• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co najbardziej pruderyjnego/wstydliwego zrobiliście

Mężczyzna

Adam anonim

Nowicjusz
Nie wiem czy to w temacie ale chciał bym wyprobowac działanie jakiejś tabletki typy braweran ale nie mam z kim...jak udało mi się namówić kuzynkę to bez tabletki byłem zadowolony jak godzinę lizałem jej cipke młodziutka ustaliliśmy że zero sexu ale jak prężyła się z moim językiem w mokrej cipce to nie odważyłem się odmówić jak usłyszałem na chwilę nic nie pamiętamy zwłaszcza tego bez sexu i wsadz mi jak chcesz ja 19 ona17 wsadziłem jej fiuta powoli za 4 razem do końca i wyciągnęłam zlałem się na jej brzuch a i pytanie też mam bo nawet tak myśleliśmy czy tak można bo ja bym z nią uciekł nawet w świat ale sam nie wiem podnieca mnie bokserki sama mi zdejmowała bez wstydu było tylko stoi ci to trzeba wykorzystać najlepszy sex to z kuzynką I nie wiem co z tym zrobić
 
Mężczyzna

Adam anonim

Nowicjusz
To żony kiedyś się wstydziłem rozebrać się pod prysznic....kuzynka napisała wpadni na chwilę ogoliłam cipke wejdź do mnie do pokoju poluz się na lużko ale masz mieć tylko spodenki a w nich twardego fiuta jej się nie wstydziłem niewiem dlaczego nawet tak bez niczego potrafiła rękę w majtki mi włożyć i szeptala do ucha mały fiutek jak coś wymyślisz to będzie twardy wemnie.ja nie wstydziłem się jej powiedzieć że w tych spodenkach widać ci cipke mam gumki i ochotę cię przeleciec
 
Mężczyzna

YoungMan

Cichy Podglądacz
Czasem byś się zdziwil że tak. Zdania zmieniają sens, albo nawet tracą go całkowicie, a po za tym ciężko się to czyta. Jeśli chcesz przekazać coś i mieć na celu, aby ktoś to przeczytał, to jak najbardziej trzeba pisać składnię i z poprawną ortografia. Jeśli jednak piszesz to sam dla siebie to dobrze Ci idzie. To, że ktoś ma chcicę nie oznacza, że może zapominać jak powinno się zachowywać w cywilizowanym społeczeństwie. I nie wracam już do tego wątku bo zakładam, że opowiedz będzie na podobnym poziomie. Pozdro
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
A ja kochałam się w aucie na parkingu multikina no wzięło nas heeeeeee... nawet jak nas ktoś widział to co tam :)
a na koniec kucnęłam i zrobiłam siusiu ...pod autko a ulka mnie podtarła swoimi majtusiami mega to było mieć 30 lat heee :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry