• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zrealizowane fantazje erotyczne

Mężczyzna

Almanach94

Cichy Podglądacz
Ja mam taką fantazję że chciałbym poznać małżeństwo i przyglądać się jak uprawiają seks. Może z czasem też dołączyć. Wiem że pewnie uznacie że to typowa fantazja ale dopiero rozwijam swoje fantazje, do tej pory moje przeżycia to tylko seks z moimi partnerkami a chciałbym w końcu przeżyć coś więcej :D
 
Mężczyzna

wedieunbloomed

Seks Praktykant
Koleżanka z pracy z którą miałem romans była mega entuzjastycznie nastawiona do nagrywania naszych zbliżeń, sama to zaproponowała. Z nią również spróbowałem pissingu (ona jako aktywna), rimminngu i ostrego pieprzenia w gardło. Wszystko to pojawiało się od czasu do czasu w mojej głowie ale nie miałem śmiałości lub też nie spotkałem wcześniej dziewczyny otwartej na takie doświadczenia. Niesamowita sprawa :)
 
Kobieta

SwingWorld

Cichy Podglądacz
Może nie są to jakieś wielkie fantazje, ale do tej pory zrealizowane:
- Impreza Gang-Bang (około 10 osób)
- Zabawy w większym gronie (5 par)
- Seks w aucie, w lesie, w plenerze.
- Seks w przebieralni w sklepie odzieżowym ;)
- Wyzwanie: poproszenie obcej osoby w sklepie odzieżowym aby pomógł z przymiarką stanika - rozebranie się w przymierzalni przy nim.
- Nagranie kilku filmów z różnych zabaw.
- Zrobienie loda w przebieralni na basenie
- Zabawy w przebieralni na basenie do squirtu.
- Seks w namiocie plażowym (na plaży naturystycznej)
Pewnie o kilku rzeczach jeszcze zapomniano.

Nie mamy ostatnio już pomysłów na nowe fantazje i wyzwania. :))
 
Mężczyzna

Frank50

Cichy Podglądacz
A ja postanowiłem zrobić żonie prezent urodzinowy Jesteśmy małżeństwem po 40
20 lat po ślubie..
Moja żona atrakcyjna brunetka szczupła , wydepilowana (sam o to dbam)
postanowiłem poszukać jej kochanka na jej urodziny
Powiedziałem jej o ty wcześniej i się zgodziła
znalazłem fajnego ogarniętego faceta
w dniu jej urodzin spotkaliśmy się z nim w kawiarni
Porozmawialiśmy , zonie się spodobał i powiedziała ze się zgadza ,aby spędzić z nim ten dzień
Odprowadziłem ich do jego mieszkania
pocałowałem żonę i życzyłem jej dobrej zabawy z okazji urodzin i wyszedłem ,zostawiłem ich samych.
Spotkanie trwało 3h ja czekałem na zonę pod blokiem w samochodzie ..w międzyczasie moja żona połączyła się ze mną video przez Messengera wiec miałem okazje przez chwile oglądać co dzieje się na górze.
Cóż niesamowite emocje jakie przezywałem od zazdrości przez podniecenie tego nie da się opisać:)
po 3 godzinach dostałem sygnał ze już kończą
wszedłem na górę moja żona i on byli jeszcze nadzy
Ona zadowolona rozpromieniona , zaspokojona , wyruchana ,szczęśliwa .
żona właśnie się ubierała
założyła tylko sukienkę na swoje nagie ciało to było w lecie
pożegnaliśmy się z jej kochankiem
złapałem ja za rękę wyszliśmy od niego
Żona pocałowała mnie i podziękowała mi mówiąc ze to były najlepsze urodziny i najwspanialszy prezent w jej życiu
wróciliśmy do domu , opowiadała mi wszystko i kochaliśmy się do rana . Jak powiedziała mi tej nocy żona z nim się rżnęłam a z tobą się kocham to było dla niej niesamowite przeżycie:)
Nigdy więcej sie z nim nie spotkaliśmy , aby nie popsuć tej chwili i tego wrażenia .
To wzmocniło nasz związek , dodało pikanterii i rozbudziło nasze zmysły.
Taka zabawa nie jest dla każdego ..ale nam się sprawdziła i naprawdę była cudowna:)

Jakiś komentarz mile widziany
może jakaś pani coś napisze:)
 
Mężczyzna

GynoMax

Seks Praktykant
Przezylem ostatnio piekna fantazje pojechalem z moja pania do pieknego osrodka wypoczynkowego (sauny .thermalne baseny. jakuzii.). Dzien byl wspanialy dziesiatki nagich kobiet I mezszczyzn w powietrzu czuc bylo sex. W pewnym momencie gdy sie zciemnilo w basenie moja pani usiadla na mojego stojacego kutasa I zaczela ujezdzac . Czulem sie nieziemsko wokolo plywali ludzie a my sie rznelismy gdy juz dochodzilem moja pani zanorkowala I polknela cala zawartosc z mojego kutasa. Oczywiscie po powrocie do domu uprawialismy sex jeszcze kilka razy.
Ciekawe bujdy ;)
 
Mężczyzna

Almanach94

Cichy Podglądacz
Może nie są to jakieś wielkie fantazje, ale do tej pory zrealizowane:
- Impreza Gang-Bang (około 10 osób)
- Zabawy w większym gronie (5 par)
- Seks w aucie, w lesie, w plenerze.
- Seks w przebieralni w sklepie odzieżowym ;)
- Wyzwanie: poproszenie obcej osoby w sklepie odzieżowym aby pomógł z przymiarką stanika - rozebranie się w przymierzalni przy nim.
- Nagranie kilku filmów z różnych zabaw.
- Zrobienie loda w przebieralni na basenie
- Zabawy w przebieralni na basenie do squirtu.
- Seks w namiocie plażowym (na plaży naturystycznej)
Pewnie o kilku rzeczach jeszcze zapomniano.

Nie mamy ostatnio już pomysłów na nowe fantazje i wyzwania. :))
A do jakich sklepów odzieżowych zazwyczaj chodzisz? To chyba też zacznę tam częściej bywać :D
 
Mężczyzna

tommi857

Cichy Podglądacz
Trójkąt (2M+K) długo się nad tym zastanawiałem, wahałem czy podołam aż w końcu zrealizowałem.. i nie żałuję :LOL: Ale spotkałem małżeństwo, które też szukało kogoś do wspólnych zabaw. Dogadaliśmy się, spasowali :devilish: I wiadomo, pierwsze należy się spotkać, pogadać, sprawdzić czy jest flow :) Bez tego ani rusz. Ale wtedy nic się nie dzieje, poprostu każdy idzie w swoją stronę jakby nigdy nic.

- trójkąt - to w sumie najważniejsze co zrealizowałem.
- seks w lesie/samochodzie, lodzik w trakcie jazdy czy masturbacja z kobietą - to takie dla mnie małe wyzwania. Oile spotka się odpowiednią osobę oczywiście. Ale zaliczone jest i to nie raz, więc można odhaczyć 😁
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry