• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Żona lubi patrzeć jak się masturbuję

Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Ostatnio kupiłem sztuczna cipkę,taka sporą 🙂 to już dwa razy kazała mi ją bzykać zamiast siebie 😅.jak nie ma ochoty na seks to mogę sobie przy niej zwalić,spuścić się gdzie pozwoli i posprzątać po sobie 😋 czasami daje mi swoją rękę,zaciska trochę na małym i mogę "bzykać" tak.zawsze ma z tego ubaw.duzo by wymieniać.ogolnie fajnie jak kobiecie się podoba to 😁
A w jaki sposób sprzątasz po sobie?😉
 
Mężczyzna

Szpada

Cichy Podglądacz
Moja ma takie spojrzenie jakby była w ogrodzie zoologicznym: widać zainteresowanie, chęć dostrzeżenia szczegółów a jednocześnie pojawia się odruch odwrócenia wzroku, jakby to coś co widzi wprawiało ją w zakłopotanie lub łamało jakieś tabu. Trochę to onieśmiela ale jednocześnie bardzo mnie kręci, zaczynam się na przemian wstydzić i podniecać, spirala się nakręca. Kochana pieści językiem moje sutki i ... 😀

Lubię czasem coś odwalić specjalnie o czym wiem, że totalnie ją zaskoczę i że na pewno ona nigdy by się nie odważyła tego zrobić. Jeśli coś robi się krępujące to rozładowujemy sytuację śmiechem.
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Zaluj, podniecający efekt, moja kilka razy zasugerowała, później przyznała ze zaciskając uda też doszła, choć specjalnie tego nie pokazała, innym razem ściągnęła majtki z siebie i kazała nimi się bawić, była ciekawa jak to robię
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Im bardziej by zaprzeczał tym większe miałbym wątpliwości, robi to zapewne 100% populacji ale nie przyznaje się 40% chyba że w konfesjonale:) , to jakiś klasyk chyba wymyślił.
 
Mężczyzna

Penioryk

Nowicjusz
Moja była dziewczyna też lubiła patrzeć. Często po prostu leżeła obok, dotykała mnie gdzieś ale ja sobie waliłem i dochodziłem
 
Mężczyzna

energetyczny

Nowicjusz
Żona często prosi mnie żebym zabawisz się kutasem przy niej . Uwielbia gdy walę sobie tuż przy jaj twarzy , od vzasu do czasu biorąc go w usta albo slini go mocno . Lubi jak cały ocieka śliną i moment wystrzału. Jest wtedy bardzo zachłanna i celebruje ten moment pięknie zlizujac spermę . Uwielbiam tą chwilę, później całujemy się namiętnie.
Chciałbym żeby moja tak lubiła
 
Podobne tematy

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry