• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Przedwczesny Wytrysk - chyba...

Mężczyzna

Dyzmen21

Cichy Podglądacz
Cześć, mam 19 lat i stawiam swoje pierwsze kroki w tematach seksu. Jak na razie miałem dwa zbliżenia z moją dziewczyną i problem wygląda następująco: standardowo zaczynam od gry wstępnej całujemy się, pieszczę jej piersi, bawię się jej muszlą, włożę palca, liznę itd. po jakimś czasie ona przechodzi do loda i tu pojawia się kłopot. Nie chce mi początkowo stanąć, muszę trochę sam sobie pomóc zwykłą masturbacją żebym mój kolega się podniósł. Erekcja trwa tak mniej więcej z 10/15min i gdy chcę zacząć penetracje już przy zakładaniu gumy opada. Co ważne zauważyłem że podczas pieszczot mam dosyć częste "mikro wytryski" tak z 6/7 podczas całej akcji, zbywałem to bo myślałem że to preejakulat. Jednak po pewnym czasie wpadła mi do głowy myśl że to może być powodem opadania wzwodu bo tak jakby "już doszedłem" pomimo braku solidnego orgazmu ze strzałem.

Pozdro i liczę na jakieś porady.

ps. oczywiście jak macie jakieś dodatkowe pytania piszcie od razu, z chęcią odpowiem.
 

Danio100

Nowicjusz
Jak wygląda sytuacja jak się masturbujesz?
Dwa zbliżenia to jeszcze za mało żeby móc wciągnąć daleko idące wnioski.
Jak sytuacja będzie się nadal powtarzała to warto to zbadać u lekarza urologa.
Może to reakcja na stres związany z nową sytuacją.
 
Mężczyzna

DruhBoruch

Nowicjusz
Początki często są trudne. Penis przyzwyczaja się do ręki i potrzeba czasu oraz cierpliwości, aby przestawić się na seks we dwoje. Moja rada to dać sobie czas - nie spieszyć się z próbą penetracji, tylko dobrze rozgrzać, a nawet jak za pierwszym/drugim/dziesiątym razem nie wyjdzie, to nie przejmować się. Na pocieszenie dodam, że swój pierwszy raz przeżyłem w wieku prawie 25 lat i przez dwa tygodnie codziennie próbowaliśmy przejść do czynu i za każdym razem mi opadał. Więc nie zniechęcaj się, bo w końcu jak bariera psychiczna puści, to czeka was fantastyczny seks :)
 
Mężczyzna

Dyzmen21

Cichy Podglądacz
Jak wygląda sytuacja jak się masturbujesz?
Dwa zbliżenia to jeszcze za mało żeby móc wciągnąć daleko idące wnioski.
Jak sytuacja będzie się nadal powtarzała to warto to zbadać u lekarza urologa.
Może to reakcja na stres związany z nową sytuacją.
Podczas masturbacji pojawiały się 2/3 krople preejakulatu wycierałem je i leciałem dalej do finału. Bez kłopotu, cały czas przy pełnym wzwodzie czasami nawet przez 50 min. A co stresu to nie odczuwałem jakiegoś nadzwyczajnego, byłem odprężony i wyluzowany. Pojawiał się dreszczyk emocji wiadomo ale zestresowaniem to tego bym nie nazwał.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry