych rzeczy jakie mogą człowieka spotkać.
Rozwaliłeś system
 
Kobieta

Divorced

Cichy Podglądacz
Ja się przyznam tutaj, że jakis czas temu kochałam się z młodszym kolegą z pracy, w biurze przed pracą(konkretnie w toalecie) jak jakaś małolata na imprezie... i do tego zgadzając sie na inne udziwnienia. Długo ze sobą mocno flirtowaliśmy ale i tak nie wiem co mi odwaliło, że się zgodzilam. Od tamtej pory go unikam, chociaz ona czasem próbuje zagadywać. Cały czas mam wrażenie, że ktoś w pracy o tym wie.
 
H

house-meister

Guest
Spróbowałem pegging z partnerką, przyjmowałem pissing na twarz i do buzi podczas tzw pozycji facesitting - mega mnie to kręciło.
Kiedyś natomiast z poprzednią partnerką po całonocnej grubej imprezie połozyliśmy się do łóżka. Partnerka przysnęłą a ja robiłem jej dobrze palcami ale w opcji analnej. Łącznie weszły dość głęboko dwa palce, które jak się później okazało nie były do konca czyste po wyjęciu. Partnerka się obudziła i na jej prośbę oblizałem dokładnie te palce.
 
Mężczyzna

Facefuckk

Cichy Podglądacz
Robiłem i nadal robie wiele chorych rzeczy, to się do tego nie zalicza ale myślę że na forum jak znalazl:

Jechałem kiedys z koleżanką samochodem, ja jako kierowca. Namówiłem ją na obciaganie podczas jazdy. W pewnym momencie sytuacja na drodze wyglądała tak, że jechaliśmy za samochodem wojskowym, gdzie na górze siedziało z 8 żołnierzy, patrzyli na to, kiedy byłem 1.5m od nich i pokazywali kciuki 😅
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry