• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zrealizowane fantazje erotyczne

Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Zrealizowane w ostatni piątek. Pissing jako biorca - na całego, łącznie z piciem (nie planowane, byłem tak podniecony iż po prostu się stało). Żona bardzo się postarała i nawet odpowiednio wcześniej nawodniła. Ogólnie było zajebiście, choć dla mej miłej jest to niezrozumiałe.
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman

Opermr

Cichy Podglądacz
Podzielę się swoją zrealizowaną fantazją, ale najpierw trochę backstory. Skrót na końcu dla mniej cierpliwych.
Jestem facetem po 30stce. Od zawsze byłem bardziej Bi niż hetero. Nie kręcą mnie faceci jako tako, wygląd czy figura nie sprawia że mi staje, za to od zawsze nakręcały mnie zdjęcia penisów. Nie musiały być duże czy czarne, wystarczyło że są w średniej krajowej. Byliśmy z żoną 7 lat po ślubie, zna moje wszystkie sekrety, już pierwszej nocy gdy się poznaliśmy wyjawiłem jej większość swoich "wyczynów" - mimo że nie ma tego wiele to pewnie nie jedną cnotliwą mogłyby odepchnąć. Podczas stosunku czasami sobie mówiliśmy sprośne rzeczy czy fantazje. Jedną z nich było abym w trójkącie z dodatkowym mężczyzną robił mu loda będąc w niej. Bardzo mnie podniecała taka fantazja i cicho pragnąłem aby się spełniła. Na jednej ze stron o tematyce erotycznej zgadałem się z gościem który był chętny na loda. Chciałem go najpierw poznać i ocenić zanim zaproszę do łóżka.
Spotkaliśmy się i wzajemnie obdarowaliśmy lodzikiem. 2 dni później wyjawiłem swój plan żonie. Była w szoku że to zrobiłem (mimo że wyznałem jej że przed tym jak ją poznałem robiłem loda kiedyś) i po 2 dniach rozłąki mi wybaczyła, ale cała sytuacja stała się traumą dla nas obojga.
Kilka lat minęło i wszystko jest dobrze. Wyjaśniliśmy sobie co ma być a co ma pozostać fantazją.

W skrócie: moją fantazją było zrobić facetowi loda i to się udało jednak nie w trakcie trójkąta jak wcześniej planowałem. Wciąż było to przeżycie przyjemne.

Z innych wyczynów to raczej lajtowe rzeczy:
- zabawy analne z wibratorami i sztucznymi kutasami
- masaż prostaty czy rimming od dziewczyny raz...
 

Marlenkanowekonto

Cichy Podglądacz
Hej :) dawno mnie tu nie było (wcześniej mialam konto Marlenka i bylam dosc aktywna na forum a teraz nie wiem czemu gdy chcialam sie zalogowac to sie nie dalo) wtedy pisalam, jakie mam fantazje itp wracam tutaj jako osoba ktora spełniła (chyba) wszystkie swoje fantazje erotyczne, czuje sie spelniona w tej kategorii i chyba juz nie wiele jest mnie w stanie zaskoczyc. Pozdrawiam wszystkich :)
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Hej :) dawno mnie tu nie było (wcześniej mialam konto Marlenka i bylam dosc aktywna na forum a teraz nie wiem czemu gdy chcialam sie zalogowac to sie nie dalo)
Marlenka, napisz do admina SF o swoim problemie z kontem. Mysle ze moze je odblokowac :)

Fajnie, ze znowu do nas wpadłas i do tego szczesliwsza, jak widac 😊
Rowniez pozdrawiamy!
 

MarekP

Nowicjusz
Kiedyś byłem u panny z roksy, która włożyła mi w tyłek wibrator a drugim wibratorem zaczęła masować penisa. Strzeliłem tak, że spermę wycierała z poduszki, która była za moją głową :) To w sumie nie było specjalną moją fantazją, ale samo jakoś wyszło. Ponadto zaliczyłem seks hiszpański, po którym pani (super 40-latka) wzięła mojego penisa do ręki i doprowadziła do wytrysku na swoich cycuszkach. Niestety miała dosyć mały biust. Ale miło wspominam to spotkanie, naprawdę było super.
 

Whiterabbit93

Nowicjusz
Seks w metrze. Ciężko to było na to namówić płeć piękna ale na szczęście o 5 rano tylko dwóch niedobitków po imprezie jechało i zasnęli. Ale serce waliło mi jak popieprzone, trochę strachu było. Mam tylko nadzieję że nikt w kamery nie patrzał 🤣
 

Casanova 42

Nowicjusz
W szkole podstawowej kochałem się na zabój w pani od polskiego. Byłem w szóstej klasie a ona co dopiero skończyła studia i przyszła uczyć. Piękna, seksowna, miała takie ponętne pełne usta i jędrny duży biust. Często latem miała spódniczkę poza kolana. Zawsze gdy przychodziłem po szkole od razu masturbowałem się myśląc o niej. Po latach kiedyś spotkaliśmy się w galerii. Zapytała jaką skończyłem szkołę średnią, czy poszedłem na studia i zaproponowała żebyśmy usiedli na chwilę na kawę. Wyznałem jej wtedy trochę w żartach o swoich fantazjach i marzeniach. Położyła mi swą dłoń na mojej i powiedziała. A wiesz, że marzenia czasem się spełniają? Miałem wtedy ze 27 lat ona koło 40 i była jeszcze piękniejsza. Okazało się że jej mąż akurat wyjechał za granicę na trzy tygodnie i czuje się bardzo samotna. Może się ze mną spotkać bo potrzebuje ostrego rżnięcia ale tylko raz i na tym koniec bo nie chce żeby się mąż czegoś domyślał. Umówiliśmy się następnego dnia. To była sobota. Rano odwiozła dzieci do dziadków a ja przyjechałem do niej o 10. Byłem do 17. Rzeczywiście było to spełnienie mych marzeń i fantazji. W końcu ją miałem dla siebie. Pieprzyliśmy się gdzie popadło. W kuchni, w łazience, pod prysznicem, w sypialni, na podłodze, na stole, na krześle gdziekolwiek w różnych pozycjach. W przerwach chodziliśmy pod prysznic a potem wpijałem się ustami i językiem w jej soczystą cipkę i liżąc obie jej dziurki doprowadzałem ją do orgazmu. W południe wyczerpani zjedliśmy nago szybki obiad. Gdy zmywała talerze lizałem ją po ślicznym tyłeczku. Potem usiadłem na krześle a ona swymi cudownymi ustami zaczęła mi ssać kutasa. Momentalnie zesztywniał. Znowu rżnęliśmy się jak szaleni dysząc i jęcząc rozkoszując się swymi ciałami. O 16 padliśmy wyczerpani bez sił i namiętnie całowaliśmy się. Potem poszliśmy razem pod prysznic. Znaleźliśmy nasze rozrzucone ubrania i tak zakończyła się jedna z najwspanialszych moich przygód erotycznych.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry