• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zrealizowane fantazje erotyczne

Mężczyzna

Oskar86

Seks Praktykant
Moją i jak na razie jedyną spełnioną z tych bardziej ekstremalnych fantazji erotycznych był rimming. Nie wiem czemu naprawdę bardzo lubię to robic. I to nie tak jak na marnych filmach erotycznych, gdzie panie ledwo co językiem dotykają tamtego miejsca. Ja wole naprawdę głębokie doznania i staram się wejść językiem jak najgłębiej. Mój chłopak może za bardzo nie przepada za tym uczuciem, ale wie, że mi to sprawia przyjemność więc chętnie się do mnie wypina.
Czekam na zrealizowanie takiej zabawy z dziewczyną, ale jak na razie trudno mi znaleźć ochotniczkę ;)
Moja mi to robi. Uwielbia to robić. A ja uwielbiam jak mi się to robi :)
 
Mężczyzna

grecho

Cichy Podglądacz
Witam.
W tym temacie wypisujcie swoje zrealizowane fantazje erotyczne, czyli co już przeżyliście, zrobiliście :)

Moje zrealizowane fantazje:
- lodzik podczas jazdy
- sex na masce samochodu
- zabawy z wibratorem
- sex w miejscu publicznym

Marzy mi się trójkąt <3 Ale to raczej niemożliwe :(
Lizanie kobiety dziurek obu. Włożenie to jednej dziurki wibratora a drugą lizać. Sex w lesie ostry sex na łące.
 
Mężczyzna

otwartynawiele

Cichy Podglądacz
Zawsze marzyło mi się odwiedzić dominę i w końcu się przełamałem, znalazłem młodą ale mega profesjonalną kobietę i umówiłem się. Pierwszym razem było spokojnie, mówiła że nie chce mnie zrazić więc był jakiś tam ból, koreczek w pupę, fetysz stóp i bardzo dużo rozmowy. Natomiast drugie spotkanie przerosło moje oczekiwania i praktycznie nie miałem nic do powiedzenia. Zaraz po wejściu w korytarzu kazała się rozebrać do naga i na czworaka przyjść do salonu, pokazać kutasa czy już stoi po czym kazała całować swoje szpilki które miała na stopach, zdjąć je bez użycia rąk i całować stopy, masować je itd. w tym momencie dostałem zaciski na sutki i zaraz po tym miałem położyć się a ona topiła na mnie wosk. Następnie miałem ją rozebrać z pończoch i majtek tylko za pomocą buzi co nie było najłatwiejsze w momencie gdy się już udało Pani wypieła się u kazała lizać swoją dziurkę analna, krzyczała że mam się wczuć i angażować i trochę to trwało. Chciałem minetkę ale zabroniła mówiąc czy chce na nią zasłużyć. Zaraz po tym kazała przejść pod prysznic gdzie zrobiła mi piss do buzi który kazała połknąć i wrócić do salonu a tam zajść pozycję na pieska klękając na podłodze przed łóżkiem. Pani wróciła ze straponem i malutkim korkiem w ręce, nałożyła na niego żel i mi na dziurkę i włożyła dla rozluźnienia po czym ruszyła ze straponem było mega ciasno i był ból bardzo prosiłem by przestała a ona kazała się zamknąć i mocno przeć jak kupę po czym cały strapon we mnie wskoczył i była mega rozkosz 😌 nagle dzwonek do drzwi Pani ubrała szlafrok i poszła a ja słyszę rozmowę po czym wraca do mnie i każe ubrać maskę na głowę była ciasna i ciężko się oduchslo w tym. Patrzę a ona chodzi z jakimś gościem i mówi mi że teraz zajmę się nim.... Kazała mu usiąść na krześle i opuszczonymi spodniami i majtkami a mi zająć się jego kutasem przeżyłem szok, a ona szyderczo się śmiała i kazała działać, dostałem w jajka klapsy za to że się nie angażowałem tylko gdy oszukiwałem zadawała ból więc musiałem się strać za co mnie pochwaliła na koniec. On wyszedł a ja mogłem zrobić minetkę. Mimo że minęło 3 lata mega to wspominam.
 
Mężczyzna

grigorek

Cichy Podglądacz
Patrzenie jak żona ujeżdża dildo.😁Mega mocne bicie żony po cyckach 😁 Wspólna zabawa z żoną sex zabawkami w sensie że żona doszła z wibratorem a ja w tym samym czasie ze sztuczną cipką 😁 Wyruchanie żony w gardło aż się dusiła moim fiutem i na koniec spust prosto do gardła 😁Ot takie moje fantazje się spełniły i cały czas to wszystko powtarzamy.
 
Mężczyzna

Tomek Muzyk

Seks Praktykant
Z moich zrealizowanych fantazji: moja obciągała mi na parkingu przez otwarte drzwi, w samochodzie na parkingu rozebrana do topless, pokazywałem jej nagie zdjęcia kolegom (za jej wiedzą), obciąga mi bezpośrednio po sikaniu.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry