• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Żona z innym

Mężczyzna

Aronim

Cichy Podglądacz
Odnośnie pytani
Czy ktoś widział jak jego żona dawała innemu?
Ja w ogóle nie rozumiem popularności tego. Ja swojej kobiety nie dałbym ruszyć nikomu innemu a jej zdrada najprawdopodobniej oznaczałaby koniec związku.
Nie potępiam, tych co mają takie upodobania. Jak widzę ile tematów tego typu się tworzy na forach to piszę, tak tylko dla przypomnienia, że tacy faceci jak ja też jeszcze są. ;)
 
Mężczyzna

Tomasz (Kasia)

Seks Praktykant
Odnośnie pytani

Ja w ogóle nie rozumiem popularności tego. Ja swojej kobiety nie dałbym ruszyć nikomu innemu a jej zdrada najprawdopodobniej oznaczałaby koniec związku.
Nie potępiam, tych co mają takie upodobania. Jak widzę ile tematów tego typu się tworzy na forach to piszę, tak tylko dla przypomnienia, że tacy faceci jak ja też jeszcze są. ;)
Tylko generalnie nie podoba Ci się cuckold ? Czy w ogóle opcja w trójkącie lub czworokącie ? Bo ja trójkąt jeszcze rozumiem. Zadowolenie 2x swojej partnerki, ale przyglądanie się i patrzenie tylko jak ona to robi to nie rozumiem w ogóle :)
 
Mężczyzna

Aronim

Cichy Podglądacz
Nie podoba mi się myśl o mojej kobiecie z innym facetem. Trojkąt mmk też by raczej nie wchodził w grę. Rozważyłbym go tylko w przypadku gdyby wyraźnie poprosiła o coś takiego moja kobieta.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry