• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Chyba się wkręciłem w findom

Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
*Pokaże.
"Pokarze" jest od "pokarać".
"Pokaże" jest od "pokazać".
Ogólnie, na pewno jest tak, że atrakcyjniejsze osoby mają w życiu łatwiej. Np. ustalono, że atrakcyjniejsi podsądni dostają niższe wyroki. Choć jest też faktem, że mężczyźni są o wiele mniej wybredni w doborze partnerek niż kobiety w doborze partnerów. Co ma też związek z tym, że mężczyźni prawie zawsze mogą czuć się bezpiecznie przy interakcjach z płcią przeciwną, a kobiety już rzadziej. I że kobiety zazwyczaj są mniej skłonne do ryzyka.
Toteż faceci lecą na seksowne laski i nieraz są gotowi dawać od siebie również dobra materialne, by móc cieszyć się ich widokiem i innymi rzeczami związanymi z kobietami. Więc Belle Delphine mogła stać się multimilionerką w błyskawicznym tempie - a jakoś nie odnotowano przypadku, by jakikolwiek mężczyzna zarobił grube miliony na kobietach w analogiczny sposób jak ona. ;)
(od 1:01 do 3:05 OP gada o letiszops, więc ten fragmencik można pominąć)
W ogóle to chyba nie istnieje nazwa żeńskiego odpowiednika spermiarza - no bo jaki to by był odpowiednik? Śluzara? :D :unsure:
Wszystko OK, tylko to co napisales dotyczy grupy naiwnych czy wrecz glupich mezczyzn, tzw.jeleni.Znalem goscia, ktory zbudowal w zyciu trzy domy.Dwa oddal facetkom...po rozwodzie a podczas budowy trzeciego zmarl.Pytalem go dlaczego jest tak "hojny" w dawaniu domow swoim bylym.Nie umial na to pytanie odpowiedziec... Ja znam odpowiedz: naiwnosc i glupota niektorych mezczyzn.Skoro wiedzial ze jego malzenstwa nie trwaja dlugo, to po [pierwszym trzeba bylo zrobic rozdzielnosc majatkowa a podczas pierwszego rozwodu udowodnic w sadzie ze facetka nie wlozyla NIC do budowy domu.Tak to powinno wygladac.
 
Mężczyzna

kolarz123

Nowicjusz
Generalnie to nie polecam takiego fetyszu, tak naprawdę każdy, albo prawie każdy związek tego typu to tylko pewna gra i teatrzyk, a w 99% zwykłe wykorzystywanie (dla większości nierozróżnialne od relacji femdom).
Życie straciło sens i jeżeli chodzi o moje obecne preferencje, to można powiedzieć, że jestem jaroszem 🤭.

Jakby ktoś chciał na chwilę spróbować, bo w sumie dlaczego by nie, to najbardziej polecam portale w stylu fetlife i od razu ogarnianie sobie wejściówek na imprezy tematyczne :cool:. Na internety raczej szkoda czasu.
 
Mężczyzna

jarvit111

Cichy Podglądacz
To” findom”,to mówiąc wprost dawanie robić z siebie jelenia.Doprawdy,nie mam pojęcia co w tym może być erotycznego,ekscytującego a już …podniecającego ?
Może sam jesteś jeleń, skoro jeśli czegoś nie potrafisz zrozumieć to po prostu maksymalnie to spłaszczasz.
Jest 1000 różnych innych popieprzonych fetyszy, których też nie zrozumiesz.
Chociaż pewnie ten jest dla Ciebie najgorszy bo przeciez chodzi o "pieniążki" xd
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Może sam jesteś jeleń, skoro jeśli czegoś nie potrafisz zrozumieć to po prostu maksymalnie to spłaszczasz.
Jest 1000 różnych innych popieprzonych fetyszy, których też nie zrozumiesz.
Chociaż pewnie ten jest dla Ciebie najgorszy bo przeciez chodzi o "pieniążki" xd
Koleś,prostaku ,nie atakuj MOJEJ OSOBY,tylko to co piszę !!!!
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Findom rewelacyjna relacja , uwielbiam władzę
"Władza w ...findom"?Chyba kasa.W findom nie ma ani odrobiny seksualizmu,bo jedna strona mysli o nim a druga o pieniadzach,jakie sie może udać wyciągnąć od naiwniaka.Wystarczy tylko trochę poudawać.Podobnie jest z tzw.femdom...za pieniadze.ZERO femdom.Czysty erzatz.Zamiast tego nieudolne udawanie.Pieniadz niszczy wszystko i to jest prawda.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry