• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Brutal vs. Romantyk

C

col. Greg

Guest
widzisz aga, dzisiejszy dzień mamy pod znakiem głowy, moje na wierzchu/nie to co myślisz/
 
C

col. Greg

Guest
cholernie śmieszne, prosektorium, cmentarz i te sprawy, nol i prosze mistrzyni skojarzeń.
 
C

col. Greg

Guest
Aż sie boje ale wykorzystam Twoja łaskawość- uwaga- zwiezrzenie/szkoda,że nie masz priv./ Aga dziś jest pierwszy dzień gdy myśle o głowie a nie o d...pie
 
Kobieta

im a queen

Seks Praktykant
Równowaga pomiędzy romantykiem, a brutalem. Kiedy jest potrzeba ma być romantyczny, ale są sytacje, które wymagają agresywnej reakcji, zachowania. Ciężko o taki balans, bo albo jest skończonym chamem, albo ciepłą kluchą. W ogóle słabe jest zmienianie faceta, to ma być gotowy produkt, ukształtowany. Ktoś, na kogo jest wywierany nacisk, przymus zmian, najcześciej ze strony partnerki, nigdy nie będzie tak naprawdę sobą, ani nie będzie potrafił prawdziwie pokochać drugą stronę w tak niesprzyjających warunkach. A przecież chodzi o to, żeby trwać przy kimś całe życie w komforcie duszy i ciała.
 
Mężczyzna

zielony

Cichy Podglądacz
Ja mam taką obserwacje ale Panie poprawcie mnie jeśli się mylę. Za dnia romantyk, przy grze wstępnej romantyczny brutal a w seksie to już bliżej brutala. Wiele czynników też ma na to wpływ. Owulacja, nastrój i tak prosta rzecz jak upłynął dzień.
 
Kobieta

im a queen

Seks Praktykant
Ja mam taką obserwacje ale Panie poprawcie mnie jeśli się mylę. Za dnia romantyk, przy grze wstępnej romantyczny brutal a w seksie to już bliżej brutala. Wiele czynników też ma na to wpływ. Owulacja, nastrój i tak prosta rzecz jak upłynął dzień.
Bzdury piszesz, dlatego nie będę wchodzić w dyskusję. Głupota jest taka zniechęcająca.
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Ja mam taką obserwacje ale Panie poprawcie mnie jeśli się mylę. Za dnia romantyk, przy grze wstępnej romantyczny brutal a w seksie to już bliżej brutala. Wiele czynników też ma na to wpływ. Owulacja, nastrój i tak prosta rzecz jak upłynął dzień.
@zielony na prezydenta🤣🤣

Co do „za dnia” dodałabym - romantyk, gentelmen, ale taki który sam umie podjąć decyzję i wyjść z inicjatywą. Nie ma nic bardziej obniżającego libido jak „ciągnięcie mężczyzny przez życie”.
Przy grze wstępnej - romantyczny brutal - kiedy umie przysunąć do ściany, ale być też delikatny w dotyku🤭
O ostatniej części nie będę pisać😜 chociaż oczywiście są kobiety, które lubią „waniliowy seks”, a są takie, które lubią trochę cayenne😉

P.S. Najpierw niech ktoś sprecyzuje słowo brutal, bo mam wrażenie, że są różne opinie na ten temat🤪
 
Mężczyzna

zielony

Cichy Podglądacz
@zielony na prezydenta🤣🤣

Co do „za dnia” dodałabym - romantyk, gentelmen, ale taki który sam umie podjąć decyzję i wyjść z inicjatywą. Nie ma nic bardziej obniżającego libido jak „ciągnięcie mężczyzny przez życie”.
Przy grze wstępnej - romantyczny brutal - kiedy umie przysunąć do ściany, ale być też delikatny w dotyku🤭
O ostatniej części nie będę pisać😜 chociaż oczywiście są kobiety, które lubią „waniliowy seks”, a są takie, które lubią trochę cayenne😉

P.S. Najpierw niech ktoś sprecyzuje słowo brutal, bo mam wrażenie, że są różne opinie na ten temat🤪
Pewnie ile osób zapytasz tyle będzie rozwinieć określenia brutal. To tak jak z gustem każdy ma swój
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry