• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zrealizowane fantazje erotyczne

Mężczyzna

random1552

Cichy Podglądacz
Moje zrealizowane fantazje to przede wszystkim seks na łonie natury (plaża, pole pszenicy, park), chciałbym spróbować seks w większyn gronie i myślę na początek o jakimś pokazie dla żony - myślę że by ją to nakręciło i poszła by dalej
 
Mężczyzna

Tomek Muzyk

Seks Praktykant
Moje zrealizowane fantazje to przede wszystkim seks na łonie natury (plaża, pole pszenicy, park), chciałbym spróbować seks w większyn gronie i myślę na początek o jakimś pokazie dla żony - myślę że by ją to nakręciło i poszła by dalej
Powodzenia. Moja realizuje ze mną dużo różnych zabaw, ale na trójkąta nie chce się dać namówić.
 
Mężczyzna

random1552

Cichy Podglądacz
Powodzenia. Moja realizuje ze mną dużo różnych zabaw, ale na trójkąta nie chce się dać namówić.
Z moją mam o tyle problem że wiem że gdzieś wewnątrz chce tego (raz po pijaku przed koncertem powiedziała że chcialaby kutasa w ustach i drugiego w cipce i drugi raz po dwóch drinkach) ale na trzeźwo jest strasznie w tych tematach wstrzemięźliwa - np wiem że uwielbia mi obciągać ale bardzo rzadko jest w stanie to powiedzieć. Chce jej np na urodziny zorganizować pokaz seksu przez inna parke na żywo, być może to ją rozkręci ( raz na plaży nam się zdarzyło, mega się podjarała)
 
Mężczyzna

Tomek Muzyk

Seks Praktykant
Z moją mam o tyle problem że wiem że gdzieś wewnątrz chce tego (raz po pijaku przed koncertem powiedziała że chcialaby kutasa w ustach i drugiego w cipce i drugi raz po dwóch drinkach) ale na trzeźwo jest strasznie w tych tematach wstrzemięźliwa - np wiem że uwielbia mi obciągać ale bardzo rzadko jest w stanie to powiedzieć. Chce jej np na urodziny zorganizować pokaz seksu przez inna parke na żywo, być może to ją rozkręci ( raz na plaży nam się zdarzyło, mega się podjarała)
To jest pomyśł. Oby sie udało.
 
Mężczyzna

PatrykJ

Cichy Podglądacz
Zrealizowane:
-Trójkąt z żoną i wspólna koleżanka
-Wymiana z innym małżeństwem
-Przyłapanie na masturbacji przez obca kobietę
-walenie konia na oczach żony kumpla która też zaczęła się masturbować
-obciaganie przez kumpla żonę i bzykanie jej jak on spał pijany
-ppdgladajave sąsiadki z naprzeciwka podczas masturbacji itp
A i jeszcze w Sopocie pod koedukacyjnym prysznicem walenie z lekko odsłonięta zasłonka żeby czekającą pani na wolny prysznic mogła patrzeć.

No i masa prób prowokacji nieudanych haha

Większość w sumie to po prostu się zdążyło a nie było fantazja ale to chyba przez to że lubię takie akcje
 
Mężczyzna

Cortez2000

Seks Praktykant
- Kilka razy nagi w obecności ubranych koleżanek i kolegów
- Walenie konia na oczach żony kumpla
- Walenie konia w obecności kilku koleżanek
- Striptiz na imprezie przed koleżankami i kolegami
- Walenie konia przed siostrą kumpla która też zaczęła się masturbować a na koniec kazała mi wylizać jej cipkę
 
Kobieta

madziula89

Cichy Podglądacz
Moją i jak na razie jedyną spełnioną z tych bardziej ekstremalnych fantazji erotycznych był rimming. Nie wiem czemu naprawdę bardzo lubię to robic. I to nie tak jak na marnych filmach erotycznych, gdzie panie ledwo co językiem dotykają tamtego miejsca. Ja wole naprawdę głębokie doznania i staram się wejść językiem jak najgłębiej. Mój chłopak może za bardzo nie przepada za tym uczuciem, ale wie, że mi to sprawia przyjemność więc chętnie się do mnie wypina.
Czekam na zrealizowanie takiej zabawy z dziewczyną, ale jak na razie trudno mi znaleźć ochotniczkę ;)
Zależy jak szukasz 😁😁
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry