• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Chyba się wkręciłem w findom

Mężczyzna

Roberto.19

Nowicjusz
Ja myślę że przez ten czas to już że 200tys do niej ode mnie poszło nie licząc samochodu i współwłasności mieszkania.
 
Mężczyzna

Roberto.19

Nowicjusz
No gdybym to było takie proste, tu jak pisze wydaje mi się proste ale jak ja widzę to już nie. A jeszcze czasem umie mnie tak podejść że nawet nie zauważam . Dopiero po czasie. Co by mi przeczyło bo zawsze starałem się być rozsondy i twardo stawać po ziemi. Ale do czasu.... Jak widać
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
No kobiety to mają jednak dobrze, trochę tyłeczka pokarze
*Pokaże.
"Pokarze" jest od "pokarać".
"Pokaże" jest od "pokazać".
Ogólnie, na pewno jest tak, że atrakcyjniejsze osoby mają w życiu łatwiej. Np. ustalono, że atrakcyjniejsi podsądni dostają niższe wyroki. Choć jest też faktem, że mężczyźni są o wiele mniej wybredni w doborze partnerek niż kobiety w doborze partnerów. Co ma też związek z tym, że mężczyźni prawie zawsze mogą czuć się bezpiecznie przy interakcjach z płcią przeciwną, a kobiety już rzadziej. I że kobiety zazwyczaj są mniej skłonne do ryzyka.
Toteż faceci lecą na seksowne laski i nieraz są gotowi dawać od siebie również dobra materialne, by móc cieszyć się ich widokiem i innymi rzeczami związanymi z kobietami. Więc Belle Delphine mogła stać się multimilionerką w błyskawicznym tempie - a jakoś nie odnotowano przypadku, by jakikolwiek mężczyzna zarobił grube miliony na kobietach w analogiczny sposób jak ona. ;)
(od 1:01 do 3:05 OP gada o letiszops, więc ten fragmencik można pominąć)
W ogóle to chyba nie istnieje nazwa żeńskiego odpowiednika spermiarza - no bo jaki to by był odpowiednik? Śluzara? :D :unsure:
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Kobiety gardzą spermiarstwem. Spermiarz płacący za możliwość rozmawiania z kobietą, oglądania jej tyłka, to najniższy poziom. Kobiety nim gardzą, także te, którym on płaci. Warto odsłuchać:
 
Mężczyzna

kolarz123

Nowicjusz
Dziękuje za tę garść bezcennych porad, niemniej wydaje mi się, że znajdę kobietę, która lubi pluć na swojego partnera czy tam kazać mu lizać stopki albo płacić za zachcianki w sytuacjach 1na1
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
A to że ja płacę za możliwość całowania i masowania stóp to też findom?
Nie zaden "findom" tylko FEMDOM.Skrot od Female Domination czyli domionacja kobiet.Placenie za rzekomy femdom nie ma niczego wspolnego z tym fetyszem.Po prostu facetka Cie wykorzystuje finansowo a Ty zamiast poszukac sobie prawdziwie lubiacej ten sport kobiety dajesz sie golic z kasy.Nie czujesz sie dziwnie w tym ukladzie, nie czujesz sam ze jej chodzi tylko o kase a nie o to w jakim celu sie spotykacie?Dziwi mnie to baaardzo.Przeciez to sie rzuca w oczy.Mozesz ja sprawdzic.Zaproponuj ze od teraz bedziecie robic to samo ale bez placenia jej.Zobaczysz co powie....
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Płacenie za spotkania z kobietą, o których pisał @Roberto.19, to taki rodzaj prostytucji, tylko bez seksu. Jest to oczywiście o wiele mniej dziwne i jednak o wiele mniej upokarzające od simpowania za kasę, które opisał @kolarz123.
W przypadku simpowania nawet nie ma możliwości dotknięcie kobiety... 🤦🏾‍♂️
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
To zacznij tą umieszczoną na szyi, albo źle skończysz.
No wlasnie.Ona go oszukuje finansowo.Jak mozna takich rzeczy nie zauwazyc ze ona cie po prostu okrada z pieniedzy i innych rzezcy, uzywajac pretekstu Twojego fetysza.Mozesz jan sprawdzic w bardzo latwy sposob.Sprawdzic o co jej tak naprawde chodzi.Powiedz jej ze od dzis robicie to samo ale ona Tobie placi.Druga wersja: robicie to samo tylko bez spraw finansowych na zasadzie obopolnej przyjemnosci.Jezeli wtedy nie zrozumiesz, to juz nigdy niczego nie zrozumiesz i bedziesz musial mieszkac pod mostem.
 
Mężczyzna

kolarz123

Nowicjusz
Kurcze, minęło już trochę czasu, a mi w ogóle nie przeszło zainteresowanie tym tematem :D. Kontaktowałem się już z kilkoma laskami od tego czasu, ale niestety nie wkręciłem się w żadną głebszą relacje z nimi. Do tego jednak trzeba mieć pewne predyspozycje :p.
 

PanTak

Seks Praktykant
Nie zaprzeczę :p Strasznie dużo się masturbowałem podczas słuchania wyzwisk i robieniu przelewów :D
Wiesz że w łatwy sposób wyciągnąć tak $ ;) . Mogło być tak, że "waliłeś" do chłopa który użył modulatora głosu :D w dzisiejszych czasach to nie problem xD.
Chyba że nagrała video to co innego :p.
Tak czy tak jak dla mnie to pojebane :D
 
Mężczyzna

kolarz123

Nowicjusz
Wiesz że w łatwy sposób wyciągnąć tak $ ;) . Mogło być tak, że "waliłeś" do chłopa który użył modulatora głosu :D w dzisiejszych czasach to nie problem xD.
Chyba że nagrała video to co innego :p.
Tak czy tak jak dla mnie to pojebane :D
Wiem, kiedyś dawałem się nabrać, ale teraz jestem zbyt doświadczonym zawodnikiem :D
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry