• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Brutal vs. Romantyk

Kobieta

yakamoz

Seks Praktykant
Nie, dzięki. Ale ja to pisałam bez ironii.
W mojej wypowiedzi była ironia ale tylko po to żeby kontynuować ten wątek, także nie bierz tego zbyt osobiście.
Sama lubię brutali ale nie słyszałam o przypadku spokojnego domatora który w łóżku przeistacza się w bestię.
Jaki wpływ miałaby mieć wiara? Ateista może być brutalem a katolik już nie? Mam odwrotne spostrzeżenia ale też nie mam dużej grupy badawczej 😉
 
Kobieta

sweetwitch.

Nowicjusz
W mojej wypowiedzi była ironia ale tylko po to żeby kontynuować ten wątek, także nie bierz tego zbyt osobiście.
Sama lubię brutali ale nie słyszałam o przypadku spokojnego domatora który w łóżku przeistacza się w bestię.
Jaki wpływ miałaby mieć wiara? Ateista może być brutalem a katolik już nie? Mam odwrotne spostrzeżenia ale też nie mam dużej grupy badawczej 😉
Ja myślę inaczej. Właśnie z takiego mężczyzny można zrobić brutala w łóżku. Nic dziwnego że wolisz "brutali" , większość kobiet preferuję takich mężczyzn bo baby lubią emocje. Niektóre niestety kończą tragicznie przez swoją naiwność i chęć zmiany takiego faceta. Ja przez ponad 20 lat swojego życia nauczyłam się że warto doceniać spokojnych i przeciętnych mężczyzn. Wolę być z nudziarzem który jest wierny, woli pograć w gry zamiast łazić z kolegami po mieście niż z przebojowym, rozchwytywanym facetem. Wierność u mężczyzny powinna być podstawą. Co do wiary, wolę racjonalnych mężczyzn. Dużo wierzących to banda zakłamanych obłudników. Do tego mają zbyt konserwatywne poglądy na temat kobiet. Tak jak oczekiwania.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
T Brutal Ogłoszenia 1

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry