• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Całowanie w czasie seksu

Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Krótko i na temat obowiązkowo, a czy po "lodizku" czy "minetce" nie ma znaczenia liczy się chwila, w takiej sytuacji po co wogole się zastanawiać?
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Hmmm, to zależy od sytuacji.
Jest seks gdy jest waniliowo, z pocałunkami, pieszczotami... Ale jest też seks, gdy o pocałunkach nie ma mowy, dziki gwałtowny seks, czasem brutalny, w obie strony... Różnie bywa.
 
Kobieta

Soulmate86

Seks Praktykant
Hmmm, to zależy od sytuacji.
Jest seks gdy jest waniliowo, z pocałunkami, pieszczotami... Ale jest też seks, gdy o pocałunkach nie ma mowy, dziki gwałtowny seks, czasem brutalny, w obie strony... Różnie bywa.
I tak i nie.
Podczas ostrego seksu też można się całować. Facet chwyta kobiete za szyję, czy twarz i całuję tak, że nie może złapać tchu. Dziko, gwałtownie i bardzo głęboko.
 
Kobieta

yakamoz

Nowicjusz
I tak i nie.
Podczas ostrego seksu też można się całować. Facet chwyta kobiete za szyję, czy twarz i całuję tak, że nie może złapać tchu. Dziko, gwałtownie i bardzo głęboko.
Zgodność w 100%
Każda forma i miejsce pocałunków w trakcie seksu są wręcz obowiązkowe. Subtelny początek nie wyklucza dzikich wgryzień w trakcie. Najbardziej lubię pocałunki po których zostają siniaki. Ból w miejscu ugryzień jeszcze długo przypomina mi jak bardzo się zapomnieliśmy.
Cudownie jest gdy para akceptuje swoje smaki i nie ma oporów przed pocałunkami. Z dziką satysfakcją całuję mojego faceta tuż po tym jak spuści się w moje usta. Uwielbiam patrzeć mu w oczy kiedy przelewam spermę na jego język.
Gdzieś tam w trakcie może mnie posuwać szybciej lub wolniej ale tak na prawdę to pocałunki odzwierciedlają intymność która jest w naszych głowach.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry