• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zrealizowane fantazje erotyczne

Mężczyzna

Lvl44

Cichy Podglądacz
W sumie to poza układami większymi niż 1 na 1 spróbowaliśmy wszystkiego: były pieszczoty i seks w plenerze, seks analny, wszelkiego rodzaju zabawki, pejczyk, rimming, czy nawet dotykanie się w pracy. Dwie akcje w przymierzalniach, wzajemne wysyłanie sobie fotek lub opowiadań.
 
Mężczyzna

aldente

Cichy Podglądacz
To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że powinno się wdrożyć obowiązkowe badania psychiatryczne dla wszystkich przystępujących do kursu na prawko 🙄
I myślisz że te badania sprawiłyby że tego prawka bym nie dostał? Tak rozumiem że to było lekkomyślne, czasem takie rzeczy się robi w życiu, inaczej byłoby nudno.
 
Mężczyzna

aldente

Cichy Podglądacz
Narażanie życia swojego dla adrenaliny jest w porzadku. Czyjegoś niestety nie.
Oczywiście generalnie masz rację, pytanie czy narażałem czyjeś życie bardziej niż osoba która wyprzedza na podwójnej ciągłej, albo gada przez telefon w trakcie jazdy. Ale to chyba nie o tym dyskusja, nie mniej rozumiem ze mogę być za to krytykowany.
 
Kobieta

spragnieni2

Cichy Podglądacz
🤔było tego dużo - bzykanko na jeźdźca na środku pola namiotowego w ciemnościach (teoretycznie bo obok sąsiedzi i ogniska), na klatce schodowej, pod klatką schodową, pod kocem nad brzegiem jeziora (po drugiej stronę wędkarz - pewnie trzymał na nasz widok drugi kij), lodzik na terenie parku przy domu weselnym, spustów na wszystkie części ciała nie liczę, anal bez entuzjazmu … resztę dopisze później
 
Mężczyzna

Daniel42

Cichy Podglądacz
Z żoną zawsze mieliśmy ochotę na seks np. w jakiejś galerii handlowej w przebieralni.Postanowiliśmy ją w końcu zrealizować.Żona poszła przymierzać jakieś kiecki i umówiliśmy się że podczas przymierzania będzie miała jedną z nich na głowie a ja miałem jej pomóc się z niej wyswobodzić.Stałem tam czekając kiedy mnie zawoła i wtedy zadzwonił mój szef prosząc o jakieś informacje.Słyszałem jak mnie żona woła o pomoc ale nie mogłem skończyć rozmowy z szefem .Wyszedłem na chwilę poza sklep. Gdy skończyłem szybko wróciłem i wszedłerm do przymierzalni w której byla malżonka.To co zobaczyłem to był szok. Stała tam z szeroko rozkraczonymi udami, sukienką na głowie a z jej cipki po udach spływala biała gęsta ciecz. Już jestem kochanie powiedziałem a ona na to- no nieżartuj , byłeś tu dobre 15 minut i naprawdę dobrze się spisałeś, a tak na marginesie możesz już pomóc mi ściągnąć z głowy tą sukienkę
 
Mężczyzna

daniel644

Nowicjusz
Z żoną zawsze mieliśmy ochotę na seks np. w jakiejś galerii handlowej w przebieralni.Postanowiliśmy ją w końcu zrealizować.Żona poszła przymierzać jakieś kiecki i umówiliśmy się że podczas przymierzania będzie miała jedną z nich na głowie a ja miałem jej pomóc się z niej wyswobodzić.Stałem tam czekając kiedy mnie zawoła i wtedy zadzwonił mój szef prosząc o jakieś informacje.Słyszałem jak mnie żona woła o pomoc ale nie mogłem skończyć rozmowy z szefem .Wyszedłem na chwilę poza sklep. Gdy skończyłem szybko wróciłem i wszedłerm do przymierzalni w której byla malżonka.To co zobaczyłem to był szok. Stała tam z szeroko rozkraczonymi udami, sukienką na głowie a z jej cipki po udach spływala biała gęsta ciecz. Już jestem kochanie powiedziałem a ona na to- no nieżartuj , byłeś tu dobre 15 minut i naprawdę dobrze się spisałeś, a tak na marginesie możesz już pomóc mi ściągnąć z głowy tą sukienkę
Musiało być lekkie zdziwienie 😂
 
Mężczyzna

Janek9000

Cichy Podglądacz
hej !
moje najlepsze doznania to :
-Lodzik w saunie parowej
-rimming pod prysznicem - moja partnerka znienacka kucnęła za mną i wylizała mi pupę, oczywiście zrewanżowałem się i od tego czasu lizanie tyłka stało się moją obsesją (szkoda, że obecna nawet nie chce słyszeć o jakiejkolwiek zabawie analnej
-seks od tyłu w kibelku w schronisku górskim. Była duża kolejka więc zdecydowaliśmy się wykąpać razem, znienacka ówczesna partnerka zapragnęła mojego prącia w pupie. ojej co tam się działo 💥
 
Mężczyzna

Swiezak

Biegły Uwodziciel
Przeczytałem wasze fantazje. Nie wiem czy jest jakaś, której nie zrealizowałem;)
Bravo Ty...
Przeważnie jest tak, że pisze się wszystko to co ktoś miał i dodaje od siebie coś 😉
A tak poważnie to nie kącik kto z chwaleniem kto ma dłuższego i jest najlepszy, bo z tonu Twojej wypowiedzi tak to zabrzmiało.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry