• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zrealizowane fantazje erotyczne

Diabelwcielony

Cichy Podglądacz
Największa fantazja dla mnie, zamknąć się w domu z kobieta z zasobami mdma/ecstasy, waniliowe masła i bzykać się, prysznic, bzykać się, prysznic, eksperymentować i przejść samych siebie w zadowalaniu sie
 

scarab

Cichy Podglądacz
Jakie doznanie było podczas jazdy?
Powiem Ci że są niesamowite;) moja Żonka się do mnie dobierała jak jechaliśmy w nocy autostradą w DE.. ale do tego aktywny tempomat+ asystent pasa ruchu i można sobie na dużo pozwolić. A orgazm wtedy jest niesamowity.... Jeszcze żeby chciała pozwolić mi skończyć w ustach podczas loda..
 

Ludgarda

Nowicjusz
Powiem Ci że są niesamowite;) moja Żonka się do mnie dobierała jak jechaliśmy w nocy autostradą w DE.. ale do tego aktywny tempomat+ asystent pasa ruchu i można sobie na dużo pozwolić. A orgazm wtedy jest niesamowity.... Jeszcze żeby chciała pozwolić mi skończyć w ustach podczas loda..
a niie bałeś się ,że skończysz jak Geremek?
 

scarab

Cichy Podglądacz
to już CI odpwiem. mając aktywny tempomat + asystent pasa ruchu auto potrafi samo jechać. nawet jak ktoś się nagle zatrzyma to także się zatrzymasz :D Przydaje się w wielu sytuacjach.. Więc twoje porównanie nie ma dla mnie sensu
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Seks z czarnoskórą pięknością. W naszym kraju na takie rzeczy to trzeba urodzić się w czepku, ale od czego są pieniądze...
Aż żal, że nie można się kolegom pochwalić... Zaraz by się rozniosło.
Ale tu, anonimowo, dlaczego nie :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry