• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Żona z innym

Mężczyzna

Tomek Muzyk

Seks Praktykant
z mojego doświadczenia oglądanie żoneczki w akcji to potężny bodziec.
Pamiętam akcję kiedy dosiadała kolegi - fenomenalna podnieta, szczególnie że w tym czasie jego żona robiła mi laskę, a że ssała jak odkurzacz to i wspomnienia mam wspaniałe! Polecam wszystkim takie zabawy :devilish:
Zazdroszczę! Moja nie daje się namówić.
 
Mężczyzna

Bart988

Cichy Podglądacz
Zazdroszczę! Moja nie daje się namówić.
W żadnym wypadku nie próbuj jej namawiać lub przekonywać za wszelką cenę. Jeżeli nie będzie to wasza wspólna decyzja- rozmowa, wszystkie za i przeciw, ustalenie pewnych granic, to może to narobić więcej problemów niż pożytku. Pozdrawiam.
 
Mężczyzna

Tomek Muzyk

Seks Praktykant
W żadnym wypadku nie próbuj jej namawiać lub przekonywać za wszelką cenę. Jeżeli nie będzie to wasza wspólna decyzja- rozmowa, wszystkie za i przeciw, ustalenie pewnych granic, to może to narobić więcej problemów niż pożytku. Pozdrawiam.
Wiem, nie robie tego na odpier. Ale i tak nic ...
 
Mężczyzna

Rafał#48

Cichy Podglądacz
Tak zgadzam się z kolegami że oglądanie jak żona zabawia się z innym, jak jest pieszczona i jak pieści innego. Szczególnie gdy w takiej zabawie odważy się na coś czegoś na co nie pozwalała tobie. No i później jak obcy kutas zagłębia się w jej cipce. Podniecenie jest wtedy mega i seks później z nią jest jak mega.
 
Mężczyzna

man_33

Cichy Podglądacz
też się zgadzam
dla mnie najciekawszy jest moment kiedy kobieta po intensywnym seksie i wielu orgazmach z dwoma partnerami pada na lóżko zmęczona i zaspokojona a jej ciało błyszczy i lepi się od spermy dwóch kochanków
 
Mężczyzna

Wielki3232

Podrywacz
też się zgadzam
dla mnie najciekawszy jest moment kiedy kobieta po intensywnym seksie i wielu orgazmach z dwoma partnerami pada na lóżko zmęczona i zaspokojona a jej ciało błyszczy i lepi się od spermy dwóch kochanków
Zgadzam się z Tobą, też widziałem żonę po takim upojnym seksie z kilkoma i całą w spermie, piękny widok
 
Mężczyzna

zFantazja

Cichy Podglądacz
Moja kobieta spotykała się kiedyś z kimś i tylko po powrocie spowiadała mi się co się działo. Bardzo mnie to podniecało i często kończyło się seksem jako rekompensatę. I 2-3 razy on przez kamerkę oglądał jak moja robi mi loda i jak się pieprzymy. Fajne akcje, ale ich relacja się zepsuła.
 
Mężczyzna

man_33

Cichy Podglądacz
podzielę się swoimi doświadczeniami
często jest tak że, mężowie są nieświadomi pragnień swoich żon
boją się zapytać albo podsycić poprzez rozmowę te pragnienia bądź je rozbudzić
z kolei panie boja się powiedzieć ,przyznać do tego ze takie pragnienia mają
od wielu lat spotykam się z parami
kocham kobiety i lubię sprawiać im przyjemność
parę razy miałem do czynienia z zupełnym spontanem
kiedy pani była zupełnie nieświadoma tego co może się stać
miałem taką sytuację z moimi znajomymi
po prostu dobra zabawa w letni wieczór ,alkohol , taniec , dotyk i jej mąż ,który w pewnym momencie powiedział jej na ucho ...dzisiaj daję ci wolność.....
 
Mężczyzna

Rafał#48

Cichy Podglądacz
podzielę się swoimi doświadczeniami
często jest tak że, mężowie są nieświadomi pragnień swoich żon
boją się zapytać albo podsycić poprzez rozmowę te pragnienia bądź je rozbudzić
z kolei panie boja się powiedzieć ,przyznać do tego ze takie pragnienia mają
od wielu lat spotykam się z parami
kocham kobiety i lubię sprawiać im przyjemność
parę razy miałem do czynienia z zupełnym spontanem
kiedy pani była zupełnie nieświadoma tego co może się stać
miałem taką sytuację z moimi znajomymi
po prostu dobra zabawa w letni wieczór ,alkohol , taniec , dotyk i jej mąż ,który w pewnym momencie powiedział jej na ucho ...dzisiaj daję ci wolność.....
świetnie to opisałeś dla większości kobiet tak wygląda ich pierwszy"raz"
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry