• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Żona z innym lub z innymi

Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Bardzo mnie podnieca jak żona ma stosunki z Kochankami a ja mam założony pas cnoty i nawet nie wolno mi zwalić konia. Lubię być niewolnikiem rogaczem mojej żony. Ostatni raz z żoną stosunek miałem w 2003 roku potem tylko wylizywałem cipkę,tak zażądała moja Pani.
OK, ale czy masz wzwód, czy też penis jest miękki w trakcie tych akcji?
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Bardzo mnie podnieca jak żona ma stosunki z Kochankami a ja mam założony pas cnoty i nawet nie wolno mi zwalić konia. Lubię być niewolnikiem rogaczem mojej żony. Ostatni raz z żoną stosunek miałem w 2003 roku potem tylko wylizywałem cipkę,tak zażądała moja Pani.
I tak bez prezerwatywy kochanek może czy jednak w prezerwatywie z Twoją żoną?
 
Mężczyzna

Agam

Nowicjusz
Ja jeszcze nie wiem jak daleko chciałbym się posunąć, ale jak pomyślę sobie o tym, że moja ukochana obrabia fiuty wystające z gloryhole to wariuje. Gdybym z kilkoma chłopakami posuwał jej wypiętą dupcie na zmianę to również sztos. Będę nad nią pracował, aż dopnę swego.
 
Kobieta

onona88

Cichy Podglądacz
Ja jeszcze nie wiem jak daleko chciałbym się posunąć, ale jak pomyślę sobie o tym, że moja ukochana obrabia fiuty wystające z gloryhole to wariuje. Gdybym z kilkoma chłopakami posuwał jej wypiętą dupcie na zmianę to również sztos. Będę nad nią pracował, aż dopnę swego.
To zapraszam na 4 kącik 😋
 
Mężczyzna

Agam

Nowicjusz
Wszystko małymi krokami. Najpierw czeka nas wizyta w swinersclubie w kwietniu. Mam nadzieję że tam popieści się z jakąś kobietą. Już kiedyś wspominała że tylko taki eksperyment wchodzi w grę. Jeśli wieczór dobrze by się rozkręcił, wybłagał bym ten gloryhole. Potem ewentualnie korzystali byśmy z takich właśnie zaproszeń miłych ludzi 😏
 
Mężczyzna

Kwiaty10101

Cichy Podglądacz
Jeżeli jest tu facet którego żona to typowa milf pawg około 40 i chciałby wymieniać się zdjęciami podobnej kształtami kobiety to niech puka na Skype na adres Ariel Akac.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
T Żona z innym Seks 184
C Moja żona była z innym - Pogadam o tym z facetem Seks 28
M Inne Żona pierwszy raz z kimś innym Opowiadania erotyczne 5
K Żona Seks fotki i filmy 2
Michal29 Żona Fetysze i perwersje 10

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry